[ad_1]

برای چهارمین بار در این ماه ، هسته های زردآلو که به آنها سنگ یا دانه نیز گفته می شود ، به دلیل افزایش سطح سیانور ، که می تواند منجر به مسمومیت غذایی شود ، فراخوانده می شوند.

سه فراخوان قبلی که در کانادا آغاز شده بود در تاریخ منتشر شد 11 مارس، 17 مارس، و 24 مارس. براساس گزارش های به یادآوری شده توسط آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA) ، این تشنج ها و آنچه امروز منتشر شده شامل مغز زردآلو وارداتی است. این مشکل در طی آزمایش CFIA کشف شد.

تشنج جدید شامل مارک کره زمین با نام تجاری هسته زردآلو تلخ خام.

Earth Notions Inc. مارک Earth Notions هسته زردآلو تلخ خام را به دلیل سم طبیعی آمیگدالین از بازار خارج می کند. مصرف کنندگان نباید کالای خارج شده را که در زیر شرح داده شده است مصرف کنند ، زیرا حاوی بیش از حد آمیگدالین است که می تواند باعث مسمومیت حاد سیانور شود.

این محصول در انتاریو و در سطح ملی از طریق فروش آنلاین به فروش می رسد.

مغز زردآلو به طور طبیعی حاوی آمیگدالین است که می تواند پس از خوردن سیانور آزاد کند. بدن انسان می تواند مقادیر کمی سیانور را از بین ببرد ، اما مقادیر بیشتر منجر به مسمومیت با سیانور می شود که منجر به مرگ می شود.

علائم مسمومیت با سیانید شامل ضعف و گیجی ، اضطراب ، بی قراری ، سردرد ، حالت تهوع ، دشواری تنفس و تنگی نفس ، از دست دادن هوشیاری ، تشنج و ایست قلبی است.

در زمان انتشار اعلامیه فراخوان هیچ بیماری تأیید شده ای گزارش نشده است.

کاربران می توانند برای تعیین اینکه آیا محصول بارگیری شده را در دست دارند ، از اطلاعات زیر روی برچسب استفاده کنند:

نام تجاری تولید – محصول اندازه UPC کدها
تصورات زمینی مغز زردآلو تلخ خام 454 گرم 6 89076 42028 0

بهترین قبل: ژوئن 2023

LOT AK: AK2007

در زمان انتشار این ترک ، هیچ گزارشی از بیماری های مربوط به مصرف این محصول گزارش نشده است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر