FDA Whole Foods را هل می دهد زیرا مکرراً شامل مواد حساسیت زا روی برچسب ها نیست


Whole Markets Market که خود را به عنوان یکی از شناخته شده ترین زنجیره های مواد غذایی سالم معرفی کرده است ، به FDA نسبت به مشکلات مکرر در زمینه برچسب گذاری مواد آلرژی زا روی محصولات خود هشدار داده است.

این هشدار که امروز صادر شده است اما از 16 دسامبر ، به بیش از دوازده مورد بررسی محصولات برچسب زنی آلرژن توسط شرکت Whole Foods طی 12 ماه منتهی به 30 نوامبر آغاز شده است. بررسی سوابق این شرکت ، شیر ، تخم مرغ و مغزهای درختی را به عنوان نمونه هایی از برچسب گذاری نادرست ماده حساسیت زا نشان می دهد ، که اخیراً باعث یادآوری Whole Foods شده است.

“این تشنج ها نشان می دهد که شرکت شما درگیر مدلی برای دریافت و عرضه محصولات غذایی با برچسب نادرست است. برای دوره اکتبر 2019 تا نوامبر 2020 ، شرکت شما 32 محصول غذایی را به دلیل آلرژن (های) اعلام نشده فراخواند. ما الگوی مشابهی از تشنج های متعدد آلرژن های اعلام نشده را در سال های گذشته مشاهده کرده ایم. “در نامه هشدار ارسال شده توسط مرکز ایمنی و تغذیه غذایی FDA ارسال شده است.

بازرسان فدرال هنگام بررسی معمول الگوهای فراخوان در ایالات متحده ، این مشکل را شناسایی کردند.

دولت فدرال در نامه ای به جان مک کی ، رئیس کل بازار مواد غذایی ، به قانون فدرال برچسب گذاری مواد غذایی استناد کرد و این مشکل را پای آن قرار داد.

“شما مسئول تحقیق و تعیین علل تخلفات شناسایی شده در بالا و جلوگیری از تکرار آنها یا سایر تخلفات هستید. این مسئولیت شماست که اطمینان حاصل کنید شرکت شما کلیه الزامات قانون فدرال و مقررات اجرایی را برآورده می کند. “طبق نامه اخطار.

FDA به شرکت ها و افراد 15 روز فرصت می دهد تا به نامه های هشدار دهنده پاسخ دهند. در این مرحله ، آژانس می تواند ، اما به ندرت اقدام می کند ، بلافاصله اقدام کند ، از جمله مصادره محصولات و حکم دادگاه برای تعلیق عملیات.

یک سخنران تقریباً بلافاصله چه زمانی پاسخ داد اخبار ایمنی مواد غذایی امروز با Whole Foods مستقر در آستین تماس گرفت. این شرکت جزئیات خاصی در مورد چگونگی حل مشکل برچسب گذاری ارائه نکرد.

“کل بازار مواد غذایی ایمنی مواد غذایی را بسیار جدی می گیرد. ما از نزدیک با FDA همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام اقدامات و روش های موجود در فروشگاه های ما اگر بیش از حد نباشد ، شرایط ایمنی غذا را برآورده می کنند. ما همچنان به حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت در صنعت متعهد هستیم. “

طبق قانون فدرال مواد غذایی ، داروها و مواد آرایشی ، عدم تبلیغ برخی مواد حساسیت زا روی برچسب های مواد غذایی باعث غیرقانونی بودن فروش مواد غذایی می شود. در حال حاضر هشت ماده غذایی وجود دارد که از نظر قانونی آلرژن های اصلی محسوب می شوند و بنابراین به افشای برچسب نیاز دارند. کار برای افزودن کنجد به لیست ادامه دارد ، که اکنون شامل موارد زیر است:

  • شیر
  • تخم مرغ
  • ماهی
  • سخت پوستان سخت پوستان
  • آجیل
  • گندم
  • بادام زمینی
  • سویا

نمونه های خاصی از برچسب های غیرقانونی
FDA پنج تماس از برچسب زدن به مواد آلرژی زا را که سال گذشته توسط Whole Foods منتشر شد ، به عنوان نمونه ای از انواع مشکلاتی که شرکت برای رفع آنها نیاز دارد ، ذکر کرد.

سوپ سبزی ولوبیا وماکارونی – یا در ظروف پلاستیکی شفاف به سبک غذاهای لذیذ با وزن های مختلف یا در کیسه های پلاستیکی شفاف به وزن 7 پوند و 12 اونس به دلیل شیر اعلام نشده فروخته می شود. در پرونده ای که در 21 آوریل 2020 توسط یك ایمیل به دولت ارسال شد ، مقامات Whole Foods اظهار داشتند كه برچسب گذاری نادرستی وجود دارد ، زیرا سیستم برچسب گذاری داخلی برای بسته بندی مجدد مواد غذایی به روز نشده است تا لیست فعلی مواد تشکیل دهنده را منعکس کند تولید – محصول.

چیزکیک تمشک ژلاتوی ایتالیایی – در ظروف پلاستیکی 1 پیمانه ای شفاف با برچسب هایی که شامل بیانیه تخم مرغ نیستند ، فروخته می شود. در مستندات مندرج در نامه الکترونیکی به دولت مورخ 4 دسامبر 2019 ، کارکنان شرکت اظهار داشتند که یک تولید کننده قرارداد یک محصول ایتالیایی را با ژلاتین “کوکی های کره و خامه شیرین” با برچسب نادرست “چیزبری کیک تمشک” با بستنی ایتالیایی بسته بندی کرده است ، مطابق با به این ترتیب محصول دارای اعلام غلط مواد تشکیل دهنده و تخم مرغ اعلام نشده است.

غلطک پارکرهاوس – در کیسه های پلاستیکی شفاف با 12 قطعه فروخته می شود که نیازی به برچسب تخم مرغ و شیر نیست. در مستندات موجود در نامه الکترونیکی خود به دولت در تاریخ 28 اکتبر 2019 ، کارکنان شرکت اظهار داشتند که برچسب گذاری نادرستی وجود دارد زیرا کارمندان خرده فروشی برچسبی را قرار می دهند که لیستی از مواد تشکیل دهنده برچسب سازنده را نشان نمی دهد. این امر باعث شد که محصول دارای شیر و تخم مرغ های اعلام نشده باشد.

تارتلت های جاکلیدی Chantilly – به صورت جداگانه در صدف های پلاستیکی بسته بندی شده است. در مستندات موجود در نامه الکترونیکی خود به دولت در تاریخ 28 ژوئیه سال 2020 ، کارکنان این شرکت اظهار داشتند که برچسب گذاری نادرست رخ داده است زیرا اعلامیه مواد تشکیل دهنده ، شامل آرد بادام ، روی جعبه مقوایی اصلی به طور کامل به برچسب منتقل نشده است. مقیاس مورد استفاده برای ظروف منفرد.

انواع محصولات با تخم مرغ های اعلام نشده – بازار غذای کامل El Trigal 12 ماه Manchego ، El Trigal 6 ماه Manchego ، Mitica Cordobes ، Artequeso Manchego 6 ماه شیر خام – با سن 60 روز یا بیشتر ، شیر خام La Marquesa Herb Manchego – 60 روز یا بیشتر ، شیر خام Mitica La Dama Sagrada – 60 روز یا بیشتر ، Chimay Biere ، IL FORTETO Genovese Pesto ، Chimay Grand Cru ، Lactalis MIMOLETTE 12 ماهه ، Mitica Mahon و Agriform Piave Vecchio ، پنیر خرد شده به صورت جداگانه در بسته بندی پلاستیکی با یک برچسب مقیاس در بالا. در مستندات موجود در نامه الکترونیکی آنها به دولت در تاریخ 21 آگوست سال 2020 ، مقامات شرکت اعلام کردند که برچسب گذاری نادرستی وجود دارد ، زیرا همه مناطق زنجیره ای اعلامیه های مقیاس ترکیبی خود را به عنوان ماده حساسیت زا تخم مرغ به روز نکرده اند. این امر باعث شد محصول تخم مرغ های اعلام نشده داشته باشد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma