GAO توصیه می کند که EPA بر استفاده از اطلاعات سموم دفع آفات برای کارگران کشاورزی نظارت کند


به گفته اداره پاسخگویی دولت (GAO) ، طبق گفته کارگران کشاورزی که در معرض آفت کش های کشاورزی هستند ، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه محافظت از خود لازم است.

از سال 2015 ، آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) دارای استاندارد حفاظت از کارگران کشاورزی (WPS) برای کشاورزی است ، که به کارگران کشاورزی اجازه می دهد شخصی را که می تواند اطلاعات مربوط به سموم دفع آفات را برای منافع خود درخواست کند ، شناسایی کنند.

در گزارش 34 صفحه ای جدید خود به کنگره ، GAO نحوه استفاده یا سو ab استفاده از اصطلاحات به اصطلاح “نماینده تعیین شده” را بررسی می کند. استاندارد طبق EPA ، بیش از 2 میلیون کارگر در بیش از 600،000 مزرعه را تحت پوشش خود دارد

استیو موریس ، مدیر فروشگاه منابع طبیعی و محیط زیست GAO ، می گوید كه كارگران كشاورزی به اطلاعاتی درباره بیماری های در معرض آفت كش ها احتیاج دارند. تشخیص سریعتر و درمان بهتر به این نیاز دارد.

موریس می گوید گزارش GAO همچنین به این ادعا كه “برخی از نمایندگان” اطلاعات حشره كش ها را در مزارع برای دستیابی به مزیت رقابتی جمع آوری می كنند ، پرداخته است.

موریس گفت: “سازمان حفاظت محیط زیست ، مقامات دولتی و دیگران به ما گفته اند كه از موارد سو mis استفاده از اطلاعات اطلاعی ندارند.” “اما در دستورالعملهای EPA چگونگی استفاده از اطلاعات سموم دفع آفات مشخص نشده است.”

کشاورزان از آفت کش ها برای محافظت از محصولات خود در برابر آفات و علف های هرز استفاده می کنند. سموم دفع آفات باعث افزایش بهره وری می شود ، اما استفاده از سموم دفع آفات برای سلامتی انسان خطری ایجاد می کند.

گزارش GAO دو توصیه برای بهبود سیستم ارائه می دهد ، از جمله:

توصیه 1: دستیار مدیر دفتر اجرای و اجرای EPA باید برای جمع آوری اطلاعات در مورد استفاده از نماینده تعیین شده یا از طریق برنامه های کاری سالانه خود برای همکاری با ایالات یا سازوکار دیگری ، با کشورها هماهنگ شود.

جمع آوری اطلاعات استفاده ممکن است شامل جمع آوری متوالی اطلاعات به دست آمده از بازرسی های دولتی باشد ، به ویژه اینکه آیا کارگران کشاورزی از عوامل تعیین شده استفاده می کنند یا اینکه کشاورزان اطلاعات را در بازه زمانی مورد نیاز WPS به عوامل تعیین شده ارائه می دهند.

آژانس تحت تأثیر: آژانس حفاظت از محیط زیست ، خدمات اجرا و اجرا.

توصیه 2: مدیر دفتر برنامه آفت کش های EPA باید ، در رهنمودهای آژانس ، در وب سایت خود یا از طریق سازوکار دیگری ، انتظارات EPA را در مورد استفاده مناسب از اطلاعات سموم دفع آفات از یک نماینده خاص ، از جمله توصیف سو potential استفاده احتمالی از چنین اطلاعاتی ، توضیح دهد. .

آژانس تحت تأثیر: آژانس حفاظت از محیط زیست ، سرویس برنامه های سموم دفع آفات.

GAO همچنین با گروه های ذینفع به نمایندگی از کشاورزان و کارگران و همچنین آژانس های دولتی تنظیم کننده سموم دفع آفات کشاورزی مشورت می کند. از این سازمان ها ، وی “تعدادی از پیشنهادات را در مورد چگونگی مقابله با سوuse استفاده بالقوه از اطلاعات بدست آمده از طریق این ماده نمایندگی جمع آوری کرد.” “به عنوان مثال ، ذینفعان و مقامات دولتی که بر انطباق با WPS نظارت می کنند موارد زیر را پیشنهاد می کنند:

  • ممنوعیت اشتراک اطلاعات برای مقاصدی غیر از الزامات بهداشتی و ایمنی جبران خسارت یک کشاورز یا کارگر.
  • از جمله مجازات مالی قابل اعمال برای نمایندگان خاصی که اطلاعات دریافتی را برای اهداف پیش بینی نشده در قانون به اشتراک می گذارند.
  • محدود کردن تعداد کارگران کشاورزی که نماینده تعیین شده می تواند از آنها برای جلوگیری از شکایت گروه های ضد سموم از یک مزرعه استفاده کند.
  • از جمله اقدامات احتیاطی اضافی برای تأیید “حسن نیت” نماینده تعیین شده و جمع آوری اطلاعات فقط برای حمایت از هدف قانونی کشاورز.
  • یک توافقنامه قانونی الزام آور بین کشاورز و نماینده تعیین شده کشاورز ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شود که تفاهم وجود دارد که اطلاعات ارائه شده برای اهداف پزشکی یا مطالبه غرامت کارگر استفاده می شود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma