[ad_1]

Chino ، شرکت GLG Trading Inc مستقر در کالیفرنیا ، اواخر روز دوشنبه تقریبا 97،000 پوند از محصولات پیه گوشت گاو را که از جمهوری خلق چین ، یک کشور گوشت گاو غیرمجاز وارد شده است ، بدون استفاده از تأیید مجدد واردات از FSIS ، ایمنی و بازرسی به یاد آورد. سازمان غذا و دارو (FSIS) گفت.

ادویه های هات پات گرم شده زیر ، ادویه های حاوی پیه گوشت گاو ، مورد تشنج قرار می گیرند:

  • 17.6 اونس بسته های بسته بندی شده در خلاuum “ادویه جات داغ مینگ یانگ (کمی تند)”.
  • 17.6 اونس بسته های مهر و موم شده در خلاuum “ادویه جات داغ مینگ یانگ (فوق العاده تند ، بسیار زیاد)”.
  • 12.07 اونس بسته های مهر و موم شده در خلاuum از “ادویه جات داغ مینگ یانگ (ادویه جات متوسط ​​، کوچک)”.

محصولاتی که باید برداشت شوند علامت بازرسی فدرال ندارند. این اقلام به توزیع کنندگان ، خرده فروشان و رستوران ها در آریزونا ، کالیفرنیا ، هاوایی ، نوادا ، نیویورک و تگزاس ارسال می شود.

تلاش برای ورود به هنگام فعالیتهای تأیید کشف شد.

هیچ گزارش تأیید شده ای در مورد عوارض جانبی مرتبط با مصرف این محصولات وجود ندارد. هر کسی که نگران پاسخ است باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد.

به مصرف کنندگانی که این محصولات را خریداری کرده اند توصیه می شود آنها را مصرف نکنند. این محصولات باید دور ریخته یا به محل خرید بازگردانده شوند.

FSIS به طور منظم بررسی عملکرد بارگیری را انجام می دهد تا تأیید کند که شرکت های تماس دهنده بارگیری را به مشتریان خود اطلاع می دهند و اقدامات لازم برای اطمینان از عدم دسترسی محصول دیگر به مصرف کنندگان در حال انجام است. در صورت موجود بودن ، لیست (های) توزیع خرده فروشی در وب سایت FSIS به آدرس www.fsis.usda.gov/recalls منتشر می شود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر