[ad_1]

مرکز ایمنی محصول (CPS) در حال حاضر بیش از 5 میلیون دلار سرمایه برای دستیابی به هدف 15 میلیون دلاری خود در تأمین بودجه تحقیق در مورد ایمنی مواد غذایی خاص محصول و انتقال تحقیقات ، دولت و سایر نتایج تحقیقات ذینفعان طی پنج سال آینده جمع آوری کرده است.

دیو پولیا رئیس و مدیرعامل اتحادیه بازرگانان غربی است.

دو تا از سازمانهای برجسته در صنعت تولیدات تازه ، تیلور فارمز و وسترن گروورز هرکدام 1 میلیون دلار به این پروژه کمک می کنند. در بیانیه CPS آمده است که این پول برای کار گروه برای تأمین بودجه علمی ، یافتن راه حل و تغییر سوخت در ایمنی مواد غذایی از محصولات تازه است.

ساختارهای تجاری این دو شرکت کننده بسیار متفاوت است ، اما انگیزه آنها برای پشتیبانی از CPS یکسان است – برای محافظت از مصرف کنندگان و آینده صنعت با بهبود دانش ایمنی محصول.

دیو پوگلیا ، رئیس و مدیرعامل اتحادیه تجارت غربی تولیدکنندگان ، ایمنی مواد غذایی را به عنوان “تهدید سطح بالا” برای صنایع غذایی تازه رتبه بندی کرد. این انجمن همچنین طی مبارزات انتخاباتی سال 2015 یک میلیون دلار به CPS کمک کرد.

پولیا گفت: “ما در دوره شفافیت بیشتر و انتظارات زیادی هستیم که از شفافیت در مورد نحوه کار این صنعت و استانداردهایی که به آن تعلق گرفته ناشی می شود.” “ایمنی مواد غذایی به پیروزترین موضوعات چالش برانگیز پیوسته است که نیاز به توجه کامل ما دارند.”

بروس تیلور ، مدیر عامل شرکت غول پردازش Taylor Farms ، خاطرنشان کرد که چه چیزی برای اعضای صنعت و مارک های آنها در معرض خطر است. وی گفت ، ایمنی تولید به دلیل وفاداری مشتری برای شرکت وی مهم است.

تیلور فارمز در سال 2007 با مشارکت 2 میلیون دلار با انجمن بازاریابی محصولات CPS را تاسیس کرد.

بروس تیلور مدیر عامل شرکت غول پردازش Taylor Farms است.

تیلور گفت: “ما از دیدن پیشرفت های باورنکردنی در تحقیقات و کاربردهای عملی دانش ایمنی مواد غذایی که توسط مرکز ایمنی مواد غذایی هدایت می شود ، هیجان زده هستیم.” “ما تجربه مداوم در موفقیت برنامه های تحقیقاتی آنها و توانایی آنها در برقراری ارتباط با صنعت را دیدیم. این مسئله به همان اندازه مهم است – تحقیق بدون ارتباط به کسی کمک نمی کند. “

Puglia کار CPS را به دو اولویت تولیدکنندگان غربی مرتبط کرد: ایمنی غذا و فناوری.

پوگلیا گفت: “برای ما ، سرمایه گذاری در یک مرکز ایمنی محصول نوید ارائه راهکارهای عملی و مبتنی بر علم برای بهبود اقدامات ایمنی مواد غذایی را می دهد که در بسیاری از موارد با فناوری تحقق می یابد.” “از طرف دیگر ، فناوری هایی که امروزه وجود ندارند می توانند این راه حل های عملی ایمنی مواد غذایی را به ما ارائه دهند. ما در آوردن سریع این فناوری های جدید سرمایه گذاری کرده ایم. این دو با هم قدرت دارند. “

هر دو مدیر از همكاران خود در زنجیره تأمین غذای تازه خواستند كه در حمایت از آینده مركز ایمنی محصول ، قدم برداشته و به آنها بپیوندند.

پوگلیا گفت: “تأثیر عملی تحقیقاتی که توسط CPS تأمین می شود ، باید در صنعت درک شود ، از جمله افرادی که رشد می کنند ، افرادی که محصول برداشت می کنند ، افرادی که محصول را می فروشند.”

مشارکت ها
از اول مارس ، شرکت های زیر سخاوتمندانه در کارزار جدید جمع آوری کمک مالی CPS مشارکت داشته اند. می توانید لیست فعلی همکاران را در اینجا.

حامیان در سطح الماس ، $ 1،000،000+

مزارع تیلور

تولیدکنندگان غربی

حامیان در سطح پلاتین ، 500000 – 999،999 دلار

سبزیجات تازه دول / شرکت غذای دول

طرفداران سطح طلا ، 250،000 – 499،999 دلار

انجمن میوه های تازه کالیفرنیا

تانیمورا و آنتل

حامیان در سطح نقره ، 100000 – 249،999 دلار

مزارع خانوادگی لیپمن

شرکتهای JV Smith

مروج Agricola El Toro

پیش خنک کننده غربی

گریم وی / مزرعه کال ارگانیک

McEntire Produce، Inc.

دریسکل

شرکت های Giumarra

GreenGate تازه

iFoodDecisionSciences

مأموریت تولید ، شرکت

بازاریابی بین المللی اقیانوس آرام

حامیان سطح Bronze-Plus ، 50،000 تا 99،999 دلار

گروه اوپنهایمر

مزارع دوستانه

کمیسیون آووکادو کالیفرنیا

DiMare تازه

GoodFarms

شرکتهای L&M

انجمن سیب در نیویورک

طرفداران سطح برنز ، تا 49999 دلار:

Bonduelle Fresh Americas

Coastline Family Farms، Inc.

خرس کوچولو

Duda Farm Fresh Foods، Inc.

انجمن تولیدکنندگان میوه و سبزی جورجیا

Diversified Restaurant Systems، Inc.

کمیته گوجه فرنگی فلوریدا

شرکت تولیدی Pasquinelli

تایگر فروش و بازاریابی ، LLC

آرزو مزارع

انجمن ملی هندوانه

Blue Book Services، Inc.

آزمایشگاههای درجه یک

اقیانوس آرام Ag Pak ، شرکت

درباره CPS
مرکز ایمنی محصول یک سازمان غیر انتفاعی 501 (c) است (3). CPS یک مشارکت مشترک است که با بهره گیری از تخصص ترکیبی صنعت ، دولت و جوامع علمی و دانشگاهی برای تأمین تحقیقات لازم برای بهبود مستمر ایمنی مواد غذایی متمرکز است. این سطح از همکاری به CPS اجازه می دهد تا خلا knowledge دانش در زمینه ایمنی مواد غذایی را پر کند و هم اولویت های علمی و هم نیازهای فوری صنعت را برآورده سازد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر