Beyond Meat “Beyond Pork” را برای بازار چین ارائه می دهد


گسترش Beyond Meat در لس آنجلس در جمهوری خلق چین ، که در اوایل سپتامبر اعلام شد ، در حال حاضر با یک محصول جدید برای بازار چین در حال شکل گیری است.

از شانگهای ، نمایندگان Beyond Meat گفتند که آخرین محصول آنها ساخت چین به عنوان “فراتر از گوشت خوک” حفظ شده است.

این شرکت گفت که سبزیجات خوک خرد شده آخرین نوآوری Beyond Meat و اولین محصول آن است که به طور خاص برای بازار چین تولید شده است. تا 24 نوامبر ، پنج رستوران معروف در شانگهای پیشنهاد جدید غذاهای گوشت خوک را ارائه می دهند.

فراتر از گفته های Meso گفته شده است فراتر از گوشت خوک Beyond Pork “برای ارائه طعم مجلل ، بافت آبدار و انعطاف پذیری آشپزی شبیه به گوشت چرخ کرده سنتی” طراحی شده است و به طور خاص برای بازار چین ایجاد شده است و گام بعدی در تعهد فراتر از گوشت برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا است که نیازهای مشتری را برآورده می کند. جستجوی پروتئین های خوشمزه ، مغذی و پایدار.

کندی چان ، مدیر کل چین گفت: “ما از راه اندازی Beyond Pork در چین هیجان زده ایم و این امر سنگ بنایی برای Beyond Meat است ، زیرا ما نه تنها یک محصول کاملاً جدید را تولید می کنیم بلکه اولین محصول گوشت سبزیجات خود را که مخصوص بازار چین طراحی شده است”. فراتر از گوشت

“فراتر از گوشت خوک ، Beyond Meat حتی با بهره گیری از مزایای اضافی تغذیه ای و زیست محیطی گوشت گیاهی ، فرصت های خوشمزه تری را برای مصرف کنندگان فراهم می کند تا به خوردن غذاهای مورد علاقه خود ادامه دهند. فراتر از اولین نمایش فوق العاده گوشت خوک در چین ، تعهد فراتر از گوشت به این بازار مهم و چشم انداز آن برای ادامه دادن گوشت سبزیجات به قلب و دهان مصرف کنندگان چینی همچنان ادامه دارد. “

در بیانیه این شرکت آمده است که گوشت خوک در بسیاری از غذاهای چینی گنجانده شده است ، و چین را به مکانی مناسب برای نمایش توانایی های خود در آن سوی گوشت خوک تبدیل کرده است. از پیراشکی و مافو توفو گرفته تا رشته فرنگی با کوفته جاجیانگ و شیر شیر ، آن سوی گوشت خوک طعم و بافت گوشتی را که مصرف کنندگان چینی هوس می کنند ، ارائه می دهد ، اما با حدود 50 درصد چربی اشباع و کل کمتر. Beyond Pork از ترکیبات ساده گیاهی مانند برنج و سویا تهیه شده و منبع پروتئین با 18.5 گرم در هر 100 گرم وعده و بدون آنتی بیوتیک و هورمون را ارائه می دهد.

برای جشن راه اندازی Beyond Pork ، Beyond Meat با پنج رستوران معروف در شانگهای ، یکی از پایتخت های مواد غذایی چین ، همکاری کرده است. لیست رستوران های همکار شامل داغ ترین نام های صحنه غذا در شانگهای از جمله Egg ، Moménti ، RAC ، Solo X و Tun Wang است.

“من وقتی اولین بار Beyond Pork را امتحان کردم بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. من حتی فکر کردم که آشپز در واقع به اشتباه از گوشت خوک چرخ کرده سنتی استفاده کرده است. من فکر می کنم طرفداران ما وقتی آن را امتحان می کنند بسیار تحت تأثیر قرار خواهند گرفت – شرط می بندم که آنها حتی قادر به درک تفاوت نیستند. “

برای فراتر از گوشت
Beyond Meat توافق نامه ای با به گفته مقامات این شرکت ، منطقه توسعه اقتصادی و فناوری جیاکسینگ “برای طراحی و توسعه امکانات تولید در JXEDZ ، از جمله یک مرکز تولید مدرن برای تولید محصولات گوشتی گیاهی ، از جمله گوشت گاو ، گوشت خوک و مرغ با نام تجاری Beyond Meat در چین”.

جیاکسینگ یک شهر چینی شمالی و متصل به آب است. به گفته Beyond Meat ، JXEDZ یک “منطقه مهم از نظر تاریخی و تجاری مهم با دسترسی آماده به شانگهای” است.

فراتر از گوشت ، شرکت 09.30 NASDAQ: BYND یک شرکت پروتئین سازی جهانی است که مجموعه ای از گوشت های گیاهی را ارائه می دهد. در این بیانیه آمده است: محصولات Beyond Meat که در سال 2009 تاسیس شده است ، از مواد گیاهی ساخته می شود و با همان طعم و بافت گوشت پایه حیوانی طراحی شده است ، در حالی که برای انسان و کره زمین بهتر است. فراتر از علامت تجاری میت ، آنچه را دوست دارید بخورید ، این اعتقاد راسخ وجود دارد که راه بهتری برای تغذیه آینده وجود دارد و انتخاب های مثبت ، هرچند کوچک ، می توانند تأثیر زیادی داشته باشند.

از 26 سپتامبر سال 2020 ، Beyond Meat محصولات خود را در حدود 122000 فروشگاه خرده فروشی و مواد غذایی در بیش از 80 کشور جهان ارائه داد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes