[ad_1]

یک شرکت تولید آب بطری همچنان از همکاری با تحقیقات FDA در مورد هپاتیت غیر ویروسی خودداری می کند. این آژانس گزارش داده است که آب تنها مخرج مشترک در بیماران سرپایی است.

با توجه به عدم همکاری این شرکت ، محققان FDA نتوانستند تحقیقات را در مورد امکانات Real Water Inc انجام دهند. در هندرسون ، اچ بی و مسا ، آریزونا ، و سوابق درخواستی را دریافت نکردند. در نتیجه ، در 23 مارس ، FDA با توجه به سیگنال عمومی از سازمان غذا و دارو ، در بخش 414 قانون فدرال غذا ، دارو و لوازم آرایشی ، درخواست سوابق را صادر كرد.

علاوه بر آب بطری شده ، Real Water Inc. “کنسانتره” خود را به یاد می آورد. عکس با مجوز از FDA

“مصرف آب قلیایی آب واقعی تنها پیوند مشترک شناخته شده در بین تمام این موارد تا به امروز است.”

تأیید شده است که پنج نفر در نوادا دارای هپاتیت غیر ویروسی هستند و پنج نفر نیز در بیمارستان بستری شده اند. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده به FDA و وزارت بهداشت جنوب نوادا در تحقیقات کمک می کنند.

این شرکت در تاریخ 24 مارس کل آب خود را برداشت. محصولات شامل ، اما محدود نمی شوند به: ظروف 5 گالنی که توسط تحویل در خانه / اشتراک فروخته می شوند. بطری هایی که به صورت آنلاین و در فروشگاه ها فروخته می شوند. و طبق گفته FDA ، کنسانتره واقعی و آب واقعی به فروش می رسد.

طبق بیانیه مطبوعاتی شرکت ، برداشت شامل بطری های آب قلیایی 1.5 لیتر ، 1 لیتر ، 500 میلی لیتر و 1 گالن و بطری های کنسانتره “Real Water” 4 اونس است.

هرکسی که هر یک از آبهای خارج شده را مصرف کرده و علائم هپاتیت در او ایجاد شده است ، باید به پزشک مراجعه کند. همچنین ممکن است 50 روز طول بکشد تا علائم ایجاد شود ، بنابراین هرکسی که اخیراً آب مصرف کرده باید در هفته های آینده تحت نظر علائم قرار گیرد.

علائم انواع هپاتیت ، از جمله هپاتیت غیر ویروسی ، مشابه است و ممکن است شامل تب ، خستگی ، کاهش اشتها ، حالت تهوع ، استفراغ ، درد شکم ، ادرار تیره ، روده خاکستری یا خاکستری ، درد مفاصل ، زردی چشم و / یا پوست

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر