FDA به مصرف کنندگان توصیه می کند از آب ریشه گوریل سبز استفاده نکنند


FDA به مصرف كنندگانی كه آب ریشه سبز گوریل خریداری شده توسط Green Gorilla Root Juice LLC در سنت لوئیس را خریداری می كنند توصیه می كند كه این محصول را ننوشند. مقامات می گویند عدم همکاری این شرکت مانع تلاش در تحقیقات است.

هشدار به این دلیل است که این محصول حاوی یوهیمبین است ، ماده ای که می تواند در مقادیر موجود در این نوشیدنی خطرناک باشد. پس از تلاش های ناموفق متعدد برای تماس با این شرکت برای آگاهی از نتایج آزمایشات ، FDA و وزارت بهداشت میسوری سعی کردند در 16 دسامبر سال 2020 بازرسی انجام دهند ، اما از دسترسی به تجارت محروم شدند.

یوهیمبین به حملات قلبی ، تشنج و سایر عوارض جانبی جدی ، و همچنین گیجی ، سرگیجه ، اضطراب ، لرزش ، سردرد و قرمزی پوست مرتبط است و ممکن است با داروها تداخل داشته باشد.

این مشکل به عنوان بخشی از تحقیقات نظارتی مشترک توسط FDA و وزارت بهداشت و خدمات ارشد میسوری کشف شد. نمونه های محصول آزمایش شده توسط FDA حاوی 147 میلی گرم یوهیمبین در یک بطری 16 اونسی است که حداقل چندین برابر بیشتر از آن است که معمولاً برای استفاده توسط پزشک توصیه می شود.

FDA و DHSS در حال کار برای تعیین وجود سایر مراکز فروش هستند اما به دلیل عدم همکاری این شرکت ، این تلاش ها به تأخیر افتاده است.

مصرف کنندگان می توانند از اطلاعات زیر برای تعیین اینکه آیا آب در دست خود را در خانه های خود خارج کرده اند استفاده کنند:

  • تولید – محصول: آب ریشه گوریل سبز
  • شرح بسته بندی: آب ریشه گوریل سبز به صورت مایع قهوه ای در بطری های پلاستیکی 16 اونسی فروخته می شود. درب بطری ها دارای یک درپوش پیچ سبز با برچسب های سفید ، سیاه و سبز است. یوهیمبین ، ماده ای که با آزمایش FDA تأیید شده است در این محصول وجود دارد ، طبق قانون بر روی برچسب ذکر نشده است.
  • اطلاعات انتشار: این محصول برای فروش در greengorillarootjuice.com موجود است.

به مصرف کنندگان توصیه می شود هرگونه آب ریشه گوریل سبز را فوراً دور بریزند. مصرف کنندگان این محصولات که عوارض جانبی مرتبط با مصرف یوهیمبین را تجربه می کنند باید با پزشکان خود تماس بگیرند.

FDA و DHSS در تلاشند تا تعیین کنند که علاوه بر فروش آنلاین ، خرده فروشی های دیگری نیز وجود دارد.

FDA به همکاری با DHSS ادامه می دهد تا با این شرکت تماس گرفته و مصرف کنندگانی را که محصول را خریداری کرده اند مطلع سازد و خواستار دفع سریع آن می شود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes