Airbnb، “خداگونه” ترین مکان در فیلم های ترسناک


اگر شما و وانگ جیانگو، بازیگر «Talk Show» دوستان خوبی هستید اما می‌خواهید خانه بخرید، می‌توانید از مشاوره صادقانه او استفاده کنید: عزیزم، آیا باید به فکر خرید یک خانه جن زده باشید؟ قیمت متوسط ​​کمتر از یک میلیون است که بهترین انتخاب برای افراد بی خانمان ثروتمند است.

منگ چوان، که یک بازیگر برنامه‌های تاک شو نیز هست، با دیدن هفت یا هشت خانه خالی از سکنه در یک روز تحت تأثیر قرار گرفت. در میان آنها، “بدترین” خانه توسط 2 مشاور املاک اعطا شد، بنابراین حتی ارزان تر، 200 وات + ارزان تر از خانه در همان سایت است.

چنین چیزهایی در مورد خانه های جن زده، خرافه فئودالی نامیده می شود. اکثر مردم با تمام وجود از خانه های خالی از سکنه اجتناب می کنند و تنها استثنا ممکن است خانه های تعطیلات مسافرتی باشد که توسط پلتفرم های اجاره کوتاه مدت شخص ثالث ایجاد شده است. این یک سن نیست، و اکثر مردم آن را به خوبی درک نمی کنند، و به احتمال زیاد پس از زندگی در آنجا نمی دانند که این یک خانه جن زده است.

▲ عکس: “کنفرانس تاک شو”

یک پلت فرم اجاره کوتاه مدت شخص ثالث یک حضور جادویی است. امروز که هوشیاری همه کم نیست، می توانید بلافاصله پس از دیدن نقدهای خوب روی سکو، در خانه یک غریبه زندگی کنید و مطلقاً نمی دانید که در خانه طرف مقابل چه اتفاقی افتاده است، فقط درها و پنجره ها را ببندید. چنین اطمینان و بدگمانی در هم تنیده شده است و این پدیده در فیلم های ترسناک نیز به طور کامل مورد بهره برداری قرار می گیرد.

ترسناک Airbnb، به سبک

Airbnb قبل از 2019 و Airbnb بعد از 2022 می توانند دو تصویر باشند.

▲ Airbnb انتخابی برای بسیاری از مسافران است

حداقل از دیدگاه پخش کننده فیلم، Airbnb در سال 2019 در دسته فیلم های جاده ای، کمدی و عاشقانه قرار می گیرد. پس از سال 2019، این فیلم کاملاً انتخاب شماره یک برای فیلم های ترسناک است. فضای گرم کمدی تقریباً از بین رفته است و مهمانان محافظت نشده، دوربین های مخفی، ارواح فرشته، زیرزمین های قفل شده و قاتلان در تاریکی جایگزین آن شده است.

دلیل این تغییر عمدتاً به این دلیل است که با گذشت زمان تقریباً هیچ مشکل امنیتی برای میزبان و مهمان در پلتفرم Airbnb وجود نداشته است و موارد مخرب روز به روز در حال کاهش است. اعتماد کاربران به برنامه

از آن زمان به بعد، Airbnb به کانونی برای فیلم های ترسناک تبدیل شد و آثار هنری ترس و تردید مردم را نسبت به Airbnb منعکس می کنند.

“بربر” در راه است: Airbnb N تونل را در یک شب پیدا کرد

شما به دنبال یک کار هستید. امروز بازار چندان خوب نیست، بالاخره فرصت مصاحبه پیدا کردم، حتی در شهرهای دیگر نمی توانم در مقابل قدم های شما مقاومت کنم. من برای مصاحبه به دیترویت آمدم، اما صرفه جویی در پول نیز مهم بود، بنابراین یک Airbnb رزرو کردم.

وقتی به محل حادثه می‌رسید، متوجه می‌شوید که محل اقامت شما در منطقه‌ای دورافتاده و فرسوده است که قبلاً اشغال شده است. طرف مقابل کسی است که شما را دنبال نکرده است، اما فقط خانه را از طریق سایر سیستم عامل های شخص ثالث رزرو کرده است.

به نظر می رسد سقوط یک داستان رایج برای سیستم عامل های شخص ثالث باشد. شما واقعاً ناراحت هستید، اما بیرون باد می‌وزد و هتل صندلی ندارد، بنابراین فکر می‌کنید می‌توانید ابتدا به آن بسنده کنید.

آپارتمان های مجزا، زنان و مردان مجرد، کاملا طبیعی به نظر می رسد که دو نفر از یکدیگر برداشت خوبی داشته باشند. باز بودن در اتاق خواب در نیمه های شب و صدای دویدن مردم به این طرف و آن طرف غیرعادی بود. شما بیرون می روید تا گم شوید و متوجه می شوید که فردی که وارد اتاق شده است در اتاق نشیمن خواب عمیقی دارد و شخص سومی در اتاق وجود ندارد. به خود بگویید شاید این فقط یک توهم باشد.

روز بعد شما مصاحبه ای دارید و شریک بالقوه جدیدتان به شما می گوید که انجمن تخت و صبحانه ای که انتخاب کرده اید چندان امن نیست. به محض اینکه برگشتی فهمیدی حقیقت را گفته، مرد بی خانمان دنبالت آمد و گفت فوراً از اینجا برو، من فکر کردم دیوانه است و به او توجهی نکردم.

اما در حین جستجوی دستمال توالت در زیرزمین، او رازهای جدیدی را کشف می کند. درها و گذرگاه های مخفی نیز در سیاه چال ها پنهان شده است که می توانید زندانیان را ببینید و تلاش های فرار زندانیان در دوربین ثبت می شود. اما تو لاک پشت در کوزه این زندان نیستی چون این چیزها کمی قدیمی است و هم اتاقی تو برای نجاتت پایین آمده است.

هم اتاقی شما در مورد ماجراجویی در طبقه پایین شنید و تصمیم گرفت تحقیق کند، اما مدت زیادی برنگشت. در این فرآیند، او گذرگاه مخفی دیگری را کشف می کند که به یک گذرگاه زیرزمینی منتهی می شود. بعد صدای جیغ هم اتاقی ام را شنیدم و گفت که شخص دیگری در تونل است. همانطور که با هم وحشت داشتید، مورد حمله قرار گرفتید و ضارب سر دوستتان را به دیوار کوبید و بلافاصله او را کشت.

دو هفته بعد، کمدین AJ به اتهام تجاوز جنسی به خانه آمد. او صاحب خانه است و به دلیل مشکلاتش فقط برای پس انداز پول می تواند خانه را بفروشد. در نتیجه وقتی وارد در شد، متوجه شد که در اتاق همچنان وسایل شخصی ساکن سابق وجود دارد. ای جی زیرزمین را بررسی کرد، درها و راهروهای مخفی را پیدا کرد و فیلمی از مادری که در اتاقی به نوزادش شیر می داد را تماشا کرد. یک اتاق.

به زودی ای جی نیز مورد حمله قرار گرفت، زیرا مهاجمان که در خانه پنهان شده بودند دیوانه وار او را تعقیب کردند. در حین فرار با شما زنده به گودال افتاد.

این فیلم ترکیبی از عناصر بسیاری از فیلم های ترسناک کلاسیک – رعد و برق، زیرزمین، درهای مخفی پنهان و مزاحمان در کمین تاریکی است. با Airbnb در هواپیما، همه چیز منطقی است. من نیازی به مطالعه فانی ندارم، پس از مدت ها غیبت نیازی به بازگشت به زادگاهم ندارم. حالا هیجان انگیزترین قسمت من یک خانه در Airbnb اجاره کردم و متوجه شدم که یک قاتل در آن زندگی می کند.

این خلاصه داستان فیلم اخیرا پر سر و صدا “بربر” است.

تنها زمانی که مالک دو هفته پیش به جایی که گمشده را پیدا کرد نقل مکان کرد، فیلم با تجربه دو هفته ای قهرمان داستان شروع به بازگویی داستان سال ها پیش کرد. چهل سال پیش، صاحب اصلی خانه، دختران را ربود، مورد تعرض قرار داد و به زندان انداخت و از آنها خواست که بچه ها را بزرگ کنند. برخی از زنان از سالها اسارت ضربه های شدیدی را تجربه کرده اند.

فرد مرموز در خانه یک قربانی زن به نام “مادر” است. او از هر کودکی که در خانه زندگی می‌کند مراقبت می‌کرد و از او می‌خواست مانند یک نوزاد رفتار کند و از یک شیشه شیر به «کودک» غذا بدهد. و ولگردی که شما را کنترل می‌کند محصول این جنایت است، او می‌خواهد شما را از کشتن مادر بیچاره‌تان نجات دهد.

جنایات پنهان که نزدیک به 40 سال حل نشده بودند، در مواجهه با مدلی خارجی از اجاره‌های کوتاه‌مدت که مستقیماً از طریق ستایش در قرن بیست و یکم اعتبار ایجاد می‌کرد، فیلمی ترسناک را خلق کردند که عناصر مختلف یک تریلر را با هم ترکیب می‌کند.

Airbnb از ابتدای ظهور خود به بازدیدکننده مکرر فیلم های ترسناک تبدیل شده است

Airbnb از ارتباط خود با فیلم های ترسناک نیز خجالتی نیست. برای 25 سالگی Scream، آنها همچنین مکان اصلی را در کالیفرنیای شمالی بازسازی کرده اند، بنابراین طرفداران می توانند شب را در آنجا بگذرانند و بازیگران سال “صاحبان املاک” خواهند بود تا به شما تبریک بگویند.

اما هنوز هم متعلق به بازاریابی است که همه می توانند ببینند و از محبوبیت IP برای تبلیغ همه مردم استفاده کنند.

▲ می توانید در آپارتمان Airbnb “Scream” بمانید.

اما داستان فیلم محتوای تبلیغاتی نیست و هیچ برندی امنیت خدمات پلتفرم خود را ارتقا نخواهد داد. تنها چند سال از دوران کودکی خود می گذرد، حضور Airbnb واقعا نمی تواند احساس امنیت را در مردم ایجاد کند.

حتی شایعه شده است که Airbnb 100٪ ایمن نیست، اما راه هایی وجود دارد که در مورد مسائل امنیتی ناشناخته بمانید – یک تیم مخفی متشکل از 100 کارمند با تجربه نظامی معروف به “جعبه های سیاه” در سراسر جهان واقع شده و با تصور عمومی که می تواند با قتل، مرگ و خشونت جنسی همراه باشد و برای عموم شناخته شود.

البته این شایعات لزوماً درست نیستند، اما Bloomberg Businessweek گزارش می دهد که Airbnb تیمی دارد که حتی می تواند از “چک سفید” شرکت برای حل برخی از مشکلات استفاده کند. پس از اینکه یک مهمان توسط یک مجرم مکرر با استفاده از یک کلید تکراری برای ورود به خانه مورد حمله قرار گرفت، Airbnb برای اطمینان از شارژ نشدن Airbnb 700 وات برای آن هزینه کرد.

در سال 2018، کارلا استفانیاک، کارفرمای 36 ساله، پس از شکایت او و دوست پسرش در مورد “عدم امنیت” توسط یک نگهبان در یک آپارتمان Airbnb کشته شد. خانواده او که ادعا می‌کنند Airbnb در انجام بررسی‌های لازم شکست خورده است، برای مبلغی نامشخص با Airbnb به توافق رسیدند.

در سال 2019، کاربران Airbnb به طور غیرقانونی مهمانی های هالووین را در خانه های خود برگزار کردند و آنچه در ابتدا به عنوان یک سفر خانوادگی 12 نفره وعده داده شده بود، به یک مهمانی غافلگیرکننده برای 100 نفر تبدیل شد. علاوه بر این، در این مهمانی تیراندازی شد که 3 نفر در دم جان باختند و 2 نفر پس از اعزام به بیمارستان جان باختند.

▲ تیراندازی هالووین

برایان چسکی، یکی از بنیانگذاران Airbnb، پس از یک سری حوادث خشونت آمیز، در ایمیلی به کارمندان نوشت. اما پارادوکس این مدل کسب و کار این است که اگر شما به تعداد زیادی از کاربران روی کره زمین به طور همزمان خدمات ارائه دهید، نمی توانید تضمین کنید که کاربران 100٪ قابل اعتماد هستند.

Airbnb گفت که 0.05٪ از خدمات آن هر ساله دارای میزبان یا مهمانانی است که مشکلات امنیتی را گزارش می کنند و نحوه حل این مشکلات همچنان یک “اولویت” برای Airbnb است. اما خلأهای ضعف نظارت بر پلتفرم باید بر دوش مالکان و مستاجران باشد، در حالی که این پلتفرم عمدتاً خدمات و پشتیبانی مالی ارائه نمی دهد که این مشکلی است که بارها از آن شکایت شده است.

حتی کسانی که در Airbnb کمی آسیب می بینند به طور خودکار داستان های کوچکی در مورد آسیب های خود در وب سایت AirbnbHell به اشتراک می گذارند، دائماً میزبان شما را آزار می دهند، خواستار تمیز کردن، اتاق های ناپاک هستند … انواع علائم و تجربیات کاربر به شما می گوید که این احتمال کمی نیست که خدماتی که Airbnb با آن مواجه شده است خیلی خوب نیست.

▲ AirbnbHell حتی یک بروشور منتشر کرد

به دلیل این دلایل واقعی، تهیه‌کنندگان فیلم و تلویزیون نیز از پس‌زمینه‌ای مشکوک در فیلم استفاده کردند.

در Superhost، میزبان هر کاری که در توان دارد انجام می دهد تا او را بترساند تا از یک مستأجر معروف امتیاز خوبی بگیرد. در The Perfect Landlord، یک دوست میانسال قدیمی به سفر می رود و دوباره با یک صاحبخانه پیچ خورده ملاقات می کند. در فیلم «اجاره» همدیگر را فریب می دهند و دوربین مخفی را در اتاق ضبط می کنند و در نهایت با افراد نقابدار که در خانه پنهان شده اند با آنها برخورد می کنند.

▲ عکس: “Superhost”

مهمترین چیز در مورد فیلم های ترسناک این است که بدون اینکه در معرض خطر واقعی قرار بگیرید، احساس کنید که یک جایگزین هستید. Airbnb اکنون بهترین مکان برای فیلم های ترسناک جوی است. برای یک تجارت آنلاین، این باید آخرین چیزی باشد که می خواهند ببینند.

نه خیلی خوشایند، نه خیلی خوش بینانه.

# لطفا به اکانت رسمی وی چت Aifaner توجه کنید: Aifaner (WeChat: ifanr)، در اسرع وقت مطالب هیجان انگیزتری برای شما ارائه خواهد شد.

تخته سه لا عشق | لینک اصلی · مشاهده نظرات · Sina Weibo

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma