FDA هنگام بررسی شیوع لیستریا نسبت به مارک خاصی از پنیر هشدار می دهد


مقامات فدرال حداقل یک مارک پنیر را شناسایی کرده اند که در تحقیق در مورد شیوع عفونت های لیستریا مورد توجه است. FDA هشدار می دهد که مصرف کنندگان ، رستوران ها و خرده فروشان نباید پنیر نقاشی ال ابوئیلیتو را بخورند ، بفروشند یا از آن استفاده کنند.

سازمان غذا و دارو در تلاش است تا شیوع بیماری را با آژانس های چند کشور بررسی کند. امشب ، FDA اعلام كرد كه وزارت بهداشت عمومي كنكتيكات نمونه هايي از پنيرهاي تازه و نرم به سبک اسپانيايي به روش ال ابوئلويتو را از فروشگاهي كه بيمار مبتلا به شيوع آن پنير خريده است ، جمع آوري كرده است.

بر اساس به روزرسانی شیوع FDA ، “تجزیه و تحلیل نمونه ها وجود لیستریا مونوسیتوژنز در نمونه های El Abuelito Queso Fresco را که در بسته های 10 اونسی فروخته شده و به عنوان لات A027 تعیین شده و تاریخ انقضا 26.02.2021 تعیین شده است ، نشان داد.” “در حال حاضر ، نمونه ها تحت تجزیه و تحلیل توالی یابی ژنوم كامل (WGS) قرار می گیرند تا مشخص شود آیا لیستریا مونوسیتوژنز موجود در این نمونه ها با سویه شیوع مطابقت دارد یا خیر. در حال حاضر شواهد کافی برای تعیین ارتباط این شیوع با نقاشی دیواری El Abuelito Queso کافی نیست.

“FDA و شرکای دولت در حال کار با این شرکت برای برداشتن گروه متاثر شده و تعیین اینکه آیا محصولات اضافی باید خارج شوند ، هستند. اطلاعات تکمیلی با دسترسی به آنها ارائه می شود. “

اگرچه FDA دیگر ادعا نمی کند که ارتباط خاصی با پنیر ال ابوئیلیتو دارد ، اما به مصرف کنندگان هشدار می دهد که آن را نخورند. این آژانس همچنین هشدار می دهد که سایر پنیرهای نرم اسپانیایی می توانند در بسیاری از کشورها درگیر این شیوع باشند.

“FDA هشدار می دهد:” مصرف كنندگان ، رستوران ها و خرده فروشان نباید ال ابوئیلیتو كسئو فرسكو را بخورند ، بفروشند یا از آن سرو كنند. ” “اگر بیشتر در معرض خطر لیستریای شدید هستید بیماری – اگر باردار هستید ، 65 سال یا بیشتر دارید یا به دلیل برخی شرایط پزشکی یا درمان ها سیستم ایمنی ضعیفی دارید – از پنیرهای سبک اسپانیایی تازه و نرم از جمله پنیر نقاشی El Abuelito استفاده نکنید ، تا زمانی که بفهمید کدام یک از آنها پنیرها مردم را بیمار می کنند. “

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده می گوید هفت سویه لیستریا مونوسیتوژنز در کانتیکت ، مریلند ، نیویورک و ویرجینیا گزارش شده است.

هر هفت بیمار نیاز به بستری شدن داشتند. شش نفر از هفت بیمار اسپانیایی تبار هستند. از چهار نفری که مصاحبه شد ، سه نفر گفتند که حداقل یک نوع پنیر تازه و نرم به سبک اسپانیایی خورده اند و هرکدام گزارش کرده اند که یک نقاشی دیواری خورده اند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma