[ad_1]

ثبت نام در سمپوزیوم ایمنی غذایی اروپا IAFP ، که قرار است در آوریل برگزار شود ، آغاز شده است.

قرار است نشست هم اندیشی انجمن بین المللی حمایت از غذا (IAFP) در یک نشست مجازی در تاریخ 27 و 28 آوریل برگزار شود. این برنامه برای افراد حرفه ای از سراسر اروپا است که در صنعت ، دولت و دانشگاه کار می کنند.

دعوتنامه برای ارائه یک سمپوزیوم و یک میز گرد و خلاصه مقالات در 19 ژانویه پایان یافت. این کنفرانس بستری را برای آخرین تحولات و تکنیک های علوم و ایمنی مواد غذایی فراهم می کند.

نسخه 2020 به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شده است. در ماه دسامبر ، IAFP تصمیم گرفت یک سمپوزیوم آنلاین درباره رویداد 2021 ، که در ابتدا قرار بود در مونیخ برگزار شود ، برگزار کند.

در تاریخ 6 آوریل یا قبل از آن ثبت نام کنید تا نرخ اولیه 195 یورو (237 دلار) برای افراد غیر عضو ، 145 یورو (176 دلار) برای اعضا و 30 یورو (36 دلار) برای دانشجویان دریافت کنید. پس از این تاریخ ، قیمت 245 یورو (297 دلار) برای افراد غیر عضو ، 195 یورو (237 دلار) برای اعضا و 40 یورو (49 دلار) برای دانشجویان است.

کمیته برگزاری شامل هلن تیلور ، رئیس دانشگاه کاردیف متروپولیتن است. آنت وینکلر ، معاون رئیس جمهور ، کارگیل ؛ لیزا اوکانر از سازمان ایمنی مواد غذایی ایرلند ؛ پیتر بن امبارک از سازمان بهداشت جهانی ؛ و جفری لژون از سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد.

اخبار مرتبط IAFP
در همین حال ، کنفرانس سالانه حمایت از غذا در انگلیس (UKAFP) برای 12 مارس برنامه ریزی شده است.

موضوع این نشست رایگان “ایمنی جهانی غذا در عصر COVID-19” است. مدرسین استاد بن چپمن از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی هستند. راجر کوک ، از وزارت صنعت اولیه نیوزیلند ؛ پروفسور دونالد شافنر از دانشگاه راتگرز ؛ و ربکا سودورث ، مدیر سیاست در آژانس استاندارد مواد غذایی.

UKAFP عضو IAFP و مرکز صنایع غذایی ZERO2FIVE در دانشگاه کاردیف است.

سرانجام ، هفتمین کنگره بین المللی ایمنی غذا ، که برای 3 تا 3 ژوئن در استانبول برنامه ریزی شده بود ، به دلیل شیوع ویروس کرونا به 9 تا 10 ژوئن 2022 موکول شد. در ابتدا برای ژوئن سال 2020 تنظیم شده بود ، اما به دلیل شیوع آن برنامه ریزی مجدد شد.

انجمن ایمنی مواد غذایی ترکیه در حال برگزاری رویداد کنگره ایمنی مواد غذایی با IAFP و وزارت کشاورزی و جنگلداری جمهوری ترکیه است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir