یک مطالعه نشان می دهد که مردم در ایالات متحده نگران ایمنی مواد غذایی در هنگام حمل و نقل هستند


طبق یک نظرسنجی ، نیمی از مصرف کنندگان نگران ایمنی غذاهای تازه ، فسادپذیر و منجمد هنگام حمل به فروشگاه ها هستند.

شرکت نرم افزاری و مهندسی Emerson از تقریباً 1000 نفر در ایالات متحده درباره برداشت ها و انتظاراتشان از اقدامات ایمنی غذا س askedال کرد.

نتایج نشان می دهد کیفیت مواد غذایی و فناوری هایی که مواد غذایی را ایمن نگه می دارند ، به طور فزاینده ای برای مصرف کنندگان اهمیت پیدا می کنند. به گفته امرسون ، مردم تمرکز خود را بر روی ایمنی غذا افزایش می دهند و عادات خرید خود را در طی شیوع ویروس کرونا تغییر می دهند.

مشتریان کیفیت و طراوت غذای خود را در نظر می گیرند. ذخیره سازی مناسب غذاهای یخچال و منجمد و اینکه آیا فروشگاه ها از آخرین فناوری برای ایمن نگه داشتن غذا در حین حمل و نقل استفاده می کنند ، به عنوان برخی از عوامل اصلی تصمیم گیری در خرید.

افزایش نگرانی های مربوط به ایمنی مواد غذایی
تقریباً از هر سه مصرف کننده دو نفر قبول دارند که فناوری بهتر باید در حفظ ایمنی مواد غذایی نقش داشته باشد و بیش از نیمی از آنها اظهار داشتند که برای ردیابی اقدامات ایمنی مواد غذایی از مزرعه به چنگال به داده های بهتر نیاز است.

بیش از 5 مصرف کننده از 10 مصرف کننده اظهار داشتند که کمتر از فروشگاه هایی که استفاده نمی کنند و فروشنده هایی دارند که از آخرین فن آوری ها برای حفظ ایمنی مواد غذایی استفاده می کنند ، خرید می کنند.

مطالعه امرسون همچنین نشان داد که نگرانی های ایمنی در طول COVID-19 منجر به تغییر در عادات خرید و دفعات خرید برای بسیاری از افراد شده است.

نیمی از مصرف کنندگان گفتند که اکنون بیشتر نگران ایمنی غذایی خود هستند. تقریباً نیمی از آنها گفتند كه الان خیلی كمتر شخصاً خرید می كنند.

تقریباً از هر 10 مصرف کننده 6 نفر گفتند که COVID-19 باعث شده آنها بخواهند هنگام خرید از مشاغل محلی حمایت کنند و از هر 10 نفر 4 نفر گفته اند که نحوه خرید آنها برای همیشه تغییر کرده است.

“این نتایج نظرسنجی تایید می کند که مصرف کنندگان به همان اندازه که ما نگران ایمنی غذایی هستیم. چالش ها و تغییر در عادات COVID-19 هدف اساسی تأمین غذای بهتر و ایمن برای مصرف کنندگان در سراسر کشور را پیش بینی کرده است. “

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes