HACCP تقاضای برنامه آموزشی اتحادیه اروپا را هدایت می کند


HACCP محبوب ترین برنامه آموزشی در سال 2019 به عنوان بخشی از ابتکار عمل برای مقاماتی بود که در تأیید انطباق با قوانین اروپا مشارکت داشتند.

در مجموع 13 جلسه پنج روزه با حضور 313 شرکت کننده در پنج کشور در اطراف تجزیه و تحلیل خطر و نقطه کنترل بحرانی (HACCP) تشکیل شد.

ابتکار آموزش بهتر کمیسیون اروپا برای غذای سالم (BTSF) توسط آژانس اجرایی مصرف کنندگان ، بهداشت ، کشاورزی و غذا (CHAFEA) نظارت می شود. BTSF یک استراتژی آموزشی در مورد قانون مواد غذایی و خوراک ، بهداشت حیوانات و قوانین رفاه حیوانات ارائه می دهد.

این آموزش برای مقامات کشورهای اتحادیه اروپا درگیر در کنترل های رسمی در نظر گرفته شده است ، اما آژانس های موجود در کشورهای غیر اتحادیه اروپا ، به ویژه کشورهای در حال توسعه ، نیز باید مطابق با الزامات واردات اتحادیه اروپا باشند. بیش از 40 برنامه درسی برای جذب 6000 شرکت کننده در سال ارائه می شود.

این آموزش توسط پیمانکاران خارجی سازماندهی شده است ، اما جایگزین کارهای اولیه بازرسان انجام شده توسط کشورهای عضو نمی شود. به دلیل همه گیری COVID-19 ، تمام جلسات BTSF تا پایان سال جاری به حالت تعلیق درآمده است.

دوره HACCP
دوره ها به گونه ای طراحی شده اند که کنترل به صورت عینی ، کافی و یکنواخت انجام می شود. این امر با کمک به حفظ تجارت منصفانه و شرایط برابر از مشاغل و مصرف کنندگان محافظت می کند.

سیستم HACCP در شناسایی و جلوگیری از خطرات آلودگی مواد غذایی متمرکز است. هدف از آموزش این است که بتوانم حسابرسی هایی را برای تأیید کاربرد فعالیت غذایی سیستم های مبتنی بر HACCP انجام دهم. این دوره ها مروری بر الزامات بهداشت عمومی ، ارزیابی برنامه HACCP ، آماده سازی فعالیت های حسابرسی ، عملکرد و گزارش ممیزی ، جمع آوری شواهد حسابرسی و پیگیری آن است.

دوره های دیگر شامل کنترل آلودگی ها در خوراک و غذا ، تقلب غذایی و تجارت الکترونیکی ، بهداشت مواد غذایی ، معیارهای میکروبیولوژیکی و نظارت بر بیماری های مشترک بین انسان ، قوانین کنترل رسمی ، آمادگی شیوع و مدیریت و آزمایش مواد غذایی است.

آکادمی BTSF یک سیستم مدیریت یادگیری مبتنی بر ابر است که گزینه آموزش آنلاین سازمان یافته تحت برنامه را ارائه می دهد. محوطه آموزش الکترونیکی BTSF سالانه حدود 8000 نفر را آموزش می دهد و شامل 10 ماژول رشته بهداشتی و بهداشتی (SPS) است که به پنج زبان اتحادیه اروپا موجود است.

ابتکار BTSF همچنین جلسات آموزشی با هدف کشورهای غیر اتحادیه اروپا را ترتیب می دهد. در سال 2019 ، سه برنامه آموزشی جدید اضافه شد. اینها مقاومت ضد میکروبی (AMR) ، تجزیه و تحلیل خطر و سیستم های مدیریت اطلاعات کنترل رسمی مورد استفاده در سطح اتحادیه اروپا را پوشش می دهند. شش جلسه AMR با 170 شرکت کننده در آرژانتین ، اتیوپی ، اردن ، مونته نگرو ، آفریقای جنوبی و اوکراین برگزار شد.

ارقامی برای یادگیری الکترونیکی
در سال 2019 ، 4908 شرکت کننده در فعالیت های یادگیری الکترونیکی BTSF از 53 کشور مختلف ، 27 کشور اتحادیه اروپا و 26 کشور غیر اتحادیه اروپا حضور داشتند. محبوب ترین دوره HACCP بود که 2567 نفر در آن ثبت نام کرده بودند و به دنبال آن مواد تماس با مواد غذایی وجود داشت. سیستم هشدار سریع برای خوراک و غذا (RASFF) ؛ بهداشت مواد غذایی و کنترل محصولات شیلاتی و نرم تنان زنده دوتایی (FISH) و رفاه حیوانات هنگام کشتار و کشتار برای کنترل بیماری

اسپانیا بیشترین سهم را در میان کشورهای اتحادیه اروپا داشته است ، با 1503 نفر ثبت نام شده ، بیشتر در رژیم قرنطینه کارخانه اتحادیه اروپا برای واردات. پیشگیری ، کنترل و ریشه کنی انسفالوپاتی های اسفنجی شکل قابل انتقال و پیشگیری و کنترل سلامت حیوانات برای دوره های آموزش الکترونیکی در پرورش آبزیان.

پرتغال با 805 تماس غذایی و ورودی RASFF ، بیشتر در HACCP ، دوم بود. مشهورترین دوره های آموزش الکترونیکی در آلمان HACCP ، RASFF و رفاه حیوانات است که دوره های اصلی آن نیز در انگلیس برگزار می شود. به نظر می رسید شرکت کنندگان در فرانسه بیشتر علاقه مند به دوره های HACCP ، FISH و مواد تماس با مواد غذایی هستند.

برای کشورهای غیر اتحادیه اروپا ، کشورهای دارای بیشترین سهم پرو ، فیلیپین ، مصر و شیلی بودند. HACCP محبوب ترین دوره بود و پس از آن RASFF ، FISH و کنترل های آبزی پروری دنبال شد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes