USDA نگران مرغ از چین است. از علامت بازرسی تقلبی آمریکا استفاده کرده است


این محصول دیگر در دسترس مصرف کنندگان نیست ، اما مقامات USDA هشدار عمومی را برای برخی از بال های مرغ خام وارداتی صادر کرده اند زیرا روی آنها با شماره شرکت تقلبی مشخص شده است. اطلاعات روی برچسب ، چاپ شده به زبان چینی ، شناسایی محصول را برای مصرف کنندگان دشوار می کند.

بر اساس گزارشی که Food of the USDA منتشر کرده است ، “شرکت دی-دی-دا دا USA ، مستقر در Saratoga ، کالیفرنیا ، محصولات وارداتی غیر مجاز را از بال مرغ منجمد از جمهوری خلق چین دریافت و به خرده فروشان ایالات متحده توزیع کرد.” ایمنی و بازرسی (FSIS).

“از خرده فروشانی كه محصول را خریداری می كنند ، خواسته می شود كه آن را نفروشند. مصرف کنندگانی که محصول را خریداری کرده اند نباید آن را مصرف کنند و به درستی آن را دور بیندازند. از مصرف کنندگان خواسته می شود هنگام دفع محصول ، محصول را دو برابر کنند تا احتمال دسترسی حیوانات به محصول کاهش یابد ، زیرا USDA نمی تواند تأیید کند که آیا بال مرغ به درستی گرم شده است تا عوامل بیماری زای دام را کنترل کند.

مسئولان ایمنی مواد غذایی نگران این هستند که مصرف کنندگان ممکن است قطعات استفاده نشده محصول را در خانه خود داشته باشند ، زیرا این محصول به صورت منجمد فروخته می شود و می تواند برای مدت طولانی ذخیره شود.

مصرف کنندگان می توانند از اطلاعات زیر برای تعیین اینکه آیا بال مرغ درگیر هستند استفاده کنند: 600 گرم کیسه مرغ وارد شده ، مرغ ارگانیک ، NEW ORLEANS – بال مرغ سوخاری ، با “بهترین تا” در 19.09.2021 به ماندارین نوشته شده است زبان

محصولات به یک مکان خرده فروشی حمل و سپس به 20 فروشگاه مختلف در کالیفرنیا ، اورگان و واشنگتن توزیع شد. محصولات دارای بال مرغ منجمد با علامت بازرسی USDA جعلی با “P-40478” ، شماره شرکتی که موجود نیست ، برچسب گذاری شده اند.

این مشکل زمانی کشف شد که FSIS شکایتی را از یک کاربر دریافت کرد مبنی بر اینکه محصولی مشکوک به واردات غیرقانونی در محل فروخته می شود. پس از بررسی ، FSIS دریافت که این محصول شرایط را ندارد و برای تأیید به اشتباه با علامت USDA جعلی علامت گذاری شده است.

هیچ گزارش تأیید شده ای در مورد عوارض جانبی ناشی از مصرف این محصولات وجود ندارد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma