Deliveroo و Uber Eats فروشگاه هایی با رتبه بهداشت 2 و کمتر ارائه می دهند


شرکت های تحویل غذا Deliveroo و Uber Eats به سیستم عامل های خود اجازه می دهند تا شرکت هایی با 2 رتبه بهداشت مواد غذایی را لیست کنند.

طرح ارزیابی بهداشت مواد غذایی (FHRS) در انگلیس ، ولز و ایرلند شمالی کسب و کارها را از 0 تا 5 درجه بندی می کند ، در حالی که 5 کسب و کار بهترین است. نتیجه 2 به معنای نیاز به پیشرفت است.

رستوران های جدیدی که می خواهند به سیستم Just Eat بپیوندند باید ثبت نام و دارای درجه FHRS 3 باشند ، در اسکاتلند عبور کنند یا منتظر بازرسی باشند. 3 به این معنی است که استانداردهای بهداشتی معمولاً راضی کننده است. طرح اطلاع رسانی بهداشت مواد غذایی اسکاتلند (FHIS) برای گذر ، جای خالی و بهبود به عنوان دسته بندی ارزیابی الزامات دارد.

Deliveroo و Uber Eats مناسب هستند
Deliveroo به شما اجازه می دهد رستوران های جدید منتظر بازرسی در سیستم عامل لیست شوند ، وقتی که می تواند تجارت قانونی بودن فروشگاه را تأیید کند. این رستوران ها با درجه 2 بر روی سیستم عامل اجازه می دهد.

“آنها از نظر قانونی مجاز به ادامه معاملات هستند ، اما ما برای کمک به آنها و تشویق آنها برای بهبود در استانداردهای خود اقدامی انجام داده ایم. ما همچنین به مشتریان این امکان را می دهیم که رستوران ها را با توجه به رتبه بندی بهداشتی خود فیلتر و مرتب کنند ، و رستوران هایی که دارای رتبه پایین هستند را تشویق می کنیم تا استانداردهای خود را بهبود بخشند. اخبار ایمنی مواد غذایی.

پلت فرم Deliveroo با رستوران های موجود که نمره 1 می گیرند کار خود را ادامه خواهد داد ، این بدان معنی است که در شرایط خاص به پیشرفت قابل توجهی نیاز است.

رتبه بندی بهداشت مواد غذایی در بخش اطلاعات رستوران بستر قرار دارد ، بنابراین همه سایت های دارای رتبه بعدی با وضعیت “در انتظار بازرسی” نمایش داده می شوند.

Deliveroo همچنین با SureFoot Solutions ، یک شرکت حسابرسی ایمنی مواد غذایی همکاری می کند که ممیزی های مجازی و بازرسی های محلی را ارائه می دهد. Just Eat به NSF International پیوسته است ، اما Uber Eats چنین مشارکتی ندارد.

Uber Eats به همه شرکای رستوران نیاز دارد که دارای امتیاز بهداشت مواد غذایی 2 یا بالاتر باشند.

سخنگوی گفت: “این موارد شامل مواردی است که هنوز باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرند ، با توجه به شرایط خاص ، از جمله اثبات ثبت تجارت در دولت محلی.” اخبار ایمنی مواد غذایی.

“رستوران هایی که با قوانین ما مطابقت ندارند می توانند با Uber Eats شریک شوند. رستوران های فعلی که تحت این شرایط قرار می گیرند ، دسترسی به برنامه Uber Eats را از دست می دهند تا زمانی که رتبه بهداشت مواد غذایی آنها حداقل نیاز ما را برآورده کند. “

فقط موقعیت را بخورید
برای Just Eat ، رستوران های غیر استاندارد مانند تحویل یا آشپزخانه مسکونی قبل از قرار گرفتن در سیستم عامل باید حداقل 3 امتیاز را کسب کرده باشند.

“با توجه به فشاری كه COVID-19 بر مواد غذایی ، بخش و مقامات محلی وارد می كند ، در بعضی موارد ما به رستوران های غیر استاندارد ثبت شده در انتظار بازرسی اجازه می دهیم تا اگر از قبل توسط NSF از طرف ما پیش بازرسی فیزیكی كرده اند ، به سیستم عامل بپیوندند. گفت سخنگوی Just Eat.

وقتی Deliveroo و Uber Eats از آنها س askedال شد که در 12 تا 24 ماه گذشته چند رستوران به دلیل مشکلات بهداشت مواد غذایی از سیستم عامل خود خارج شده اند ، از اظهار نظر خودداری کردند. طبق گفته این شرکت ، در سال 2019 ، Just Eat تمام سایت های دارای درجه صفر را از سیستم عامل خود حذف کرد.

سخنگوی Just Eat گفت: “اکثر شرکای ما دارای درجه FHRS 3 یا بالاتر هستند و به همین دلیل ما فقط 18 درجه گذشته مجبور شدیم تعداد کمی رستوران را به دلیل رتبه بندی صفر حذف کنیم.

“مقامات محلی مسئول انجام بازرسی های منظم و تصمیم گیری در مورد مجاز بودن تجارت به یک رستوران هستند. ما بر این باوریم که باید از مقامات محلی پیشگام شویم و استقلال کار آنها برای اطمینان از یکپارچگی و سازگاری استانداردهای بهداشت مواد غذایی در سراسر کشور بسیار مهم است. “

سخنگوی گفت بیش از 80 درصد رستوران های آموزش دیده توسط NSF رتبه بندی خود را بهبود بخشیده اند.

“ما بر این باوریم که به جای حذف مشاغل دارای درجه پایین و بدون ارائه پشتیبانی ، مسئولیت ارائه مسئولیت پشتیبانی از آنها برای بهبود استانداردهای آنها بسیار بیشتر است ، در حالی که به مشتریان تضمین دید کامل برای رتبه بندی را می دهیم. بهداشت مواد غذایی در سفارش رستوران – او گفت.

“به همین دلیل ما پشتیبانی حسابرسی رایگان و بازبینی مجدد همه مکانهای دارای رتبه با 1 و 2 توسط شریک حسابرسی خود NSF ارائه می دهیم. این امر به ویژه در چنین شرایط دشواری برای بخش مهمان نوازی بسیار مهم است و ما معتقدیم که این رویکرد در نهایت استانداردهای صنعت را بالا می برد. “

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma