R-CALF مایل است از USDA در مورد برچسب های ردیابی RFID جلوگیری کند


جایی که گله ملی گاو است موضوعی است که ممکن است برای نظارت بر ایمنی غذا یا بیشتر اوقات برای نظارت بر بیماری های وحشتناک حیوانات تأثیراتی داشته باشد.

خدمات بازرسی بهداشت گیاهان و حیوانات USDA (APHIS) برای مدتی موضوع را انتخاب کرده است. در سال 2013 ، قانون نهایی آن در مورد “ردیابی حیوانات در حال حرکت بین کشورها” با “شناسایی رسمی و اسناد لازم برای جابجایی بین ایالت گونه های خاص دام” منتشر شد.

قانون نهایی سال 2013 نیازی به استفاده از هیچ فناوری جدیدی ندارد ، که پس از آن با مخالفت روبرو شد و اکنون بسیاری از تولیدکنندگان گاو و بیستون با آن مخالف هستند. آنها می خواهند به روش های قدیمی مانند علائم تجاری ، برچسب های گوش بدون شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) ، خال کوبی ، شماره شناسایی گروهی یا دسته ای و تأخیر پایبند باشند ، اما هیچ چیز شامل تراشه یا سیگنال های الکترونیکی نیست.

با این حال ، جهان به جلو حرکت کرده است و فناوری RFID برای برچسب های گوش به طور فزاینده ای به استاندارد عبور از حیوانات در جهان توسعه یافته تجارت بین المللی تبدیل می شود.

سال گذشته ، وزارت کشاورزی ایالات متحده “یک برگه اطلاعات” را منتشر کرد ، که نشان می دهد در حال حرکت به سمت استاندارد RFID است و به تدریج روش های قدیمی شناسایی حیوانات را حذف می کند. در 4 اکتبر 2019 ، بیلینگ ، مستقر در صندوق حقوقی حقوقی MT Ranchers Cattlemen Action United Stockgrowers of America (R-CALF ایالات متحده) ، به همراه برخی از تولیدکنندگان جداگانه ، شکایتی را علیه USDA برای برگه اطلاعات تشکیل دادند.

آنها اظهار داشتند که خبرنامه سال 2019 طبق روال رسمی برای تهیه اطلاعیه ها و نظرات تحت قانون آیین دادرسی (“APA”) تصویب یا صادر نشده است و در ثبت نام فدرال.

اما بعد اتفاق غیرمعمولی رخ داد.

در 25 اکتبر 2019 ، سه هفته پس از طرح شکایت از سوی شاکیان ، APHIS بیانیه ای را در وب سایت خود منتشر کرد مبنی بر اینکه برگه آوریل 2019 را از وب سایت خود حذف کرده است ، مبنی بر اینکه “دیگر نماینده فعلی نیست سیاست آژانس

دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای وایومینگ ، دادخواست R-CALF را به دلیل بحث برانگیز در 13 فوریه سال 2020 ، با پس گرفتن خبرنامه ، رد کرد. به نظر می رسید كه قاضی نانسی دی. فروندنتال در تاریخ 16 نوامبر سال 2020 آن را در صندوق مرده دادگاه رها كرد ، اما به R-CALF اجازه داد كه برای 14 روز با سوابق اضافی “بسیار محدود” در مورد قانون كمیته مشورتی فدرال (FACA) بیرون بیاید. ) ادعا می کند که R-CALF ثبت کرده است.

در طی این افتتاحیه برای شاکیان ، اتحاد جدید برای آزادی های مدنی درخواست تجدیدنظر اصلاح شده ای را از دادگاه فدرال وایومینگ درخواست کرد که در پرونده R-CALF و سایر پرونده ها 9 سند به ثبت اداری اضافه کند. در برابر USDA و دیگران.

شکایت اصلاح شده به دنبال شواهد بیشتری است و نقض ادعایی USDA هر دو قانون کمیته مشورتی فدرال (FACA) و قانون آیین دادرسی اداری (APA) را با ایجاد و استفاده از دو کمیته مستقل مشورتی برای ارائه توصیه هایی برای اجرای برچسب های گوش RFID ، اما رعایت نکردن مراحل مناسب برای انجام این کار.

اتحاد برای آزادی های مدنی جدید ادعا می کند که APHIS “گروه کاری برای ردیابی گاو” را در سال 2017 ایجاد کرد که شامل مشتری NCLA کنی فاکس بود.

اتحاد ادعا می کند که پس از دریافت CTWG توصیه های RFID مورد نظر را انجام نداده است ، برخی از اعضای CTWG سعی کردند هر کسی را که با RFID اجباری مخالفت کند ، از مشارکت بیشتر حذف کنند ، در نهایت مشاوره دوم ایجاد می شود کمیته ای به نام “شورای ردیابی تولید کننده” یا PTC.

“مقامات عالی رتبه USDA به طور فعال با CTWG و PTC درگیر شده اند ، اما با رعایت نکردن الزامات افشای عمومی و جلوگیری از مشارکت مخالفان الزامات RFID “، شکایت اصلاح شده را اضافه می کند.

“آقایان تولیدکنندگان روباه و سایر گاوهایی که مخالف استفاده از گوشهای RFID هستند به طور کامل از عضویت PTC خارج می شوند ، فقط افراد و شرکتهای طرفدار RFID ، مانند تولید کنندگان گوشهای الکترونیکی ، ممکن است شرکت کنند. “

شاکیان گفت که نه سندی که وی از دادگاه خواست تا به پرونده اضافه کند برای اثبات اینکه USDA “ایجاد” می کند و “از” CTWG و PTC به عنوان کمیته های مشورتی در تهیه خبرنامه و سیاست 2019 استفاده می کند بسیار مهم است. برای حرکت به جلو با اتصال اجباری تولیدکنندگان گاو و گاومیش برای استفاده از گوشهای RFID. “

متقاضیان همچنین اظهار داشتند كه “گزارش های USDA ارائه شده تاكنون حاكی از دفاع از خود در برابر ادعاهای R-CALF علیه FACA استدلال می كند كه این قانون برای تعامل USDA با دو كمیته مشورتی قابل اجرا نیست.”

“نبرد ما در برابر فشار غیرقانونی USDA برای مجبور کردن تولیدکنندگان حیوانات به استفاده از گوشهای RFID همچنان ادامه دارد. آخرین تلاش های ما برای اطمینان از اینکه دادگاه سابقه کاملی برای ارزیابی درخواست ما از FACA در برابر USDA دارد ، طراحی شده است. “وکیل شاکی هاریت هاگمن گفت.

“در حالی که USDA به دنبال فرار از تعهدات خود در زمینه FACA و APA است ، ما همچنان خواستار پاسخگویی و شفافیت برای محافظت از حقوق اساسی و دارایی کشاورزان در سراسر کشور خواهیم بود.”

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes