IAFP ثبت نام را برای سمپوزیوم اروپا باز می کند


ثبت نام در سمپوزیوم ایمنی غذایی اروپا IAFP ، که قرار است در آوریل برگزار شود ، آغاز شده است.

قرار است نشست هم اندیشی انجمن بین المللی حمایت از غذا (IAFP) در یک نشست مجازی در تاریخ 27 و 28 آوریل برگزار شود. این برنامه برای افراد حرفه ای از سراسر اروپا است که در صنعت ، دولت و دانشگاه کار می کنند.

دعوتنامه برای ارائه یک سمپوزیوم و یک میز گرد و خلاصه مقالات در 19 ژانویه پایان یافت. این کنفرانس بستری را برای آخرین تحولات و تکنیک های علوم و ایمنی مواد غذایی فراهم می کند.

نسخه 2020 به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شده است. در ماه دسامبر ، IAFP تصمیم گرفت یک سمپوزیوم آنلاین درباره رویداد 2021 ، که در ابتدا قرار بود در مونیخ برگزار شود ، برگزار کند.

در تاریخ 6 آوریل یا قبل از آن ثبت نام کنید تا نرخ اولیه 195 یورو (237 دلار) برای افراد غیر عضو ، 145 یورو (176 دلار) برای اعضا و 30 یورو (36 دلار) برای دانشجویان دریافت کنید. پس از این تاریخ ، قیمت 245 یورو (297 دلار) برای افراد غیر عضو ، 195 یورو (237 دلار) برای اعضا و 40 یورو (49 دلار) برای دانشجویان است.

کمیته برگزاری شامل هلن تیلور ، رئیس دانشگاه کاردیف متروپولیتن است. آنت وینکلر ، معاون رئیس جمهور ، کارگیل ؛ لیزا اوکانر از سازمان ایمنی مواد غذایی ایرلند ؛ پیتر بن امبارک از سازمان بهداشت جهانی ؛ و جفری لژون از سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد.

اخبار مرتبط IAFP
در همین حال ، کنفرانس سالانه حمایت از غذا در انگلیس (UKAFP) برای 12 مارس برنامه ریزی شده است.

موضوع این نشست رایگان “ایمنی جهانی غذا در عصر COVID-19” است. مدرسین استاد بن چپمن از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی هستند. راجر کوک ، از وزارت صنعت اولیه نیوزیلند ؛ پروفسور دونالد شافنر از دانشگاه راتگرز ؛ و ربکا سودورث ، مدیر سیاست در آژانس استاندارد مواد غذایی.

UKAFP عضو IAFP و مرکز صنایع غذایی ZERO2FIVE در دانشگاه کاردیف است.

سرانجام ، هفتمین کنگره بین المللی ایمنی غذا ، که برای 3 تا 3 ژوئن در استانبول برنامه ریزی شده بود ، به دلیل شیوع ویروس کرونا به 9 تا 10 ژوئن 2022 موکول شد. در ابتدا برای ژوئن سال 2020 تنظیم شده بود ، اما به دلیل شیوع آن برنامه ریزی مجدد شد.

انجمن ایمنی مواد غذایی ترکیه در حال برگزاری رویداد کنگره ایمنی مواد غذایی با IAFP و وزارت کشاورزی و جنگلداری جمهوری ترکیه است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma