یک وب سایت ایرلندی فروش DNP متوقف شده است. ابطال صادر شده


یک وب سایت ایرلندی که در حال فروش کمک به کاهش وزن است و ممکن است در ایالات متحده فروخته شود بسته شده است.

این وب سایت با استفاده از آدرسی که نشان می دهد می توان از این ماده برای کاهش وزن استفاده کرد ، کپسول های حاوی 200 میلی گرم 2،4-دینیتروفنول (DNP) را راه اندازی می کند. DNP یک پودر زرد است که اغلب قبل از فروش به عنوان کمک به کاهش چربی ، داخل قرص ها قرار می گیرد. این یک ماده شیمیایی صنعتی است که برای مصرف انسان در نظر گرفته نشده است. تحقیقات توسط اداره ایمنی غذایی ایرلند (FSAI) و سایر سازمان های دولتی منجر به توقیف کپسول های حاوی DNP شد.

یک دستور بسته شدن تحت مقررات کنترل رسمی اتحادیه اروپا در وب سایت اکنون غیرفعال www.FatBurney.com ، واقع در شهر Clonmel در شهرستان Tipereri ، ارائه شد. در ایرلند ، ضبط همه کد های دسته ای و ترجیحاً قبل از تاریخ قرص های رژیم غذایی از وب سایت یا سایت های رسانه های اجتماعی مرتبط صادر شد.

براساس پورتال RASFF ، توزیع شامل ایالات متحده ، شیلی ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و سوئیس است. شبکه بین المللی مقامات ایمنی غذا (INFOSAN) نیز در این امر دخیل است.

رابطه با مرگ
پاملا بیرن ، مدیر عامل FSAI ، گفت که وی به ویژه نگران بازاریابی و فروش DNP است.

فراخوان DNP ایرلندی

وی گفت: “مصرف کالاهای کاهش وزن خریداری شده بصورت آنلاین و مربوط به تجارت غذایی ثبت نشده خطرات جدی برای سلامتی دارد و ما از مصرف کنندگان می خواهیم بسیار مراقب باشند و فقط از مشاغل معتبر غذایی خریداری کنند.”

“پس از تحقیقات ، دستور بسته شدن بازاریابی تجارت مواد غذایی و فروش 2،4-دینیتروفنول ، یک ماده شیمیایی صنعتی بسیار سمی که برای دستیابی به کاهش وزن سریع مورد سو استفاده قرار گرفته است ، صادر شد. فروش DNP برای استفاده به عنوان یک محصول کاهش وزن غیرقانونی است و در مواد غذایی مجاز نیست. استفاده از آن عوارض جانبی جدی و غیرقابل پیش بینی از جمله مرگ دارد. “

در سال 2015 مرگ در ایرلند گزارش شده است. پادشاهی متحده تقریباً مسئول 144 گزارش DNP در RASFF است. این دارو به عنوان کمک به کاهش وزن به بازار عرضه می شود و از سال 2007 در انگلیس با 32 مورد مرگ در ارتباط است.

واحد ملی جرایم غذایی در جلوگیری از فروش غیرقانونی DNP نقش دارد. دو مرگ مربوط به مسمومیت DNP پس از چهار مرگ در سال 2019 بین ژانویه و سپتامبر سال 2020 ثبت شد. تلاش های NFCU منجر به حذف یا تعلیق حداقل 95 وب سایت و 350 تبلیغ در بازار شد.

DNP به زودی سم تنظیم می شود؟
تحقیقی که سال گذشته در ژورنال Clinical Toxicology منتشر شد ، بیش از 200 مورد مسمومیت DNP را گزارش داد که از سال 2007 تا 2018 در مراکز سم در ایالات متحده و انگلستان گزارش شده است.

این شامل 86 مورد در ایالات متحده و 118 مورد در انگلستان است که 86 درصد آنها زیر 40 سال و 71 درصد آنها مرد هستند. مطالعات نشان داده است که تعداد موارد سالانه در هر دو کشور از سال 2011 افزایش یافته است.

وزارت امور داخله ، وزارت دولت انگلستان مسئول امنیت ، قانون و نظم ، قصد دارد امسال در مورد افزودن DNP به لیست سموم تنظیم شده رایزنی کند.

این بدان معنی است که فقط توسط یک داروساز ثبت شده با مجوز صادر شده توسط وزارت کشور می تواند به طور قانونی به مردم فروخته شود.

جینو مارتینی ، دانشمند ارشد انجمن داروسازی سلطنتی (RPS) ، گفت که این گروه برای سالها آگاهی از خطرات DNP را افزایش داده است.

“DNP یک ماده شیمیایی صنعتی است که برای مصرف انسان نامناسب است و افرادی که آن را به عنوان کمک به کاهش وزن می فروشند ، در حال حاضر باعث مرگ ، جراحت و درد روحی بیش از حد برای خانواده های سراسر کشور شده است. مارتینی گفت: “تنها هدف آنها سود و منفعت برای افرادی است که مشکلات کاهش وزن دارند.”

مارتینی افزود كه RPS از تشخیص تهدید عرضه از طریق بازارهای آنلاین توسط دولت استقبال كرده و امیدوار است به جای انتظار برای تغییر قانون ، گامهایی برای حذف محصولات DNP بردارد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma