[ad_1]

AH Company International Distribution Inc. از گاردن گراو ، کالیفرنیا ، 30،000 پوند از محصولات پیت گوشت خوک را به یاد می آورد که توسط یک شرکت غیرقابل قبول وارد شده و در ایالات متحده توزیع می شود بدون این که بازرسی مجدد واردات انجام شود.

طبق اعلان منتشر شده توسط سرویس بازرسی مواد غذایی و ایمنی غذایی USDA (FSIS) ، قفسه های گوجه فرنگی گوشت خوک پایدار تحت قفسه های تحت حرارت قرار می گیرند:

  • جعبه های 240 گرمی از Monique Ranou Pâté de Foie
  • جعبه های 240 گرمی پت کشور Monique Ranou
  • شیشه های 180 گرمی نونیک Monique Ranou Superior Country

محصولات قابل برداشت با شماره شرکت فرانسوی “FR 56-246-008 CE” است که شرایط را ندارد. این اقلام به نقاط توزیع سراسری در ایالات متحده حمل شد. اخطار برداشت شامل تاریخ انقضا محصولات نیست.

این مشکل در طی فعالیتهای راستی آزمایی FSIS کشف شد.

هیچ گزارش تأیید شده ای در مورد عوارض جانبی ناشی از مصرف این محصولات وجود ندارد. هر کسی که نگران پاسخ باشد باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد.

به مصرف کنندگانی که این محصولات را خریداری کرده اند توصیه می شود آنها را مصرف نکنند. این محصولات باید دور ریخته یا به محل خرید بازگردانده شوند.

FSIS به طور منظم بررسی کارایی بارگیری را انجام می دهد تا تأیید کند که آیا شرکت های تماس دهنده به آنها اطلاع می دهند مشتریان بارگیری و اقدامات لازم برای اطمینان از اینکه محصول دیگر در دسترس مصرف کنندگان نیست در حال انجام هستند. در صورت وجود ، لیست (های) توزیع خرده فروشی در وب سایت FSIS به آدرس www.fsis.usda.gov/recalls منتشر می شود.

کاربران با س questionsالات بارگیری می توانند با Quynh Nguyen ، AH Company International Distribution Inc. در 779-772-2354 یا nguyenky_ngocquynh@yahoo.com.vn.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر