FDA تخلفات واردات را به شرکت کلرادو اعلام می کند


سازمان غذا و دارو به عنوان بخشی از فعالیت های اجرایی خود ، نامه های هشدار دهنده را به نهادهای تحت صلاحیت خود ارسال می کند. برخی از نامه ها فقط چند هفته یا چند ماه پس از ارسال برای مشاهده عمومی منتشر می شوند. صاحبان مشاغل 15 روز فرصت دارند تا به نامه های هشدار دهنده FDA پاسخ دهند. نامه های هشدار دهنده اغلب تا زمانی که ماه ها تا سال ها به شرکت فرصت داده نشود تا مشکلات را اصلاح کند ، صادر نمی شود. FDA مرتباً بخشهایی از نامه های هشدار دهنده را که برای بازدید عموم منتشر می شود ویرایش می کند.


شرکت تجارت سفید
لانگ مونت ، کلرادو

از طرف FDA به یک شرکت وارداتی کلرادو اعلام شده است که برای تعدادی از محصولات غذایی وارداتی FSVP ندارد.

FDA در نامه هشداردهنده مورخ 15 دسامبر ، در تاریخ 21 تا 31 ژوئیه سال 2020 ، بازرسی از راه دور برنامه تأیید فروشنده خارجی (FSVP) از سوابق FSVP را به شرکت تجارت سفید ارائه کرد.

بازرسی FDA نشان داد که این شرکت از قوانین FSVP پیروی نکرده و منجر به صدور فرم FDA 483a شده است. تخلفات قابل توجه به شرح زیر است:

این شرکت FSVP را توسعه ، نگهداری و مطابقت نداده است. به طور خاص ، آنها برای هر یک از غذاهای زیر FSVP ایجاد نکرده اند:

  • (ویرایش شده) پنیر ، وارداتی از (ویرایش شده)

FDA در تاریخ 21 آگوست سال 2020 از طریق ایمیل پاسخی دریافت کرد ، جایی که این شرکت اظهار داشت که اسناد را از همه تأمین کنندگان خارجی به منظور تأمین نیازهای FSVP آنها جمع آوری کرده است. آنها اظهار داشتند که توسعه مراحل FSVP و فرآیندهای اسناد در حال اتمام است و باید طی 30 روز آینده تکمیل شود.

این شرکت گفت که آنچه را که توسعه داده است با FDA تقسیم خواهد کرد. اگرچه برای پیگیری در 17 سپتامبر 2020 با آنها تماس گرفته شده است ، اما FDA تاکنون هیچ اسنادی از این شرکت دریافت نکرده است.

شما می توانید نامه اخطار کامل را اینجا ببینید.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma