CRM چیست؟ راهنمای کامل 2023: تعریف، انواع و نرم افزار CRM

نرم افزار CRM داده های مفیدی را در مورد مشتریان شما ارائه می دهد. شناخت بهتر مشتریان به معنای خدمات بهتر و مشت

توسط مدیر سایت در 10 تیر 1402

نرم افزار CRM داده های مفیدی را در مورد مشتریان شما ارائه می دهد. شناخت بهتر مشتریان به معنای خدمات بهتر و مشتریان راضی تر است. مشتریان راضی تر به معنای فروش بیشتر است.

بهترین ابزارهای CRM امروزی با پلتفرم های پیشرفته ای که در گذشته بودند فاصله زیادی دارند. بهترین CRMها برنامه‌های نرم‌افزاری مبتنی بر ابر هستند که از نظر ارائه و قابلیت استفاده بزرگ هستند.

CRM داده‌های مشتری را از تمام کانال‌های دیجیتال دیگری که کسب‌وکار شما استفاده می‌کند بیرون می‌کشد. این یک نمای 360 درجه کامل از مشتریان خود را در یک مکان به شما ارائه می دهد.

بهترین سیستم های CRM از گزارش گیری در مورد کمپین های فروش و بازاریابی شما استفاده می کنند. آنها به تیم های فروش می گویند که چه زمانی پیشنهاد مناسب را در زمان مناسب به افراد مناسب ارائه دهند. آنها به میزهای پشتیبانی کمک می کنند تا خدمات کارآمدتر و پاسخگو را ارائه دهند. آن‌ها گردش کار را خودکار می‌کنند و به تیم‌ها کمک می‌کنند تا با ورودی کمتری به دستاوردهای بیشتری برسند.

7 مزیت بزرگ CRM

1. خدمات مشتری کارآمدتر

هر مشتری می خواهد به سرعت به او کمک شود. ناامید کننده است که تماسی در بخش های مختلف ارسال شود. یا اینکه سوال خود را بارها و بارها تکرار کنید. وقت همه را تلف می کند.

CRM ها هر تعامل با مشتری را ثبت می کنند. هنگامی که یک مشتری دوباره در تماس است، یک نماینده می تواند به سرعت تمام اطلاعات مربوطه را در CRM پیدا کند. نمایندگی های خدمات مشتری مسائل را سریعتر حل می کنند و در مدت زمان بیشتری برای صرف با مشتری دارند - در واقع به جای جستجوی اطلاعات اولیه به آنها کمک می کنند.

2. افزایش فروش

هر تعامل با مشتری سرنخ هایی در مورد اینکه چه کسی هستند و چه چیزی را دوست دارد به جا می گذارد. هر اقدامی، از مرور وب‌سایت شما گرفته تا درخواست، داده ایجاد می‌کند. یک پلتفرم CRM همه چیز را خلاء می کند.

از این داده‌ها، یک سیستم CRM می‌تواند مواردی مانند آمادگی یا احتمال خرید مشتری را به شما بگوید. این به شما کمک می کند فرآیندهای فروش خود را برای افراد مختلف و کانال های مختلف تنظیم کنید. به شما می گوید که چه چیزی برای مشتریان در مراحل مختلف سفرشان کار می کند. نتیجه معاملات فروش بسته تر است.

3. حفظ مشتری بهبود یافته است

حفظ مشتریان نسبت به یافتن مشتریان جدید هزینه کمتر و زمان کمتری دارد.

یک سیستم CRM به شما می گوید که مشتریان شما چه چیزهایی را دوست دارند و چه چیزهایی را دوست ندارند. هر سبد خرید رها شده، هر بررسی نامطلوب سرنخ هایی در مورد اینکه چرا آنها ناراضی بودند به جا می گذارد. با این بینش ها، می توانید چیزهایی را که مشتریان را از خود دور می کند، حذف کنید.

مشتریان خوشحال مدت بیشتری در اطراف خود باقی می مانند. به همین دلیل است که 82 درصد از کاربران "حفظ مشتری فعال" را به عنوان یکی از بزرگترین مزایای استفاده از نرم افزار CRM ارزیابی می کنند.

4. شخصی سازی

75 درصد از مشتریان می گویند محتوای شخصی سازی شده احتمال خرید مجدد آنها را افزایش می دهد. اکنون 71 درصد از مردم انتظار تعاملات شخصی را دارند. 76٪ وقتی این اتفاق نمی افتد ناامید می شوند.

شخصی سازی تفاوت بزرگی در عملکرد کسب و کار ایجاد می کند. شرکت‌هایی که سریع‌ترین رشد را دارند، 40 درصد بیشتر از شخصی‌سازی درآمد کسب می‌کنند.

برای شخصی سازی بازاریابی، فروش یا خدمات، باید مشتریان خود را بشناسید. CRM نیروی محرکه شخصی سازی در تجارت مدرن است.

5. تجزیه و تحلیل دقیق

داده ها به ندرت یک بعدی هستند. و می توانید از داده ها به روش های مختلف استفاده کنید. یک پلت فرم CRM داده های مربوط به مشتریان شما را جمع آوری می کند. اما این بدان معنا نیست که فقط برای بینش مشتری قابل استفاده است.

انبوهی از داده‌هایی که CRM شما جمع‌آوری و ذخیره می‌کند برای استفاده برای هوش تجاری گسترده‌تر آماده است. همانطور که قبلا ذکر شد، می توانید از آن برای تجزیه و تحلیل و بهبود فرآیندهای فروش خود استفاده کنید. شما می توانید عملکرد کمپین های بازاریابی را دنبال کنید. می توانید خدمات را با معیارهای مورد توافق اندازه گیری کنید.

سیستم‌های CRM برتر مملو از ابزارهای تحلیلی هستند که داده‌ها را به بینش‌های ارزشمند تجاری تبدیل می‌کنند.

6. به اشتراک گذاری دانش بهتر

تیم های فروش، بازاریابی و خدمات اغلب اهداف مشابهی دارند. آنها خواهان فروش بالا و مشتریان شاد و وفادار هستند. به اشتراک گذاری اطلاعات به دستیابی به این اهداف کمک می کند.

نرم افزار CRM به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر کسب و کار شما را آسان تر می کند. این سیلوها را خراب می کند و به همه کمک می کند تا در یک جهت حرکت کنند.

7. شفافیت بیشتر

به اشتراک گذاری دانش بهتر منجر به همکاری بهتر می شود. به نوبه خود، این روحیه با هم بودن و هدف مشترک ایجاد می کند.

با CRM، اطلاعات به طور خودکار در دسترس و شفاف است. تیم های مختلف بهتر می توانند بفهمند که طرف مقابل چه می کند و چگونه به یکدیگر کمک می کند.

CRM چگونه کار می کند

هسته مرکزی یک سیستم CRM یک پایگاه داده مشتری است. اما CRM بسیار فراتر از ذخیره اطلاعات اولیه شخصی است.

نرم افزار CRM جزئیات تمام تعاملات مشتری را ثبت می کند. تماس های تلفنی، ایمیل، چت زنده، رسانه های اجتماعی و حتی بازدید از وب سایت شما. ثبت نام برای طرح های وفاداری یا خبرنامه. کلیک کردن روی تبلیغات انجام خرید. این دلیل اصلی است که بزرگترین چالش در استفاده از CRM، ورود دستی داده ها است.

چالش های اصلی CRM آمار CRM

یک پلت فرم CRM داده ها را از همه آنها می گیرد.

سپس این داده ها در سراسر سازمان شما در دسترس قرار می گیرند. این یک نقطه دید واحد را فراهم می کند. این کمک می کند تا عملیات ساده تر و یکپارچه تر شود. مهمتر از همه، دانش مشتریان شما را در قلب همه چیز قرار می دهد.

عملکرد اصلی CRM

همه فروشندگان CRM سعی می کنند پلتفرم های خود را کمی منحصر به فرد کنند، اما مجموعه ای اصلی از ویژگی ها وجود دارد که هر سیستم CRM مدرنی که ارزش آن را دارد باید داشته باشد. این ابزارهای اصلی CRM هستند که بزرگترین مزایا را ارائه می دهند.

1. ادغام Omnichannel

سیستم های CRM در گذشته بسیار متمرکز بر تلفن بودند. هنگامی که تیم های فروش و خدمات از مراکز تماس اداره می شدند، هدف اصلی CRM ثبت و ردیابی داده های تماس بود.

تلفن/صدا بخش مهمی از ترکیب CRM است. اما مشتریان این روزها از کانال های بسیار بیشتری استفاده می کنند. ایمیل، چت زنده، اس ام اس، اعلان های فشار وب، رسانه های اجتماعی – همه اینها باید گنجانده شوند.

اگر می خواهید دید کاملی از تجربه مشتری داشته باشید، این مهم است. همچنین مدیریت روابط با مشتری را ساده تر و کارآمدتر می کند. به عنوان مثال، بهترین CRM های مدرن به شما امکان ارسال ایمیل و اجرای کمپین های بازاریابی ایمیلی را از داخل پلتفرم می دهند. این ابزارهای داخلی اغلب در سطح پلتفرم های بازاریابی ایمیلی مستقل هستند .

همین امر در مورد برقراری تماس صوتی، راه اندازی یک جلسه گفتگوی زنده، ارسال پست در رسانه های اجتماعی نیز صدق می کند. هرچه بیشتر بتوانید از CRM انجام دهید، اطلاعات بیشتری را می توانید به اشتراک بگذارید. و می توانید در رویکردهای خود در سراسر کانال ها ثابت قدم باشید.

2. CRM مبتنی بر ابر

مانند بسیاری از نرم افزارهای تجاری، پلتفرم های اولیه CRM برنامه های بزرگ و سنگینی بودند. آنها باید از یک ماشین یا گروه سرور خاص اجرا می شدند. برای استفاده از آنها باید روی آن دستگاه یا در آن دفتر بود.

امروزه چابکی و دسترسی همه چیز در CRM است. سیستم های CRM مبتنی بر ابر به این معنی است که می توانید از هر مرورگر وب استفاده کنید. CRM های موبایل به این معنی است که می توانید روابط مشتری را در حال حرکت مدیریت کنید.

3. تجزیه و تحلیل

پایگاه داده مشتری یک چیز است. استفاده از داده‌های مشتری برای ارائه یک تجربه بهتر به مشتری یک مرحله دوم است.

تجزیه و تحلیل چیزی است که شخصی سازی را ممکن می کند. این کمک می کند تا توجه را روی قوی ترین و با ارزش ترین سرنخ ها متمرکز کنید. و به شما امکان می دهد فروش، بازاریابی و عملکرد خدمات را در زمان واقعی پیگیری کنید.

این بدان معناست که می‌توانید در حین حرکت، فعالیت را تنظیم کنید تا شانس موفقیت را افزایش دهید. یا تشخیص دهید چه چیزی موثر است و آن را در آینده تکرار کنید.

4. اتوماسیون

داده ها همچنین اتوماسیون را هدایت می کنند. اتوماسیون CRM در سه نوع اصلی ارائه می شود. اتوماسیون بازاریابی، اتوماسیون نیروی فروش و اتوماسیون خدمات.

اتوماسیون جریان کار را کارآمدتر و پاسخگوتر می کند. بار کارکنان را سبک می کند و خطای انسانی را از بین می برد. با استفاده از اتوماسیون مبتنی بر داده، هرگز نباید یک سرنخ یا فرصت را از دست بدهید.

5. نوآوری در CRM

همانطور که تکنولوژی در حال پیشرفت است، ما شاهد نوآوری های بیشتر و بیشتری در CRM هستیم. به طور خاص، ما می‌بینیم که سیستم‌های CRM از هوش مصنوعی برای ارتقای سطح تجزیه و تحلیل و اتوماسیون استفاده می‌کنند.

با یادگیری ماشینی، CRM کارآمدتر و قدرتمندتر می شود. با گذشت زمان، سیستم‌ها بهترین روش‌ها را برای بهینه‌سازی گردش کار می‌آموزند. آن‌ها در پیش‌بینی رفتار مشتری بهتر عمل می‌کنند و توصیه‌هایی را ارائه می‌کنند که باعث جذب بیشتر می‌شود. آنها تصمیم گیری بیشتر را کنترل می کنند و اتوماسیون را تقویت می کنند.

همچنین شاهد هستیم که CRMها از هوش مصنوعی برای در دسترس قرار دادن منابع داده بیشتر و بیشتر استفاده می کنند. به عنوان مثال، فناوری پردازش زبان طبیعی اکنون می تواند کلمات گفتاری و نوشتاری را تجزیه و تحلیل کند. لازم نیست اطلاعات تماس های تلفنی و ایمیل ها به صورت دستی به پایگاه داده مشتریان اضافه شود. هوش مصنوعی می تواند داده های مربوطه را بیرون بکشد و به طور خودکار ذخیره کند.

تاریخچه کوتاه CRM

برخی افراد ادعا می کنند که تاریخچه CRM را می توان به اختراع Rolodex در دهه 1950 ردیابی کرد. Rolodex یک فایل کارت شاخص چرخشی است. آنها برای ثبت جزئیات مشتری در بین فروشندگان محبوب شدند. مطمئناً با CRM های نرم افزاری پیشرفته ای که امروزه داریم فاصله زیادی داریم. اما اصل کلی یکسان است. ثبت اطلاعات در مورد مشتریان برای کمک به فرآیندهای فروش شما.

برخی دیگر استدلال می کنند که ریشه CRM واقعی به دهه 1980 و ظهور بازاریابی پایگاه داده برمی گردد . بازاریابی پایگاه داده از تجزیه و تحلیل برای پیش بینی نحوه پاسخ مشتریان به کمپین های بازاریابی استفاده می کرد.

اولین نرم افزار مدیریت تماس هدفمند در اواخر دهه 1980 ظاهر شد. در اوایل دهه 90، نرم افزاری که بازاریابی پایگاه داده و مدیریت تماس را ترکیب می کرد، وارد بازار شد. امروزه، ما این محصولات را به عنوان شکل اولیه CRM می شناسیم. اما در آن زمان آنها با نام اتوماسیون نیروی فروش (SFA) شناخته می شدند.

عبارت مدیریت ارتباط با مشتری ظاهراً در سال 1995 ابداع شد . به تدریج محصولات SFA تکامل یافتند و به سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری معروف شدند. رهبر بازار در آن زمان Siebel Systems Inc بود. اولین نسخه Siebel CRM در سال 1995 وارد بازار شد.

پس از آن، تقاضا برای نرم افزار CRM منفجر شد. در اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000، برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در CRM که امروزه هنوز می‌شناسیم، وارد صحنه شدند. Oracle CRM در سال 1998 وارد شد، SAP CRM در سال 2000. مایکروسافت بازاریابی پلتفرم های CRM را در اوایل دهه 2000 آغاز کرد. Microsoft Dynamics در سال 2006 راه اندازی شد.

شاید بزرگترین لحظه از همه اینها زمانی بود که Salesforce اولین نسخه CRM خود را در سال 1999 راه اندازی کرد. Salesforce یک نرم افزار اولیه به عنوان سرویس (SaaS) پیشگام ابر بود. این یک رابط مبتنی بر وب چندین دهه قبل از تبدیل شدن به استاندارد برای CRMها ارائه می کرد.

نقطه عطف دیگر در سال 2004 با ورود SugarCRM، اولین CRM منبع باز، به وجود آمد. منبع باز به معنای اجازه دادن به سایر توسعه دهندگان برای استفاده از کد برنامه تحت مجوز است. همراه با فناوری ابری، این راه را برای انفجار بزرگ در ارائه دهندگان CRM در دهه 2010 هموار کرد.

توسعه‌دهندگان به‌جای شروع ساختن پلتفرم CRM از ابتدا می‌توانند از کد منبع باز به عنوان نقطه شروع استفاده کنند. این امر نوآوری را سرعت بخشیده است و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به سرعت به روندهایی مانند رسانه های اجتماعی و موبایل پاسخ دهند. مدل SaaS همچنین به سیستم‌های CRM این امکان را می‌دهد که چابک‌تر، اجرا آسان‌تر و استفاده ساده‌تر شوند. آنها همچنین بسیار ارزان تر از پلتفرم های قدیمی قدیمی هستند.

نتیجه بازار پر رونق در CRM تخصصی مبتنی بر ابر است که امروزه شاهد آن هستیم. بازار شما هرچه باشد، اندازه شرکت شما، بودجه شما هر چه باشد، یک CRM برای شما وجود دارد. شما همچنین می توانید از سیستم های CRM که برای کارهای خاص طراحی شده اند، انتخاب کنید.

انواع CRM ها

CRM های فروش

فروش یک حوزه پیچیده اما حیاتی در هر کسب و کاری است. چه B2C یا B2B باشید، اهداف شما به طور کلی یکسان است. رشد به افزایش تعداد فروش و به حداکثر رساندن درآمد از هر فروش بستگی دارد.

CRM های فروش برای هموارسازی فرآیندهای پیچیده فروش طراحی شده اند. آنها روی بهبود دید و به اشتراک گذاری داده ها در بین تیم ها با تجزیه و تحلیل برای کمک به اولویت بندی فعالیت ها تمرکز می کنند. و آنها از اتوماسیون برای کارآمد کردن گردش کار و هدفمندسازی بهتر فعالیت های فروش استفاده می کنند.

ویژگی های کلیدی که باید در CRM فروش جستجو کنید عبارتند از:

 • ردیابی سرنخ و امتیازدهی: ردیابی سرنخ شامل ثبت داده‌های مربوط به رفتار مخاطبین شما در کانال‌ها است. سپس تجزیه و تحلیل از این داده ها برای "امتیاز" استفاده می کند که کدام مشتریان بالقوه داغ هستند و کدام نه. ایده این است که شما می توانید تلاش خود را بر روی قوی ترین سرنخ ها متمرکز کنید. این اغلب مدیریت فرصت نامیده می شود. این به ایجاد تبدیل بیشتر و درآمد بیشتر در هر فروش کمک می کند.
 • خطوط لوله فروش: خطوط لوله فروش فرآیندهای فروش شما را تجسم می کند. آنها تمام مراحلی را که مشتریان در مسیر خرید خود طی می کنند به شما نشان می دهند. تجسم درک کردن است، بنابراین این به تنهایی به شما قدرت بیشتری برای تأثیرگذاری بر سفر فروش می دهد. بهترین ابزار همچنین به شما امکان می دهد خطوط لوله فروش را خودکار کنید.
 • مدیریت پیشنهاد و نقل‌قول: ویژگی‌های مدیریت پروپوزال تجسم‌هایی شبیه خط لوله برای ترسیم جدول‌های زمانی و ابزارهای مالی برای محاسبه هزینه‌ها ارائه می‌دهد. ابزارهای مدیریت نقل قول به تهیه مظنه بر اساس حاشیه های دلخواه کمک می کند. برخی فرآیند را با استفاده از نقل قول های قبلی برای محاسبه سریع پیشنهادات جدید به صورت خودکار انجام می دهند.
 • مدیریت حساب: تیم های فروش B2B اغلب حساب های مشتری را اداره می کنند. ابزارهای CRM مدیریت حساب اطمینان حاصل می کنند که تمام داده های حساب در یک مکان جمع آوری شده است. آنها شامل ابزارهای خاص B2B مانند فاکتور، اعتبار و ردیابی قرارداد هستند.

Monday.com

خط لوله معاملات CRM فروش Monday.com

Monday.com خیلی بیشتر از یک CRM است. خود را به عنوان یک سیستم عامل Work یا Work OS توصیف می کند. این به کاربران اجازه می دهد فضاهای کاری سفارشی خود را برای ده ها عملکرد مختلف ایجاد کنند.

فروش منحصر به فرد روز دوشنبه این است که صدها الگو برای ساخت "تخته" ارائه می دهد. برد یک فضای کاری دیجیتال است. الگوها بصری هستند، به راحتی قابل پیمایش هستند و با استفاده از رابط کشیدن و رها کردن کاملاً قابل تنظیم هستند.

این به تیم های فروش انعطاف پذیری می دهد تا CRM خود را متناسب با نحوه کارشان شکل دهند. قالب‌ها و تابلوهای خاص CRM شامل خطوط لوله فروش، ردیابی فعالیت‌های بازاریابی، ورود مشتری و فعال‌سازی فروش می‌شوند. علاوه بر این، داشبوردهای تجزیه و تحلیل قابل تنظیم و گردش کار اتوماسیون وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های برجسته، نمای خط زمانی مشتری است. این به شما امکان می دهد تمام تعاملات با مشتریان را در طول زمان پیگیری کنید.

Monday.com ادغام با بیش از 50 برنامه تجاری محبوب را ارائه می دهد. این شامل ادغام مستقیم با ارائه دهندگان ایمیل مانند Gmail و Outlook است. می توانید به Zapier متصل شوید، که در را به روی 4000 برنامه دیگر باز می کند. و حتی می توانید به CRM های دیگر مانند Salesforce، Pipedrive ، Zendesk و Hubspot متصل شوید .

طرح رایگان همیشه برای حداکثر دو کاربر است. بر روی این، می توانید تابلوهای نامحدودی را با انتخاب بیش از 200 قالب بسازید.

از نظر قیمت، Monday.com بسیار مقرون به صرفه است. برنامه های پولی از 8 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود، حداقل سه کاربر. بنابراین 24 دلار در ماه. این به شما امکان دسترسی به خطوط لوله و مخاطبین فروش نامحدود را می دهد. به علاوه مدیریت هدایت، تماس و معامله. همچنین از طریق برنامه‌های اختصاصی برای iOS و Android، CRM کامل تلفن همراه را دریافت می‌کنید.

اگر به تجزیه و تحلیل فروش و ادغام می خواهید، باید ارتقا دهید. هزینه طرح استاندارد برای هر کاربر در ماه 10 دلار برای سه کاربر است.

Pipedrive

خط لوله معاملات CRM فروش Pipedrive

Pipedrive یک انتخاب عالی برای تیم های فروش کوچکتر است. کاربرپسند است، ارزش پولی خوبی دارد و با رشد عملیات شما مقیاس می‌شود.

یکی از ویژگی های برجسته آن این است که به شما امکان می دهد خطوط لوله فروش زیادی را در همه برنامه ها ایجاد کنید. بسیاری از سرویس‌های رقیب کاربران را به یک یا دو سطح ارزان‌تر محدود می‌کنند. سفارشی کردن این خطوط لوله برای مطابقت با سفرهای فروش خود آسان است.

Pipedrive بیش از 250 ادغام با برنامه های شخص ثالث دارد. برخی از ادغام ها رایگان هستند، برخی دیگر باید برای آنها هزینه اضافی بپردازید. 73 به عنوان "برنامه افزودنی" طبقه بندی می شوند. این بدان معنی است که برنامه های متصل در داخل پلت فرم Pipedrive کار می کنند. اینها عبارتند از Zapier، Microsoft Teams، Zendesk و پلتفرم مدیریت پروژه Trello.

Pipedrive یک برنامه تلفن همراه برای iOS و Android دارد که برای تیم های راه دور و نمایندگان فروش در حال حرکت عالی است. و می توانید برای دسترسی به ابزارهای CRM Pipedrive از صندوق پستی خود به Gmail متصل شوید.

قیمت گذاری از 12.50 پوند در ماه برای مدیریت اصلی سرنخ، معامله و خط لوله شروع می شود. برای دریافت ویژگی های ایمیل و اتوماسیون بازاریابی، باید آن را دو برابر کنید. و دوباره آن را دو برابر کنید تا تماس و پیش بینی فروش یکپارچه را دریافت کنید. هیچ سطح رایگانی وجود ندارد، اما می‌توانید Pipedrive را به مدت 14 روز بدون هزینه با دسترسی کامل به همه ویژگی‌ها امتحان کنید.

معیار ONE

خط لوله معاملات CRM فروش Benchmark One

BenchmarkONE که قبلا به عنوان هاچ بک شناخته می شد، یک CRM جامع و همه جانبه است. دارای مجموعه ای قوی از ویژگی های متمرکز بر فروش است.

مهمترین آنها امتیازدهی تماس و خطوط لوله قرارداد با کیفیت بالا هستند. امتیازدهی مخاطب از داده‌ها برای رتبه‌بندی سرنخ‌ها و مشتریان به عنوان «گرم» یا غیره استفاده می‌کند. و خطوط لوله معامله از داده ها برای پیشنهاد بهترین راه برای تبدیل سرنخ ها استفاده می کنند. اثر ترکیبی استراتژی های فروش هوشمندتر، نرخ تبدیل بالاتر و افزایش درآمد است.

BenchmarkONE ابزارهای بازاریابی را در کنار ویژگی های CRM فروش خود ارائه می دهد. اینها شامل ساخت و ارسال کمپین های ایمیل، اتوماسیون بازاریابی و گزینه های تولید سرنخ است. Gmail و Outlook یکپارچه‌سازی شده‌اند تا بتوانید مدیریت ارتباط با مشتری را از صندوق ورودی خود اجرا کنید. از طریق Zapier می توانید به هزاران برنامه دیگر متصل شوید.

نسخه رایگان دارای کاربران نامحدود، 250 مخاطب و 500 ایمیل در ماه است. از نظر ویژگی، دارای صفحات فرود، ابزارهای مدیریت تماس، بازاریابی ایمیلی و اتوماسیون بازاریابی است.

برنامه های پولی از 27 یورو با محدودیت 500 مخاطب و 2500 ایمیل در ماه شروع می شود. اما این فقط به شما ابزارهای اتوماسیون بازاریابی، بازاریابی ایمیلی و مدیریت تماس را می دهد. برای تجربه کامل CRM، قیمت از 169 یورو شروع می شود. ما یک معامله شیرین BenchmarkONE فقط برای خوانندگان خود داریم. 50% تخفیف در ماه اول خود دریافت کنید یا برای یک سال ثبت نام کنید و در صورت ثبت نام از طریق این لینک، 10% تخفیف اضافی در برنامه سالانه خود + 1 ماه رایگان دریافت کنید .

بررسی کامل را بخوانید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

بستن

بستن خط لوله CRM فروش

Close یک CRM عالی برای تیم های فروش تلفنی است. در ویژگی های تماس بسیار قوی است. تماس خارجی جهانی در هر اشتراک وجود دارد. این شامل ثبت تماس خودکار، پست صوتی از پیش ضبط شده و شماره گیری پیش بینی شده است. در طرح‌های بالاتر، ضبط تماس نیز دریافت می‌کنید.

اینها ابزارهایی هستند که همه تیم های فروش تلفنی با آنها آشنا هستند. اما در بیشتر موارد، شما انتظار دارید که یک سیستم مرکز تماس اختصاصی با CRM متصل به آن را اجرا کنید. این واقعیت که Close هر دو را با هم ارائه می دهد، کارها را ساده می کند. برای تیم های فروش کوچک تا متوسط ​​که به دنبال راحتی بیشتر هستند، عالی است.

قیمت از 29 دلار در ماه یا 25 دلار در صورت پرداخت سالانه شروع می شود. با این قیمت، 3 کاربر، 2500 سرنخ و 4000 مخاطب با ایمیل و اتوماسیون بازاریابی دریافت می کنید.

هیچ طرح رایگانی وجود ندارد. اما می توانید این سرویس را به مدت 14 روز به صورت رایگان امتحان کنید. Close یک برنامه تلفن همراه کامل ندارد، فقط یک ردیاب تماس دارد که داده های تماس تلفن همراه را به سیستم اصلی منتقل می کند. شما می توانید خدمات شخص ثالث را از طریق Zapier متصل کنید.

صفحه شماره گیری

صفحه شماره گیری فروش crm تماس با صفحات نمایه

Dialpad به معنای سنتی یک CRM نیست. این یک پلت فرم ارتباطات تجاری است که صدا، پیام و جلسات را ترکیب می کند. این همان پلتفرمی است که ممکن است بخواهید CRM خود را به آن متصل کنید تا بتوانید از تمام اطلاعات تماس خود استفاده کامل کنید.

اما Dialpad چیزی را نیز ارائه می دهد که آن را ابزارهای تعامل با مشتری می نامد. محصولاتی برای پشتیبانی مشتری، تعامل همه‌کاناله و فروش دارد.

باز هم، Dialpad Sell دقیقا یک CRM فروش کامل نیست. در واقع، شما تشویق می شوید که آن را به CRM موجود خود متصل کنید. دارای ادغام هایی برای Salesforce، Hubspot، Kustomer، Zoho CRM و موارد دیگر است.

Dialpad مجموعه ای از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می دهد که برای ارزش افزودن به فرآیندهای CRM شما طراحی شده اند. این شامل اعلان های هدفمند، اسکریپت ها، تجزیه و تحلیل احساسات و رسیدگی به اعتراض است. بنابراین همانطور که یک نماینده فروش با مشتری صحبت می کند، Dialpad میزان رضایت مشتری را ردیابی می کند. برای افزایش شانس تبدیل، توصیه هایی برای گفتن بعدی ارائه می دهد. توصیه هایی برای فروش و فروش متقابل، همه در زمان واقعی ارائه می دهد.

به طور خودکار رونوشت ها و خلاصه تماس ها را تولید می کند. نقاط اقدام بعدی مستقیماً به صندوق ورودی نماینده درست ارسال می شود. این پشتیبانی تخصصی برای راه اندازی تیم های از راه دور از عوامل ارائه می دهد.

صفحه شماره گیری از 15 دلار در ماه در صورت پرداخت سالانه یا 20 دلار در صورت پرداخت ماهانه شروع می شود. این شامل ادغام‌های Google Workspace و Microsoft 365 می‌شود. اما برای دریافت ادغام های CRM باید به سطح بالاتری بروید که از ۲۵ دلار در ماه شروع می شود. یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه وجود دارد، اما سطح رایگان وجود ندارد.

CRM های بازاریابی

بازاریابی و فروش را می توان دو نیمه از یک فرآیند دانست. فروش شامل تبدیل سرنخ ها به مشتریان پولی است. اما بازاریابی در وهله اول به دنبال رسیدن به سرنخ است.

CRMهای بازاریابی همه در مورد شناسایی فعالیت بازاریابی مناسب برای شخص مناسب در زمان مناسب است. ویژگی های کلیدی که باید در CRM های بازاریابی به آن توجه کنید عبارتند از:

 • تجزیه و تحلیل داده ها: CRM بازاریابی با درک مخاطبان شما شروع می شود. Analytics این کار را با ردیابی رفتار در کانال ها انجام می دهد. پاسخ ها به کمپین های بازاریابی را دنبال می کند و از داده های فروش استفاده می کند. این بینش به شما کمک می‌کند تا استراتژی‌های بازاریابی موفق را از دودس دسته‌بندی کنید.
 • تقسیم بندی: تقسیم بندی به معنای گروه بندی مخاطبان بر اساس جمعیت و رفتار است. این بینش های مبتنی بر داده در مورد سرنخ ها و مشتریان را به محتوا و کمپین های شخصی سازی شده تبدیل می کند. هدف گذاری بهتر همچنین به معنای استفاده کارآمدتر از منابع بازاریابی است.
 • بازاریابی ایمیلی: بازاریابی دیجیتال حوزه های مختلفی را پوشش می دهد. CRMهای بازاریابی یکپارچه از کمپین های تبلیغاتی، سئو، اجتماعی، بازاریابی محتوا و موارد دیگر پشتیبانی می کنند. اما بهترین مناسب برای CRM بازاریابی ایمیلی است . آدرس های ایمیل اطلاعات تماس پیش فرض هستند و به راحتی جمع آوری می شوند. کمپین‌های ایمیلی پخش به این معنی است که می‌توانید به یکباره به گروه‌های بزرگ دسترسی پیدا کنید. یا با ابزارهای اتوماسیون، می توانید گردش کار خودکار را برای ارسال پیام ها یکی یکی بر اساس اقدامات تماس تنظیم کنید. ویرایشگرهای ایمیل بصری با استفاده آسان به این معنی است که می توانید ایمیل های مارک جذابی را به سرعت ایجاد کنید.
 • اتوماسیون بازاریابی: ارسال کمپین های شخصی سازی شده به هزاران مخاطب کار سنگینی است. اتوماسیون بازاریابی کارهای سنگین را برای شما انجام می دهد. ابزارهای اتوماسیون در یک CRM بازاریابی به شما امکان می دهند قوانینی را بر اساس آنچه مخاطبین شما انجام می دهند تنظیم کنید. با استفاده از داده های ردیابی، می توانید پیام های هدفمند و به موقع را راه اندازی کنید.
 • تولید سرنخ: افزایش مخاطبان بخش مهمی از بازاریابی است. سرنخ های بیشتر به معنای فرصت های بیشتری برای تبدیل شدن به مشتری برای شماست. نسل اصلی حول محور درخواست از مردم برای ثبت نام برای چیزی می چرخد. در ازای آدرس ایمیل آنها، به مخاطبین چیز ارزشمندی می دهید. این می تواند مواردی مانند یک خبرنامه، یک کتاب الکترونیکی رایگان، یک وبینار، یک پیشنهاد ویژه یا یک تی شرت باشد. ایجاد یک کتاب الکترونیکی زیبا با نرم افزار ایجاد کتاب الکترونیکی بسیار ساده تر است .
 • صفحات فرود: شما همیشه نمی خواهید سرنخ ها از یک کمپین به صفحه اصلی شما وارد شوند. راه اندازی صفحات اختصاصی برای پیشنهادات ویژه بسیار بهتر است. مسیر خرید را کوتاه می کند. به همین دلیل است که CRM های بازاریابی باید به سازندگان صفحه فرود ارائه دهند . مانند طراحی ایمیل، اکثر آنها ویرایشگرهای کشیدن و رها کردن کاربر پسند را ارائه می دهند. یعنی هر کسی می تواند یک صفحه بسازد. شما نیازی به درخواست یا استخدام توسعه دهندگان ندارید.
 • تست A/B: در نهایت، بهترین CRM های بازاریابی به شما امکان می دهند کمپین های خود را آزمایش کنید. مشاهده چگونگی پاسخ نمونه‌های کوچکی از مخاطبین به شما امکان می‌دهد رویکرد خود را اصلاح کنید. این شما را از هدر دادن زمان و پول برای کمپین هایی که کار نمی کنند باز می دارد. تست A/B با مقایسه نحوه عملکرد نسخه های مختلف یک کمپین کار می کند.

Keap (قبلا Infusionsoft)

اتوماسیون crm بازاریابی را حفظ کنید

Keap در سال 2001 با نام Infusionsoft تاسیس شد. این بخشی از موج اولیه پلتفرم های اتوماسیون فروش SaaS بود. این سرویس که از سال 2019 با نام Keap شناخته می شود، هنوز ابزارهای فروش را ارائه می دهد. اما این روزها بیشتر به سمت عملکرد بازاریابی متمایل شده است.

Keap دارای ابزارهای اتوماسیون بازاریابی عالی است. سازنده گردش کار اتوماسیون آن بسیار کاربرپسند و برای کاربران تازه کار قابل دسترسی است. به‌راحتی ضبط سرنخ را خودکار کنید و در لحظه ثبت‌نام، پیگیری‌ها را آغاز کنید. همچنین می‌توانید از داده‌های ردیابی CRM برای امتیازدهی به مشتریان احتمالی و شخصی‌سازی پاسخ‌ها استفاده کنید.

Keap همچنین شامل گزینه های بازاریابی ایمیل و پیامک جامع است. شما الگوها و یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن آسان برای استفاده را دریافت می کنید. ایمیل ها و متن ها را می توان در کمپین های پیشرفته، چند کاناله و خودکار برنامه ریزی کرد. برچسب‌گذاری و تقسیم‌بندی مبتنی بر رفتار، شخصی‌سازی را بیشتر می‌کند.

با اتصال به صدها پلتفرم شخص ثالث دیگر می‌توانید از Keap بهره بیشتری ببرید. برخی از ادغام ها پرداخت می شود. همچنین یک برنامه تلفن همراه وجود دارد که یک خط تلفن تجاری، پیامک و حساب ایمیل را از تلفن هوشمند شما ارائه می دهد.

Keap برای طرح Pro از 169 دلار در ماه شروع می شود. این شامل 2 کاربر و 1500 مخاطب است. شما CRM، بازاریابی ایمیلی، پرداخت‌ها، صورت‌حساب، صفحات فرود، ضبط خودکار سرنخ‌های فروش، اپلیکیشن موبایل و موارد دیگر را دریافت می‌کنید.

ActiveCampaign

گردش کار اتوماسیون crm بازاریابی ActiveCampaign

ActiveCampaign بیشتر به عنوان یک نرم افزار اتوماسیون بازاریابی ایمیلی شناخته می شود. اما خود را به عنوان یک پلت فرم «اتوماسیون تجربه مشتری» توصیف می کند. مانند Keap، ابزارهایی برای فروش و خدمات دارد. اما ویژگی های بازاریابی آن چیزی است که واقعاً برجسته است.

ActiveCampaign یک پلت فرم عالی برای بازاریابان پیشرفته تر است. ابزارهای اتوماسیون آن یک برش در بالا هستند. اتوماسیون های پیشرفته ای را برای عملکردهای فروش، بازاریابی و CRM ارائه می دهد. یک ویرایشگر بصری قدرتمند وجود دارد که به شما امکان می‌دهد این گردش‌های کاری پیشرفته را ایجاد کنید. صدها «دستورالعمل» اتوماسیون وجود دارد که به شما کمک می‌کند. و می‌توانید نحوه هماهنگی بصری همه اتوماسیون‌هایتان با هم را ترسیم کنید.

به بیش از 100 پلتفرم خارجی متصل می شود. بزرگ‌ها شامل پلتفرم‌های تجارت الکترونیک مانند Shopify، Woocommerce و BigCommerce هستند. این به شما امکان می دهد داده های مشتری را از فروشگاه خود به CRM خود بکشید. همچنین می توانید ایمیل های تبلیغاتی و صفحات فرود را با لیست محصولات بسازید. و داده های فروش را برای بررسی تأثیر کمپین های خود دنبال کنید.

ActiveCampaign قیمت های مقیاس پذیر را ارائه می دهد. در صورت پرداخت سالانه، طرح ها از 9 دلار در ماه برای طرح Marketing Lite شروع می شود که به شما بازاریابی ایمیلی و اتوماسیون بازاریابی، ردیابی سایت، ارسال ایمیل نامحدود و گزارش کمپین را برای 1 کاربر می دهد. CRM و اتوماسیون تعامل فروش در Sales plus در دسترس هستند که از 19 دلار در ماه شروع می شود. این طرح با یک برنامه CRM تلفن همراه ارائه می شود. یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه در دسترس است.

بررسی کامل را بخوانید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

Engagebay

گردش کار اتوماسیون CRM بازاریابی Engagebay

Engagebay یکی دیگر از پلتفرم های CRM همه در یک است که در بازاریابی قوی است. Engagebay به دلیل سادگی و ماهیت کاربرپسند ابزارهای بازاریابی خود متمایز است.

محصول 'Marketing Bay' Engagebay همه پایه ها را پوشش می دهد. بازاریابی ایمیلی و کمپین های قطره ای را با قالب های آماده ارائه می دهد. شما می توانید صفحات فرود و فرم های ثبت نام را برای گرفتن سرنخ بسازید. ویرایشگرهای کاربرپسند کشیدن و رها کردن، شروع را آسان می کنند.

Engagebay همچنین ویژگی هایی را ارائه می دهد که همیشه در پلتفرم های بازاریابی رقیب پیدا نمی کنید. ابزارهای اختصاصی برای مدیریت و نظارت بر کمپین های بازاریابی ورودی و محتوا وجود دارد. شما می توانید پیام هایی را در سایت برای خوش آمدگویی به بازدیدکنندگان وب سایت خود ایجاد کنید. یا اعلان‌های فشاری را به موبایل ارسال کنید. همچنین می توانید کمپین های پیامکی با حجم بالا را اجرا کنید.

به طور خلاصه، Engagebay طیف قابل توجهی از ابزارهای بازاریابی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می‌توانید ویژگی‌های CRM فروش و خدمات را با اتوماسیون وارد کنید. همه اینها یک بسته چشمگیر ایده آل برای مشاغل کوچک است. می‌توانید کاری را که Engagebay می‌تواند بیشتر انجام دهد را با ادغام‌های شخص ثالث انجام دهید. 15 ادغام موجود از جمله Zapier وجود دارد که در را به روی بیش از 4000 پلتفرم دیگر باز می کند.

Engagebay یک طرح رایگان برای همیشه با 500 مخاطب، بازاریابی ایمیلی، پاسخ‌دهی خودکار، صفحات فرود، CRM و چت زنده ارائه می‌دهد. برنامه های پولی Marketing Bay به عنوان یک محصول مستقل از 12.99 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود. اما می توانید مجموعه کامل Engagebay را فقط با 14.99 دلار در ماه دریافت کنید. با پرداخت دو سال پیش 20 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. ما یک معامله ویژه داریم که Engagebay را حتی مقرون به صرفه تر می کند. در صورت ثبت نام از طریق این پیوند، 20٪ تخفیف برای هر طرح Engagebay دریافت کنید .

بررسی کامل را بخوانید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

سنندین بلو

گردش کار اتوماسیون crm بازاریابی SendInBlue

Sendinblue یکی دیگر از مجموعه کامل بازاریابی و فروش است. بزرگترین نقاط فروش آن بازاریابی ایمیلی و اتوماسیون بازاریابی است. اما خیلی چیزهای بیشتری را ارائه می دهد. از جمله ایمیل‌های تراکنشی خودکار و کمپین‌های تبلیغات اجتماعی.

و بله، CRM بخشی از این ترکیب است. ویژگی های CRM Sendinblue به سمت بازاریابی متمایل است. آنها طیف کاملی از ابزارها از تولید سرنخ تا فروش را پوشش می دهند.

Sendinblue جذابیت گسترده ای دارد، از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ. این با در نظر گرفتن سهولت استفاده حتی برای کاربران جدید ساخته شده است. آپلود، ایجاد و ویرایش لیست مخاطبین آسان است. گزینه های تقسیم بندی قدرتمند اما ساده هستند و مستقیماً به اتوماسیون بازاریابی مرتبط هستند. یک سازنده گردش کار اتوماسیون بصری با کشیدن و رها کردن وجود دارد که دستیابی به آن اصلاً زمان نمی برد.

Sendinblue حدود 60 ادغام شخص ثالث را ارائه می دهد. اینها به پلتفرم های تجارت الکترونیک و سیستم های مدیریت محتوا تمایل دارند. اما می توانید به CRM های دیگر نیز متصل شوید. اگر می خواهید ابزارهای فروش و خدمات بیشتری را برای یک تجربه همه جانبه بیشتر بخواهید، عالی است.

یکی دیگر از چیزهایی که Sendinblue به خاطر آن به خوبی شناخته شده است، برنامه رایگان برای همیشه است. این به شما امکان می دهد روزانه 300 ایمیل بسازید و ارسال کنید و مخاطبین نامحدود را ذخیره کنید. این شامل بخش بندی لیست و ابزارهای CRM است. تا زمانی که هزینه طرح Premium را که از 65 دلار در ماه شروع می شود، پرداخت نکنید، به اتوماسیون بازاریابی دسترسی ندارید. ما یک معامله شیرین فقط برای خوانندگان خود داریم. در صورت ثبت نام از طریق این پیوند، 10٪ تخفیف برای هر طرح سالانه Sendinblue دریافت کنید .

بررسی کامل را بخوانید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

HubSpot

اتوماسیون crm بازاریابی Hubspot

از زمان راه اندازی در سال 2006، Hubspot به یک نام اصلی در بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است. این شرکت در زمینه بازاریابی درونگرا پیشگام محسوب می شود.

بازاریابی درونگرا در مورد تشویق مشتریان به مراجعه به شما با محتوای آموزشی است. اگر مشتریان اولین حرکت را انجام دهند، به احتمال زیاد به مشتریان پولی تبدیل می شوند. برای انجام این کار به خوبی، باید مشتریان خود را از درون بشناسید تا بدانید چه چیزی را به آنها پیشنهاد دهید. از این رو ارتباط بین بازاریابی ورودی و CRM وجود دارد.

Hubspot یک پلت فرم تجاری کامل با ابزارهایی برای بازاریابی، فروش، خدمات، مدیریت محتوا و عملیات ارائه می دهد. اما بیشتر به دلیل CRM بازاریابی خود شناخته شده است. این مجموعه بزرگتری از ابزارهای بازاریابی را نسبت به بسیاری از خدمات رقیب ارائه می دهد. تمام استانداردها مانند بازاریابی ایمیلی، اتوماسیون بازاریابی و تولید سرنخ وجود دارد. اما علاوه بر اینها، ابزارهایی برای وبلاگ نویسی و ایجاد محتوا، سئو، بازاریابی رسانه های اجتماعی و موارد دیگر دریافت می کنید.

همچنین داده‌ها را از سراسر کسب‌وکار شما می‌کشد تا تصویری کامل به شما بدهد. این شامل فروش، خدمات مشتری و وب سایت شما و همچنین بازاریابی می شود. و همه چیز را به تجزیه و تحلیل دقیق تبدیل تقسیم می کند.

یک نسخه رایگان با ایمیل مارکتینگ، مدیریت تبلیغات، فرم ها، چت زنده و گزارش وجود دارد. هر دو برنامه رایگان و Starter بر تولید سرنخ، مدیریت تماس و ایجاد محتوای اساسی تمرکز دارند.

قیمت Hubspot برای بسته کامل از 45 دلار در ماه شروع می شود که سالانه برای حداکثر 1000 مخاطب صورتحساب می شود. این به شما چیزی را می دهد که به عنوان یک بسته CRM "شروع کننده" توصیف می شود. برای ابزارهای بازاریابی پیشرفته تر، باید برای طرح حرفه ای ثبت نام کنید که از 1600 دلار در ماه شروع می شود. اینجاست که Hubspot به عنوان یک پلتفرم CRM برای کسب و کارهای بزرگتر مطرح می شود.

گزینه های Hubspot را بررسی کنید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

تازه بازاریاب

گردش کار اتوماسیون crm بازاریابی Freshmarketer

Freshworks یکی دیگر از مجموعه نرم افزارهای تجاری همه در یک است. دارای ابزارهایی برای بازاریابی، فروش، خدمات، مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و منابع انسانی است. Freshmarketer محصول CRM بازاریابی آن است.

Freshworks در ارائه مجموعه ای از ویژگی ها با قیمت های مقرون به صرفه تخصص دارد. Freshmarketer مانند بقیه مجموعه محصولات خود آسان برای استفاده است. این ابزارها برای کمک به کسب و کارهای در حال رشد طراحی شده اند تا از CRM خود بیشترین بهره را ببرند. این شامل «کتاب های بازی» از پیش ساخته شده مخصوص صنعت برای ایجاد کمپین های بازاریابی است. و یک Journey Builder با کشیدن و رها کردن برای سفارشی کردن آنها.

Freshmarketer برای تعامل با مشتریان در کانال های مختلف عالی است. بازاریابی ایمیلی، ربات‌های چت، پیامک و پیام‌های واتس‌اپ را در یک مکان ادغام می‌کند. در برنامه های سطح بالاتر، می توانید وب هوک ها و بازاریابی رویدادها را نیز اضافه کنید.

یک ادغام Shopify وجود دارد که ویژگی های اضافی را برای فروشگاه های دیجیتال باز می کند. این شامل 10000 مخاطب اضافی در هر طرح، تقسیم‌بندی مشتری و کتاب‌های بازی سفارشی است.

نسخه رایگان ابزارهای بازاریابی ایمیلی و مدیریت تماس را برای 100 مخاطب ارائه می دهد. در صورت پرداخت سالانه، قیمت از 19 دلار در ماه شروع می شود. یک دوره آزمایشی رایگان 21 روزه وجود دارد که تمام ویژگی ها را دارد. تعداد تماس‌ها و جلسات ربات چت مجاز در هر طرح محدود است، اما می‌توانید در هر زمانی افزونه‌ها را خریداری کنید.

CRM های خدماتی

همه کسب و کارهای موفق می دانند که مدیریت ارتباط با مشتری به نقطه فروش ختم نمی شود. اگر هدف شما ایجاد پایگاهی قوی از مشتریان وفادار است، می توانید بگویید که این تازه شروع کار است.

نگه داشتن مشتریان منطقی به نظر می رسد. شما 60% تا 70% شانس فروش به یک مشتری موجود دارید ، در مقابل 5% تا 20% شانس با یک مشتری جدید. مشتریان موجود نیز 31 درصد بیشتر احتمال دارد که میانگین ارزش سفارش بالاتری داشته باشند.

چگونه مشتریان را برای کسب اطلاعات بیشتر برمی‌گردانید؟ کیفیت خدمات همه تفاوت را ایجاد می کند. CRMهای بازاریابی و فروش بر تولید و پرورش سرنخ ها تمرکز دارند. CRM های خدماتی همه در مورد رضایت مشتری هستند.

CRM های خدماتی ابزارهایی را برای ارائه خدمات و پشتیبانی سریع و کارآمد ارائه می دهند. آنها به ارائه خدمات ثابت در تمام نقاط تماس کمک می کنند.

ویژگی های کلیدی که باید در سیستم CRM خدمات جستجو کنید عبارتند از:

 • ارتباطات Omnichannel: مشتریان مدرن از روش های مختلف ارتباطی زیادی استفاده می کنند. تلفن، ایمیل، برنامه های پیام کوتاه/پیام، چت زنده، رسانه های اجتماعی و ویدئو. خدمات عالی با ارائه پشتیبانی به مشتریان در کانال هایی که ترجیح می دهند شروع می شود. این امر مدیریت چندین کانال را برای CRMهای خدماتی مهم می کند.
 • Ticketing: بلیط یکپارچه به این معنی است که هر درخواست پشتیبانی در یک مکان پردازش می شود. مهم نیست از کدام نقطه لمسی استفاده می شود، همه پرس و جوها یکسان برخورد می کنند. این امر ثبات را بهبود می بخشد و به کارآمدتر شدن گردش کار کمک می کند.
 • به اشتراک گذاری داده ها در زمان واقعی: مشتریان مدرن دوست ندارند در حالی که یک نماینده به دنبال جستجوی درخواست آنها است، در حالت تعلیق قرار بگیرند. یا مجبورند بارها و بارها خود را تکرار کنند. به اشتراک گذاری داده ها در زمان واقعی به این معنی است که نمایندگان تمام اطلاعات مرتبط را در دسترس دارند. هنگامی که مشتری در تماس است، نماینده می تواند بلافاصله بلیط یا تاریخچه مشتری را مشاهده کند. این سرعت خدمات را حتی زمانی که پرس و جو بین تیم ها ارسال می شود افزایش می دهد.
 • اتوماسیون گردش کار: مشتریان زمانی که از نمایندگی ها و تیم ها دور می شوند شکایت می کنند. ندانستن فرد مناسب برای رسیدگی به یک پرس و جو، ظاهر خوبی برای هر کسب و کاری نیست. اتوماسیون گردش کار سرویس CRM پرس و جوها را در اولین نقطه تماس به مکان مناسب ارسال می کند.

میز تازه

صفحه بلیط crm سرویس Freshdesk

Freshdesk سرویس CRM از مجموعه نرم افزار SaaS Freshworks است. این طراحی شده است تا خدمات مشتری را برای مشاغل در حال رشد و تیم‌های میز کمک کوچک ساده کند.

ابزارهای همکاری و اتوماسیون مدیریت بلیط و وظایف را روان می کند. این شامل «تشخیص برخورد» می‌شود، ابزاری که نشان می‌دهد چه زمانی یک عامل دیگر با یک بلیط سروکار دارد. شما می توانید SLA های خود را با ردیابی زمان و تکمیل تنظیم و مدیریت کنید. همچنین مجموعه ای برای ایجاد پایگاه دانش سلف سرویس شما وجود دارد.

Freshworks یک بازار اپلیکیشن با بیش از 1000 ادغام دارد. اینها شامل ابزارهای اتوماسیون گردش کار، فروش بلیت اجتماعی، پلتفرم های تجارت الکترونیک، ابزارهای نظرسنجی، پلاگین های ویدئویی و موارد دیگر می شود.

یک نسخه رایگان برای حداکثر 10 نماینده با ایمیل و بلیط اجتماعی، پایگاه دانش، و گزارش وجود دارد. Freshdesk در دو سطح پولی ارائه می شود: میز پشتیبانی و Omnichannel.

هنگامی که برای یک سال کامل پرداخت می کنید، میز پشتیبانی از 15 دلار برای هر نماینده در ماه شروع می شود. همه چیز را به همراه اتوماسیون رایگان، تشخیص برخورد، ادغام، SLA و موارد دیگر دارد.

پلتفرم Omnichannel از 29 دلار برای هر نماینده در ماه شروع می شود که سالانه صورتحساب می شود. این برای کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند به مشتریان انتخاب‌های بیشتری برای تماس با میز کمک بدهند. در ارزان ترین سطح، چت زنده و تلفن دارد. WhatsApp Business و Apple Business Chat در سطوح بالاتر در دسترس هستند. تجزیه و تحلیل عملکرد داده ها را از همه کانال ها در زمان واقعی می کشد. در طرح‌های بالاتر، می‌توانید بارهای کاری را در کانال‌ها خودکار کنید.

CRM چابک

صفحه تماس با خدمات چابک crm

Agile CRM یک پلت فرم کامل نرم افزار CRM است. این شامل ابزارهای خدمات مشتری در تمام برنامه های خود است. قیمت آن مقرون به صرفه است و ابزارهای خدماتی برخی از بهترین های موجود هستند.

هسته اصلی نرم افزار Helpdesk عالی Agile است. گردش کار خودکار کمک می کند تا برای اولین بار بلیط ها را به افراد مناسب اختصاص دهید. می‌توانید بلیت‌ها را در دسته‌هایی دسته‌بندی کنید تا به واجد شرایط‌ترین فرد ارسال کنید. این سرعت اولین پاسخ و زمان وضوح را افزایش می دهد.

پاسخ‌های آماده پاسخ‌های خودکار را ارسال می‌کنند تا مشتریان احساس نکنند منتظر هستند. توصیه های هوشمند همچنین بهترین روش اقدام را به نمایندگان می گویند.

Agile CRM به شما این امکان را می دهد که میز پشتیبانی خود را از طریق ایمیل، چت زنده یا تلفن اجرا کنید. بیش از 50 ادغام از جمله تجارت الکترونیک، رسانه های اجتماعی و پلت فرم های بازاریابی ایمیلی موجود است.

یک طرح رایگان برای همیشه وجود دارد که به شما امکان دسترسی به تمام خدمات اولیه، فروش و ابزارهای بازاریابی را می دهد. از آنجایی که این امکان را به شما می دهد تا حداکثر 10 کاربر داشته باشید، به این معنی است که می توانید بدون هیچ هزینه ای یک Helpdesk برای کسب و کار خرد خود راه اندازی کنید. با قیمت هایی که از 8.99 دلار در ماه شروع می شود، Agile CRM یک گزینه مقرون به صرفه برای مشاغل کوچک است.

Zendesk

صفحه بلیط CRM خدمات Zendesk

Zendesk یک متخصص واقعی خدمات مشتری است. برای سایر فروشندگان، خدمات CRM بخشی از یک پیشنهاد بزرگتر است. اما نرم افزار شاخص Zendesk یک پلت فرم خدمات به مشتریان است.

Zendesk دارای ویژگی های غنی با برنامه های انعطاف پذیر مناسب برای مشاغل بزرگ و کوچک است. ابزارهای اصلی آن شامل سیستم فروش بلیط چند کاناله است. بلیط ها را می توان از طریق ایمیل، تلفن، پیام کوتاه و چت زنده ایجاد کرد و به آنها پاسخ داد. گردش کار خودکار بلیط ها را اختصاص و مدیریت می کند در حالی که ابزارهای هوش مصنوعی به مشتریان پاسخ های فوری می دهند. Zendesk حتی رسانه‌های اجتماعی را اسکن می‌کند تا از پست‌های مشتریان بلیط بسازد.

Zendesk همه چیز را در یک فضای کاری مدیریت می کند. تجزیه و تحلیل پیشرفت و نتیجه به راحتی قابل مشاهده است. در طرح‌های بالاتر، می‌توانید معیارهای خود را سفارشی کنید.

Zendesk به شما امکان می دهد یک پایگاه دانش بر روی همه برنامه ها ایجاد کنید. ربات‌های هوش مصنوعی از این منابع برای ترغیب نمایندگان هنگام رسیدگی به درخواست‌های مشتری استفاده می‌کنند. در سطوح بالاتر، می‌توانید پورتال‌های مرکز راهنمای مجزا با نام تجاری ایجاد کنید. با پشتیبانی چند زبانه می‌توان چندین Helpdesk بر روی یک حساب کاربری ایجاد کرد.

یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه وجود دارد و اگر شما یک استارت آپ هستید، می توانید برای دریافت Zendesk رایگان به مدت شش ماه درخواست دهید. Zendesk for Service Suite از 49 دلار برای هر نماینده در ماه شروع می شود. همچنین یک بسته پشتیبانی اولیه وجود دارد که از 19 دلار شروع می شود. این شامل تهیه بلیط اولیه با گردش کار مبتنی بر قوانین از پیش ساخته و پایگاه داده تاریخچه مشتری است.

SugarCRM

سرویس قند crm

SugarCRM CRM منبع باز اصلی است و Sugar Serve سرویس CRM آن است. هدف آن رشد کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند خدمات مشتری را کارآمدتر کنند.

در SugarCRM، تمرکز بر ساخت و مدیریت منابع سلف سرویس با کیفیت بالا است. این شامل ابزارهایی است که به طور خودکار درخواست های مشتری را به پایگاه دانش منحرف می کند. هرچه مشتریان بیشتر به خودشان کمک کنند، تیم های خدماتی شما می توانند کارآمدتر عمل کنند.

اگر درخواستی را نمی توان با استفاده از پایگاه دانش حل کرد، Sugar Serve از ابزارهای مسیریابی هوشمند برای رساندن آن به شخص مناسب استفاده می کند. تجزیه و تحلیل احساسات «دمای مشتری را می گیرد» تا در مورد زمان اولویت بندی یا تشدید قضاوت کند.

تمام اطلاعات مشتری از طریق داشبوردهای بصری در دسترس نمایندگان است. به‌روزرسانی‌های عملکرد زمان واقعی وجود دارد، بنابراین همیشه می‌توانید ببینید که آیا SLA خود را وارد می‌کنید یا خیر. SugarCRM همچنین مشکلات رایج را برای کمک به مداخله زودهنگام شناسایی و ردیابی می کند.

قیمت Sugar Serve از 80 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود. شما باید حداقل سه کاربر داشته باشید، به این معنی که ارزان ترین هزینه ای که می توانید پرداخت کنید 240 دلار است. نسخه آزمایشی رایگان یا نسخه رایگان وجود ندارد، اما می توانید یک نسخه آزمایشی دریافت کنید.

CRM های کسب و کار کوچک

بازار نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری زمانی تحت تسلط شرکت های بزرگ بود. این تا حدودی به دلیل اندازه و پیچیدگی بسیاری از پلتفرم های CRM قدیمی بود. ساخت آنها گران بود، خرید آنها گران بود و برای اجرا به یک تیم ماهر IT نیاز داشت.

انفجار در CRM مبتنی بر ابر همه چیز را تغییر داده است. مدل SaaS طی سال‌ها شاهد کاهش قیمت CRM بوده است. میزبانی از راه دور پیچیدگی فنی را از بین می برد.

که راه را برای ده ها CRM کسب و کار کوچک برای ورود به بازار باز کرده است.

به عنوان یک مالک SMB، شما یک پلت فرم همه کاره قابل اعتماد می خواهید که همه پایه ها را پوشش دهد. شما یک CRM می خواهید که مقرون به صرفه و کاربر پسند باشد.

موارد کلیدی که بهترین CRM های مناسب برای SMB را تعریف می کنند عبارتند از:

 • رابط کاربر پسند: صاحبان مشاغل کوچک باید در مدیریت زمان و منابع متخصص باشند. آیا می توانید ساعت ها صرف آموزش کارکنان خود برای استفاده از یک نرم افزار تجاری جدید بپردازید؟ CRMهای کسب و کارهای کوچک توجه زیادی به طراحی و مسیریابی می کنند. آنها از رابط های بصری ساخته شده برای کمک به حتی مبتدیان کامل برای رسیدن به سرعت استفاده می کنند.
 • پشتیبانی قوی از مشتری: وقتی تیم IT داخلی خود را ندارید، به کیفیت پشتیبانی فروشنده تکیه می کنید. اکثر CRMهای کسب و کارهای کوچک دارای پایگاه های دانشی با مقالات و ویدئوها هستند. جستجوی آنها آسان است و هضم راهنماها آسان است. بسیاری از این موضوع با تیم های پشتیبانی آموزش دیده پشتیبانی می کنند. آنها بر ارائه چرخش سریع درخواست ها از طریق تلفن، ایمیل یا چت زنده تمرکز می کنند.
 • ادغام: کسب و کارهای کوچک بیشترین سود را از بازارهای یکپارچه سازی اپلیکیشن دارند. شرکت‌های بزرگ می‌توانند قطعات بزرگ نرم‌افزار پر از ویژگی‌ها را بخرند. پلتفرم‌های کوچک، چابک و مبتنی بر ابر با بودجه‌های کسب‌وکارهای کوچک سازگاری بیشتری دارند. اما ارزش واقعی زمانی است که همه این خدمات مختلف با هم کار کنند. بهترین CRMهای کسب و کار کوچک با برنامه هایی که قبلاً استفاده می کنید، ادغام ساده ای را ارائه می دهند.

معیار ONE

 

BenchmarkONE یکی از بهترین پلتفرم های CRM برای مشاغل کوچک است. همه کاره است، استفاده از آن بسیار آسان است و دارای ابزارهایی برای تمام مراحل سفر مشتری است.

اگر می خواهید بازدیدکنندگان وب بیشتری را به مشتریان پولی تبدیل کنید، BenchmarkONE یک پلت فرم عالی است. این بازاریابی و اتوماسیون فروش را در یک پلت فرم کاربر پسند ترکیب می کند. شما می توانید بازدیدکنندگان وب را با فرم ها و صفحات فرود به سرنخ تبدیل کنید. می توانید مخاطبین خود را برای ارسال کمپین های ایمیل هدفمند تقسیم بندی کنید. شما می توانید از خطوط لوله برای پیگیری عملکرد فروش استفاده کنید.

همه چیز به همان اندازه که شما می خواهید ساده است و یادگیری همه چیز آسان است.

BenchmarkONE یک نسخه رایگان با 250 مخاطب و 500 ایمیل در ماه دارد. این شامل مدیریت تماس، بازاریابی ایمیلی، صفحات فرود، اتوماسیون بازاریابی و یک CRM کامل است. قیمت گذاری از 29 دلار در ماه برای 500 مخاطب و 2500 ایمیل برای طرح Lite شروع می شود. این طرح دارای صفحات مدیریت تماس، بازاریابی ایمیلی، اتوماسیون و صفحات فرود است. بسته Pro با CRM کامل از 179 دلار در ماه شروع می شود. ما یک معامله شیرین BenchmarkONE فقط برای خوانندگان خود داریم. 50% تخفیف در ماه اول خود دریافت کنید یا برای یک سال ثبت نام کنید و در صورت ثبت نام از طریق این لینک، 10% تخفیف اضافی در برنامه سالانه خود + 1 ماه رایگان دریافت کنید .

بررسی کامل را بخوانید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

Engagebay

CRM کسب و کار کوچک Engagebay

فروش بزرگ Engagebay به عنوان یک پلت فرم کامل CRM برای مشاغل کوچک، طیف وسیعی از ویژگی های آن است. با انبوهی از ابزارهای بازاریابی، فروش و خدمات، این ابزار یک مرحله ای ایده آل است.

طیف کاملی از ویژگی های بازاریابی از جمله تولید سرنخ، پخش ایمیل و کمپین های خودکار را دریافت می کنید. برای اتوماسیون پیشرفته، بازاریابی را به خطوط لوله فروش خود متصل کنید. ابزارهای مدیریت تماس و هدایت آنها به شما داده های قابل هضم در مورد مخاطبین و گروه های مخاطب را می دهد. امتیازدهی سرب به شما امکان می دهد بر روی بهترین بالقوه خود تمرکز کنید.

برای تیم‌های پشتیبانی، می‌توانید مدیریت بلیط را خودکار کنید و گزارش‌های عمیقی از عملکرد خدمات دریافت کنید. Engagebay همچنین دارای چت زنده است که برای تیم های پشتیبانی و فروش عالی است. می توانید Engagebay را به 30 برنامه از جمله Shopify، Thinkific و Zapier متصل کنید.

یک ردیف رایگان وجود دارد که به شما امکان دسترسی به ابزارهای اولیه بازاریابی، فروش و خدمات را برای 500 مخاطب می دهد. اگر به مدت 2 سال پرداخت کنید، قیمت از 11.99 دلار در ماه شروع می شود. و اگر بخواهید ماهانه پرداخت کنید، هنوز فقط 14.99 دلار در ماه است که هنوز هم برای ابزارهای بازاریابی، فروش و خدمات بسیار عالی است. ما یک معامله ویژه داریم تا Engagebay را حتی مقرون به صرفه تر کنیم. در صورت ثبت نام از طریق این پیوند، 20٪ تخفیف برای هر طرح Engagebay دریافت کنید .

بررسی کامل را بخوانید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

Pipedrive

CRM تجارت کوچک Pipedrive

Pipedrive تمام جعبه‌های یک CRM کسب‌وکار کوچک را مشخص می‌کند. راه اندازی و استفاده از آن سریع و ساده است، اما همچنان بسیار خوب است. مقرون به صرفه است. مقیاس پذیر است. و اگرچه عمدتاً به عنوان یک CRM فروش قرار گرفته است، اما همه چیزهایی را که برای یک پلتفرم همه کاره نیاز دارید، دارد.

شما اصول مدیریت سرنخ، معامله، تقویم و خط لوله را دریافت می کنید. همانطور که نیازهای شما تکامل می یابد، می توانید بازاریابی ایمیلی و اتوماسیون فروش را اضافه کنید. یک برنامه تلفن همراه برای iOS و Android در دسترس است، بنابراین تیم‌ها می‌توانند به کار خود ادامه دهند. این برنامه شامل ردیابی تماس، شناسه تماس گیرنده، جستجو و ابزار سازمان دهنده است.

یکی دیگر از مزایای کسب و کارهای کوچک تعداد ادغام ها است. در کل بیش از 300 وجود دارد. می‌توانید عملکرد Pipedrive را با استفاده از ابزارهای موجود خود حتی در ارزان‌ترین طرح‌ها گسترش دهید.

Pipedrive یک سطح رایگان ارائه نمی دهد اما یک آزمایش آزمایشی 14 روزه با دسترسی کامل به همه ویژگی ها وجود دارد. قیمت ها از 12.50 پوند برای هر کاربر در ماه با اشتراک سالانه برای مدیریت سرنخ، معامله، تقویم و خط لوله شروع می شود. سطوح بالاتر یکپارچه سازی صوتی، مدیریت قرارداد، پیش بینی درآمد و پیش بینی را ارائه می دهند. آنها همچنین دارای افزونه هایی برای چت زنده، اسناد هوشمند و شناسایی بازدیدکنندگان وب سایت هستند.

Keap (قبلا Infusionsoft)

نگه داشتن کسب و کار کوچک CRM منجر اتوماسیون

Keap یک CRM عالی برای کسب و کارهای کوچک است که از هزینه اضافی برای ویژگی های پیشرفته بدشان نمی آید.

در مقایسه با سایر CRMهای یکپارچه برای مشاغل کوچک، Keap نیازهای نوع گسترده تری از کاربران را برآورده می کند. دارای ویژگی های بازاریابی، فروش و خدمات عالی با گزینه های اتوماسیون بسیار زیاد است. می‌توانید صورت‌حساب و پرداخت‌ها را از داخل پلتفرم اجرا کنید، که آن را به گزینه‌ای عالی برای B2B تبدیل می‌کند. شما می توانید به سرعت نقل قول های خودکار تولید کنید و قرار ملاقات های خود را مدیریت کنید.

بسته به کشوری که در آن هستید، می‌توانید با یک اپلیکیشن موبایل به همه ویژگی‌ها در حال حرکت دسترسی داشته باشید. در ایالات متحده و کانادا، شما همچنین یک خط تلفن تجاری و پیام‌های متنی نیز دریافت می‌کنید.

قیمت Keap از 129 دلار برای 2 کاربر و 1500 مخاطب با CRM، بازاریابی ایمیلی، پرداخت ها، قرار ملاقات ها، صفحات فرود، خطوط لوله فروش، بازاریابی متنی و موارد دیگر شروع می شود. این نسخه رایگان ندارد اما می توانید آن را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید.

تازه فروشی

گردش کار اتوماسیون CRM کسب و کار کوچک Freshsales

Freshsales یک CRM کسب و کار کوچک است که ارزان، استفاده آسان و پر از ویژگی است.

Freshsales ایمیل، صدا، چت بات و WhatsApp را به عنوان کانال در یک پلتفرم واحد ترکیب می کند. امتیازدهی مخاطبین مبتنی بر هوش مصنوعی قوی‌ترین پیشتازان شما را مشخص می‌کند. در برنامه‌های بالاتر، ابزارهای هوش مصنوعی پیش‌بینی‌کننده مشابه به شما می‌گویند احتمال بسته شدن معامله چقدر است و بهترین اقدام بعدی چیست.

خطوط لوله فروش بصری به شما امکان می دهد سفرهای مشتری را در طیف وسیعی از نماها طراحی و مدیریت کنید. توالی های فروش خودکار به شما کمک می کند هرگز فرصتی را از دست ندهید.

Freshsales Suite همچنین به شما امکان می‌دهد کمپین‌های بازاریابی را در کانال‌ها ایجاد کنید. هر دو محصول توسط اپلیکیشن موبایل Freshsales پشتیبانی می شوند. این به شما امکان می دهد در حال حرکت تماس برقرار کرده و ثبت نام کنید، ایمیل و پیام ارسال کنید و داده ها را در زمان واقعی مشاهده کنید.

هم Freshsales و هم Freshsales Suite از 12 پوند برای هر کاربر در ماه شروع می‌شوند و دارای یک سطح کاملا رایگان هستند.

HubSpot

تولید سرنخ CRM کسب و کار کوچک Hubspot

HubSpot یکی از بزرگترین برندهای نرم افزار CRM است. این به دلیل داشتن برخی از پیشرفته ترین ابزارها برای مشاغل بزرگ شناخته شده است. اما این فقط مربوط به CRM سازمانی نیست. Hubspot بسته های بسیار جذابی را برای کاربران مشاغل کوچک نیز ارائه می دهد.

محصولات اختصاصی (به نام هاب) برای بازاریابی، فروش، خدمات مشتری و عملیات وجود دارد. یا می توانید بسته همه کاره Hubspot CRM را انتخاب کنید. یا می توانید بسته نرم افزاری سفارشی خود را کنار هم قرار دهید. این به شما کمک می کند ابزارهای مناسبی را که برای رشد کسب و کار خود نیاز دارید، بدون پرداخت هزینه برای چیزهایی که به آن نیاز ندارید، به دست آورید.

HubSpot CRM به تیم ها کمک می کند تا گردش های کاری در بازاریابی، فروش و خدمات را مدیریت کنند. همه داده‌ها در یک مکان به‌روزرسانی و ذخیره می‌شوند، و می‌توانید وظایف را به‌طور مرکزی بین تیم‌ها اختصاص دهید. با ارتباطات چند کاناله از جمله بازاریابی ایمیلی، چت زنده و مسنجر فیس بوک همراه است. اتوماسیون بازاریابی و فروش، به علاوه خطوط لوله و فروش بلیط وجود دارد.

تمام بسته های Starter برای مشاغل کوچک از 45 دلار در ماه شروع می شود. برای مرکز بازاریابی، کاربران نامحدودی در یک حساب دریافت می کنید. برای مراکز فروش و خدمات و بسته CRM، دو کاربر با این قیمت دریافت می کنید. همچنین یک ردیف رایگان با نسخه های اولیه ابزارهای CRM بازاریابی، فروش و خدمات موجود است.

همه بسته‌های Starter شامل برنامه تلفن همراه Hubspot هستند. و می توانید حساب خود را از طریق Zapier به هزاران پلتفرم نرم افزاری دیگر متصل کنید.

گزینه های Hubspot را بررسی کنید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

Gmail CRM برای صندوق ورودی کارآمدتر

ایمیل شریک عالی برای مدیریت ارتباط با مشتری است. یک سیستم CRM با کیفیت باید شامل ایمیل به عنوان یک راه آزمایش شده و آزمایش شده برای دستیابی به مشتریان باشد. ایمیل برای پخش انبوه عالی است. همچنین خودکارسازی و شخصی سازی آن آسان است.

اما اگر بتوانید ویژگی های CRM را به پلتفرم ایمیل موجود خود اضافه کنید، چه؟

جیمیل نه تنها بزرگترین سرویس ایمیل جهان است. همچنین اکنون بزرگترین مشتری ایمیل تجاری در جهان است. بیش از پنج میلیون مشترک پرداختی دارد . در نتیجه، CRM هایی که مستقیماً به حساب های جیمیل متصل می شوند، مورد تقاضا هستند.

افزودن CRM به Gmail به این معنی است که ابزارهای مدیریت تماس بهبود یافته ای را برای لیست مخاطبین Google خود دریافت می کنید. شما در حال حاضر از ابزارهای G Suite روز به روز استفاده می‌کنید، بنابراین CRM به نظر می‌رسد توسعه‌ای از آن‌ها باشد. شما و تیمتان با استفاده از ویژگی‌های CRM در کمترین زمان آماده خواهید شد.

HubSpot

Hubspot Gmail CRM

HubSpot یکی از محبوب ترین پلتفرم های CRM همه در یک جهان است. با افزونه کروم آنها، می توانید به بسیاری از بهترین ابزارهای آن از صندوق ورودی جیمیل خود دسترسی داشته باشید.

افزونه نوار کناری گوگل حساب ایمیل شما را به طور کامل با CRM ادغام می کند. می‌توانید دنباله‌های ایمیل خودکار را در Gmail تنظیم کنید، پاسخ‌ها را پیگیری کنید و سوابق تماس را به‌روزرسانی کنید.

قالب‌های ایمیل، ایجاد ایمیل‌های جذاب را برای تشویق پاسخ‌های بیشتر آسان‌تر می‌کنند. افزونه HubSpot به این معنی است که می توانید ایمیل ها را به صورت خودکار شخصی سازی کنید. افزونه از طریق اپلیکیشن Hubspot CRM در موبایل نیز در دسترس است.

گزینه های Hubspot را بررسی کنید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

Pipedrive

صفحه تماس Pipedrive Gmail CRM

Pipedrive یک پلت فرم بازاریابی ایمیلی ارائه می دهد و ایمیل را درست در قلب CRM خود قرار می دهد. این شامل یک صندوق ورودی ساخته شده با ابزارهای ویژه CRM است. شما قالب های ایمیل، شخصی سازی، ایمیل های گروهی ساده و ردیابی را دریافت می کنید.

همچنین، می‌توانید Pipedrive را با افزونه Chrome به G Suite خود متصل کنید. که تمام ابزارهای Pipedrive CRM را در جیمیل شما قرار می دهد. Pipedrive تجربه آشنای Gmail را با زمان‌بندی ساده و پیگیری‌های خودکار بهبود می‌بخشد. می توانید ایمیل های انبوه ارسال کنید و ردیابی کنید که چه کسی پیام های شما را باز کرده و به آنها پاسخ داده است.

بعلاوه، افزونه Smart Docs Pipedrive، Google Sheets و Google Slides را بهبود می بخشد. دارای الگوهای اضافی است و اسناد را با داده های CRM به صورت خودکار پر می کند. همچنین می توانید اسناد را با استفاده از پیوندهای ردیابی با مشتریان به اشتراک بگذارید.

Zoho CRM

Zoho Gmail CRM برای رزرو سرنخ

Zoho یک مجموعه اداری بزرگ مبتنی بر ابر با محصولات در 12 دسته مختلف است. این ابزارها شامل فروش و ابزارهای CRM، نرم افزار بازاریابی، ارتباطات، همکاری، بهره وری و موارد دیگر است.

Zoho CRM به عنوان یکی از غنی ترین سیستم های CRM موجود رتبه بندی می شود. و دارای ادغام G-Suite است. می‌توانید همه برنامه‌های Google Workstation را پیوند دهید. اگر قبلاً از G-Suite در تجارت خود استفاده می کنید، می توانید به سادگی ویژگی های Zoho CRM را اضافه کنید. برای Gmail، از مزایای ابزارهای خودکارسازی هوشمند Zoho با به‌روزرسانی‌های خودکار رکورد تماس و تجزیه و تحلیل احساسات بهره‌مند می‌شوید.

یک آزمایش رایگان در همه برنامه‌ها و یک ردیف رایگان برای همیشه وجود دارد. اگر برای یک سال کامل از قبل پرداخت کنید، قیمت از 14 یورو برای هر کاربر در ماه شروع می شود. اما طرح رایگان شامل هیچ ادغام نمی شود.

نت هانت

Nethunt Gmail CRM

NetHunt یک گام فراتر از اکثر ادغام های CRM Gmail پیش می رود. تمام هدف آن کار در داخل جیمیل است. بدون Gmail، اصلاً کار نمی کند (اگر این واقعیت را نادیده بگیرید که نسخه ای برای LinkedIn وجود دارد، به هر حال).

NetHunt خالص ترین شکل CRM جیمیل است. این برای افرادی است که می خواهند ویژگی های CRM را به جیمیل خود اضافه کنند و نه چیز دیگری. برای کسب و کارهای کوچک و کارآفرینانی که از Google Workspace استفاده می کنند عالی است.

پس از راه اندازی و اجرا، ابزارهای NetHunt به عنوان یک منوی جدید در سمت چپ پنجره Gmail ظاهر می شوند. ویژگی ها ساده و سرراست هستند. آنها مدیریت مشتری و رهبر، خطوط لوله فروش، همکاری تیمی و تجزیه و تحلیل را پوشش می دهند. به علاوه، ایمیل‌هایی با توالی خودکار اولیه.

یک اپلیکیشن موبایل برای اندروید و iOS وجود دارد که CRM را به جیمیل گوشی شما اضافه می کند. قیمت‌ها از 24 دلار در ماه برای هر کاربر سالانه شروع می‌شود. Nethunt را امتحان کنید

CRM های موبایل برای فروش در حال حرکت

اکنون بیش از نیمی از ترافیک وب جهانی را موبایل تشکیل می دهد. بنابراین جای تعجب نیست که نرم افزارهای تجاری نیز به صورت موبایلی عرضه می شوند.

Mobile CRM به سادگی به معنای یک سیستم CRM است که برای کار بر روی تلفن هوشمند یا تبلت طراحی شده است. ممکن است برنامه ای باشد که برای سیستم عامل های اندروید یا iOS ساخته شده است. یا ممکن است یک برنامه وب بهینه سازی شده برای موبایل باشد.

قدرت CRM تلفن همراه این است که به شما امکان می دهد بازاریابی، فروش و خدمات را در هر کجا انجام دهید. افراد می توانند در هر لحظه سرنخ ها و فرصت های فروش را پیگیری کنند. موبایل داده های کسب و کار را در هر زمان و هر مکان در دسترس افراد شما قرار می دهد. و فرصت های همکاری از راه دور را افزایش می دهد.

برای CRM های موبایل، طراحی و ناوبری برای تضمین سهولت استفاده مهم است. امنیت داده یک نگرانی بزرگ در CRM تلفن همراه است، به خصوص اگر به WiFi عمومی متصل شوید.

HubSpot

صفحات تماس crm موبایل Hubspot

برنامه های موبایل HubSpot برای اندروید و iOS به شما امکان دسترسی به مجموعه کاملی از ابزارها را می دهد. ویژگی های کلیدی شامل مدیریت کامل تماس با ردیابی فروش و بازاریابی است. این به شما امکان می‌دهد هر جا که هستید، سرنخ‌ها را دنبال کنید. صندوق ورودی تلفن همراه به شما کمک می‌کند تا به راحتی از وظایف خود مطلع شوید و با همکاران همکاری کنید. یک ویژگی هوشمندانه، امکان افزودن یادداشت های صوتی به مخاطبین و وظایف است تا مجبور نباشید توقف کنید و تایپ کنید.

ویژگی «صفحه‌کلید Hubspot» به این معنی است که می‌توانید دارایی‌های فروش را از هر برنامه ارتباطی یا اجتماعی که استفاده می‌کنید ارسال کنید. همچنین با ابزارهای ثبت تماس همراه است. هر تماس تلفنی با مشتریان یا مشتریان بالقوه در تلفن همراه شما مستقیماً در CRM شما ثبت می شود.

گزینه های Hubspot را بررسی کنید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

Monday.com

صفحه اصلی crm موبایل Monday.com

Monday.com هیچ ضربه ای با برنامه تلفن همراه خود نمی کشد. این یک نسخه ضعیف از چیز اصلی نیست. برنامه تلفن همراه دوشنبه عملکرد کاملی را ارائه می دهد.

دوشنبه به شما امکان می دهد فضاهای کاری دیجیتالی به نام برد بسازید و سفارشی کنید. اینها به شما امکان می دهند طیف وسیعی از عملکردها را در بین تیم ها اجرا کنید. در زیر چتر CRM، می توانید تابلوهایی برای خطوط لوله فروش، ردیابی داده ها و تجزیه و تحلیل ایجاد کنید.

همه این توابع در تلفن همراه در دسترس هستند. تنها چیزی که با برنامه دسکتاپ متفاوت است، نحوه پیمایش و استفاده از بردها است. اصلی‌ترین چیزی که از دست می‌رود این است که نمی‌توانید اتوماسیون‌ها را در تلفن همراه ایجاد کنید. حتی بدون آن، Monday.com هنوز یکی از پر امکانات ترین CRM های فروش برای موبایل است.

انبار کاه

 

اکثر CRM های موبایل نسخه های برنامه iOS و Android یک محصول کامل CRM هستند. اما Haystack یک CRM برای موبایل است. این به عنوان یک برنامه تلفن همراه با نسخه وب طراحی شده است که می توانید از هر مرورگری به آن دسترسی داشته باشید.

Haystack کارآفرینانی را هدف قرار می دهد که از تلفن های هوشمند به عنوان دستگاه دیجیتال انتخابی خود استفاده می کنند. این برای هر کسی که کسب و کارشان حول محور بیرون رفتن و ملاقات با مردم است ایده آل است.

طرح‌بندی‌ها تمیز هستند، و ناوبری بصری است. ویژگی های اصلی بر مدیریت تماس و تیم و ردیابی فرصت های فروش متمرکز است. شما می توانید نقل قول ها و پیشنهادات را ایجاد کنید و هر حساب ایمیلی را برای پیام رسانی آسان متصل کنید. یا یک حساب Mailchimp را برای اجرای کمپین های ایمیل انبوه پیوند دهید.

یک سطح رایگان برای کاربران مجرد و یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه وجود دارد. قیمت از 29 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

Keap (قبلا Infusionsoft)

crm موبایل را نگه دارید

Keap همچنین دارای برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android است که با CRM اصلی مبتنی بر ابر همگام سازی می شود. این بدان معنی است که شما می توانید به داده های به روز از عملیات بازاریابی، فروش و خدمات در هر کجا که بروید دسترسی داشته باشید.

برنامه Keap به شما امکان دسترسی کامل به تمام ابزارهای دسکتاپ را نمی دهد. اما می توانید مخاطبین خود را ایجاد، مدیریت، برچسب گذاری و یادداشت اضافه کنید. یا در هر زمان ایمیل ایجاد و ارسال کنید. الگوها برای طراحی بصری ساده در حال حرکت در دسترس هستند. شما همچنین می توانید فاکتور ارسال کنید.

برنامه Keap در حال حاضر فقط در بریتانیا، ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس است. در ایالات متحده و کانادا، همچنین شامل شماره تلفن همراه و طرح تماس است.

زوهو

صفحه معاملات سی آر ام موبایل Zoho

Zoho یکی از برنامه های CRM با رتبه بالا را در بازار دارد. برنامه Zoho CRM که برای iOS و Android موجود است، دارای ویژگی‌های اضافی است که مخصوصاً برای تلفن‌های هوشمند طراحی شده است.

شما می توانید همه آخرین خطوط لوله، معیارهای فروش، وظایف و برنامه های تیم را در هر کجا که هستید مشاهده کنید. می توانید از داخل برنامه با مشتریان و مشتریان تماس بگیرید. هوش مصنوعی دستیار شخصی به ثبت جزئیات تماس، تغییر وضعیت معامله، ثبت نتایج و برچسب گذاری مشتریان کمک می کند. حتی می‌توانید یادداشت‌های صوتی را ضبط کنید که به صورت خودکار به متن تبدیل می‌شوند تا همکاران ببینند.

برنامه Zoho CRM به شما امکان می دهد داده ها را مشاهده کنید و حتی در حالت آفلاین نیز عمل کنید. ابزارهای زمان‌بندی مفیدی دارد تا بتوانید روز خود را در حال حرکت برنامه‌ریزی کنید. اینها شامل ویژگی های نقشه برداری هوشمندانه می شود تا بتوانید بهترین مسیر را برای جلسه بعدی خود برنامه ریزی کنید. یا حتی به دنبال مشتریان نزدیک باشید تا جلساتی را در حال حرکت ترتیب دهید.

CRM های رایگان یا ارزان

پلتفرم‌های CRM که نسخه‌ها یا نسخه‌های آزمایشی رایگان را ارائه می‌دهند به دلایل مختلف جذاب هستند. یک نسخه آزمایشی رایگان به شما امکان می‌دهد «قبل از خرید امتحان کنید». به این معنی که تا زمانی که مطمئن نشده اید که سیستم CRM مناسب شماست، مجبور نیستید متعهد به پرداخت شوید.

طبقات رایگان یک گام فراتر می روند. این برنامه‌ها که اغلب به آن‌ها برنامه‌های «رایگان برای همیشه» گفته می‌شود، به این معناست که می‌توانید از CRM بدون هیچ هزینه‌ای تا زمانی که دوست دارید استفاده کنید. این برای استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای خرد یا هر کسی که به دنبال کنترل هزینه‌ها است، عالی است.

آزمایش‌های رایگان نرم‌افزار CRM باید به شما امکان دسترسی به تمام ویژگی‌ها را برای مدت زمان محدودی بدهد. برنامه های رایگان و بسیار ارزان معمولاً به شما امکان می دهند از تعداد محدودی از ویژگی ها استفاده کنید.

Engagebay

CRM ارزان Engagebay

Engagebay یک طرح رایگان برای همیشه ارائه می دهد که حداکثر 500 مخاطب را امکان پذیر می کند. برای فرو بردن انگشتان پا در CRM برای اولین بار عالی است. این شامل بازاریابی ایمیلی، مدیریت تماس و هدایت و اتوماسیون ساده است. می توانید به Gmail، Outlook یا Office 365 متصل شوید. و مخاطبین خود را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام ردیابی کنید. همچنین می توانید چت زنده را به وب سایت خود اضافه کنید و بلیط های خدمات خود را از همان پلتفرم مدیریت کنید.

برای قیمت گذاری سطح پایه، Engagebay یکی از بهترین CRM های با ارزش است. با پرداخت 14.99 دلار به ازای هر کاربر در ماه، طرح اولیه آن به شما امکان دسترسی به طیف قابل توجهی از ابزارهای بازاریابی، فروش و خدمات را می دهد. برای پیش پرداخت یک سال 10 درصد تخفیف و برای دو سال پیش پرداخت 20 درصد تخفیف داده می شود. بنابراین ارزان ترین معامله برای مجموعه همه کاره 11.99 دلار برای هر کاربر در ماه است. همچنین می توانید برای دریافت محصولات بازاریابی، فروش یا خدمات CRM به طور جداگانه هزینه کمتری بپردازید.

Engagebay هم مقرون به صرفه و هم بسیار مقیاس پذیر است. از شروع بدون هیچ هزینه ای، می توانید همزمان با رشد کسب و کارتان، قابلیت های CRM خود را ایجاد کنید. و در هر مرحله می توانید اطمینان داشته باشید که بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. ما یک معامله شیرین داریم تا Engagebay را حتی مقرون به صرفه تر کنیم. در صورت ثبت نام از طریق این پیوند، 20٪ تخفیف برای هر طرح Engagebay دریافت کنید .

بررسی کامل را بخوانید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

HubSpot

ابزار رایگان CRM HubSpot

طرح رایگان دائمی HubSpot یکی از بهترین راه ها برای شروع با CRM بدون نیاز به پرداخت است. لیستی از ویژگی های CRM که به صورت رایگان دریافت می کنید چشمگیر است. شما مدیریت تماس، تولید سرنخ، ایمیل، خطوط لوله معاملات، تهیه بلیط و پشتیبانی را دریافت می کنید.

برخی از چشمگیرترین ویژگی های یک CRM رایگان ردیابی وب سایت است. این به این معنی است که می توانید اطلاعاتی در مورد آنچه مخاطبین شما در وب سایت شما انجام می دهند جمع آوری کنید. این به شما کمک می کند تا بالقوه ها و شرکت هایی را که با آنها سر و کار دارید درک کنید. به علاوه شما می توانید تمام فعالیت ها و وظایف را در تیم های خود پیگیری و مدیریت کنید.

ادغام مستقیم با Gmail و Outlook برای اجرای سیستم CRM شما از حساب ایمیل شما وجود دارد. به علاوه می توانید از طریق بازار برنامه Hubspot به دیگر پلتفرم های شخص ثالث متصل شوید.

گزینه های Hubspot را بررسی کنید یا از وب سایت آنها بازدید کنید .

معیار ONE