PerkinElmer اعلام آزمایش E. Soli O157 برای گوشت گاو ، گوشت گاو


روش تشخیص پاتوژن Solus ONE E.coli O157 برای گوشت گاو خام و گوشت گاو خام در نظر گرفته شده است. این سیستم برای مشتریانی طراحی شده است که روزانه حجم زیادی از نمونه های غذایی را دریافت می کنند و نیاز به یک تحلیل بسیار حساس و مقرون به صرفه دارند. تجزیه و تحلیل با خواننده اتوماتیک Dynex DS2 سازگار است و حجم نمونه های پیشرو در صنعت را ارائه می دهد.

اشریشیا کلی (E. coli) باکتری است که معمولاً به عنوان بخشی از فلور طبیعی روده انسان و حیوان یافت می شود. بیشتر آنها بی ضرر هستند. برخی از سویه ها – از جمله رایج ترین E. coli O157 – سمومی تولید می کنند که می تواند باعث بیماری های روده شود ، به ویژه در افرادی که در معرض خطر بالاتری مانند زنان باردار ، افراد مبتلا به سیستم ایمنی ، افراد مسن و کودکان هستند در دسترس بودن قابلیت آزمایش E.coli پایدار و دقیق به تأمین کنندگان مواد غذایی این امکان را می دهد تا در صورت شناسایی عامل بیماریزا در تأسیسات آنها ، سریعتر اقدام کنند.

سیستم Solus ONE E.coli PerkinElmer دارای یک بار غنی سازی 10 ساعته ، آماده سازی یک مرحله ای نمونه و گردش کار خودکار برای پردازش تا 192 تست عملکرد است. ابزارها ، کیت ها و روش های آسان برای استفاده از روش های سنتی نیز به آموزش کمتری برای تکنسین های آزمایشگاهی احتیاج دارند ، به آنها اجازه می دهد تا حداکثر دو ساعت آن را “تنظیم و فراموش کنند” ، و برای کارهای آزمایشگاهی دیگر از قبیل انجام پهنای باند خودکار دیگر زمان را آزاد می کنند پروتکل حداکثر سازی

“D. coli O157 مهم است و برای ارائه راه حلهایی که غذاسازان و آزمایشگاههای قراردادی می توانند به آن اعتماد کنند ، به تخصص علمی نیاز دارد. ” “با ارائه پیشنهادات جدید با عملکرد بالا ، ما می توانیم با ساده سازی فرآیندهای کار خود و افزایش بهره وری ، ضمن کمک به محافظت از ایمنی مصرف کنندگان در زنجیره غذایی جهانی ، به تولیدکنندگان مواد غذایی کمک کنیم تا از چرخه مداوم آزمایش E. coli جلوتر باشند.

نوآوری های PerkinElmer در آزمایش و تجزیه و تحلیل گوشت بخشی از راه حل های گسترده تری برای ایمنی مواد غذایی و کیفیت شرکت است ، از جمله غلات ، لبنیات ، گوشت ، روغن های غذایی و غذاهای دریایی.

درباره PerkinElmer
PerkinElmer دانشمندان ، محققان و پزشکان را قادر می سازد تا مهمترین چالشهای خود را در زمینه بهداشت و علوم پزشکی برطرف کنند. این یک شریک استراتژیک با مشتریان است که بینش زودتر و دقیق تری را پشتیبانی می کند ، پشتیبانی شده توسط دانش عمیق بازار و تخصص فنی. این تیم حدود 14000 کارمند در سراسر جهان دارد.

این شرکت درآمد حدود 2.9 میلیارد دلاری را در سال 2019 گزارش کرده است ، در 190 کشور به مشتریان خدمات ارائه می دهد و جز a شاخص S&P 500 است. اطلاعات بیشتر از طریق 877-PKI-NYSE یا در سایت www.perkinelmer.com در دسترس است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma