USDA الزامات مربوط به صدور گواهینامه واردات ارگانیک از هند را افزایش می دهد


برنامه USDA Organic (NOP) رویکرد خود را برای نظارت بر واردات از هند تغییر می دهد.

USDA در حال نهایی کردن توافقنامه شناسایی خود است ، که به سازمان های صدور گواهینامه معتبر برای توسعه صادرات محصولات غذایی کشاورزی و فرآوری شده اجازه می دهد تا گواهینامه ارگانیک USDA را در هند اعطا کنند. APEDA عالی ترین نهاد وزارت بازرگانی و صنایع دولت هند است.

این تصمیم یک دوره انتقالی را آغاز می کند که به شما اجازه می دهد عملیات ارگانیک هند دارای گواهینامه معتبر APEDA دارای گواهینامه مستقیم با استانداردهای ارگانیک معتبر USDA معتبر USDA برای صدور گواهینامه مستقیم باشند. صدور گواهینامه توسط گواهی نامه های معتبر USDA برای محصولات صادر شده از هند به ایالات متحده مورد نیاز است.

این انتقال به کاهش تأثیر این تغییر در بازار کمک خواهد کرد. در این دوره ، دفتر بازاریابی کشاورزی USDA (AMS) ، که نظارت بر NOP را بر عهده دارد ، برای اطلاع از روند انتقال و ارزیابی پیشرفت ، با مجوزها همکاری نزدیک خواهد کرد. آنها همچنین نظارت بر بازار را تقویت می کنند و از نزدیک با APEDA در مورد نیازهای اجرا ارتباط برقرار می کنند.

برنامه نحوه کار انتقال این است:

  • تا 12 ژوئیه 2021 ، برای ادامه صادرات به ایالات متحده ، عملیات ارگانیک فعلی در هند باید برای صدور گواهینامه با USDA گواهی آلی معتبر.
  • تا اواسط مارس 2021 ، گواهینامه های USDA می توانند این متقاضیان را برای انجام فعالیت های ارگانیک در هند ، در بانک اطلاعاتی یکپارچگی آلی لیست کنند تا به خریداران ایالات متحده کمک کند تأیید کنند که آیا مزرعه یا مشاغلی در هند برای صدور گواهینامه NOP اقدام کرده است.
  • برای واردات محصولات ارگانیک از هند به ایالات متحده ، پس از 12 ژوئیه 2022 ، گواهی ارگانیک USDA از یک مجوز معتبر USDA مورد نیاز است.
  • گواهینامه های معتبر APEDA در هر زمان می توانند برای اعتبار مستقیم از برنامه USDA Organic درخواست NOP کنند.
  • صدور گواهینامه های آلی و عملیات در هند مسئولیت اطمینان از انطباق با سایر الزامات دولت هند برای صادرات ، از جمله گزارشات و اسناد TraceNet را بر عهده دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتقال یا نحوه درخواست صدور گواهینامه ، لطفا از USDA بازدید کنید سایت اینترنتی.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma