FDA مهلت ارسال نظر در مورد قانون ردیابی را تمدید کرد. تغییرات را اعلام می کند


FDA مواد خود را برای یک قاعده پیشنهادی ردیابی مواد غذایی – “الزامات مربوط به سوابق ردیابی اضافی برای برخی غذاها” (قانون پیشنهادی پیگیری مواد غذایی) به روز کرده است.

به گفته کارشناسان ایمنی غذایی بخش دولتی و خصوصی ، ردیابی در زنجیره تامین مواد غذایی در هنگام شیوع و تشنج بسیار مهم است. شیوع طی دو سال گذشته ، به ویژه کاهوی رومانیایی ، نشان داده است که چگونه پیچ و خم حمل و نقل و بازیابی اطلاعات مانع تلاش های تحقیقاتی می شود و افراد بیشتری را به این بیماری آلوده می کند.

ردیابی از مزرعه شروع می شود و با خرید محصول توسط مشتری به پایان می رسد. در طی شیوع اپیدمی های رومانی در سال 2018 و 2019 ، به خوبی اثبات شده است که بسیاری از شرکت های زنجیره تامین از اسناد کاغذی استفاده می کنند. نرم افزار پرکاربرد با نرم افزار شرکای تجاری سازگار نیست. و اینکه عملا هیچ سازگاری در جمع آوری اطلاعات از شرکای تجاری در طول مسیر وجود ندارد.

فرانک جاناس ، معاون کمیسیون غذا و غذا در سازمان غذا و دارو (FDA) ، اقدامات و مقررات ردیابی را تحت نظر داشته و تلاش می کند تا صنعت را به ایجاد تغییر تشویق کند. در اوایل سال 2020 ، وی “دوره جدید ایمنی مواد غذایی” FDA را اعلام کرد که بر قابلیت ردیابی متمرکز است.

تغییراتی در قانون پیشنهادی
براساس بیانیه FDA ، دو زمینه اصلی تغییر در قانون پیگیری پیشنهادی وجود دارد که تا 22 فوریه در مرحله اظهار نظر عمومی است.

اول ، آژانس اصلاحاتی را برای حذف اصطلاحات مبهم در فهرست پیگیری مواد غذایی (FTL) ایجاد کرده است ، که غذاهایی را نشان می دهد که الزامات ردیابی اضافی در قانون پیشنهادی برای آنها اعمال می شود.

به طور خاص ، تجدید نظر در برخی از توصیفات محصول برای وضوح بیشتر انجام شده است و تغییری در غذاهای موجود در FTL را منعکس نمی کند. به عنوان مثال ، برای روشن شدن دامنه این کالاها ، به برخی از محصولات میوه و سبزیجات کلمه “تازه” اضافه شده است. همچنین ، توضیحات “پنیرهای غیر از پنیرهای سفت” اصلاح شده است تا مشخص شود کدام پنیرهای خاص بخشی از این نام هستند و نمونه هایی از این نوع پنیرها را شامل می شود.

تمام بازنگری های خاص در پاورقی با عنوان “لیست قابلیت ردیابی مواد غذایی برای” “الزامات سوابق ردیابی اضافی برای برخی غذاها” توضیح داده شده است زبان پیشنهادی – زبان شفاف.

حوزه دوم تغییر در آیین نامه پیشنهادی شامل انتشار سندی توسط آژانس با س questionsالات متداول برای بررسی سوالات دریافتی در مورد قاعده پیشنهادی است.

FDA در بیانیه ای گفت: FDA این موارد را در جلسات عمومی ، از طریق شبکه كمك فنی FSMA و سایر تعهدات ارتباطی جمع آوری می كند. این تلاش ها برای کمک به ذینفعان ، از جمله عموم مردم ، که در حال ارائه بازخورد در طول مدت نظر هستند ، تا 22 فوریه تمدید شده است ، انجام شده است.

نظرات را می توان به مقررات.gov ، شناسه Docket: FDA-2014-N-0053 ارسال کرد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma