[ad_1]

شرکت مدال طلای قارچ از لس آنجلس تمام موارد بسته های 200 گرم / 7.05 اونس قارچ انوکی را بخاطر پتانسیل لیستریا مونوسیتوژنز آلودگی

این دو روز بعد از آن اتفاق می افتد تصرف قارچ Enoki از جانب شرکت قارچ گوان

محصولات مدال طلای برداشت شده در کالیفرنیا ، ایلینوی و تگزاس و از طریق توزیع کنندگان کالا یا عمده فروشان به خرده فروشان در سراسر کشور توزیع شد.

محصول به نام

  • Enoki در یک بسته پلاستیکی و سبز شفاف 200 گرم در 7.0 اونس با توضیحات “Enoki Mushroom” به انگلیسی و با علامت “Product of Korea” موجود است
  • در پشت وجود دارد UPC 809165582015 در گوشه پایین سمت چپ و نام و آدرس Golden Medal Mushroom Inc. ، همراه با دستورالعمل های نگهداری در یخچال و پخت و پز قبل از غذا.

در زمان انتشار این تشنج هیچ گزارشی از بیماری در ارتباط با این موضوع گزارش نشده است.

توزیع محصول به حالت تعلیق درآمده است.

از مصرف كنندگانی كه بسته های 200 گرمی Enoki خریداری كرده اند دعوت می شود تا آنها را برای بازپرداخت كامل به محل خرید خود بازگردانند.

درباره عفونت های لیستریا
غذای آلوده به لیستریا مونوسیتوژنز ممکن است به نظر نرسد و بوی خراب نداشته باشد ، اما هنوز هم می تواند عفونت های جدی و گاه تهدید کننده زندگی ایجاد کند. هر کسی که هر یک از محصولات فراخوانده شده را خورده باشد و علائم عفونت لیستریا در او ایجاد شده است باید به دنبال درمان پزشکی باشد و پزشکان خود را از قرار گرفتن در معرض لیستریا مطلع کند.

همچنین ، هرکسی که هر یک از فرآورده های خارج شده را خورده باشد ، باید از نظر علائم در هفته های آینده تحت نظر باشد ، زیرا ممکن است تا 70 روز پس از قرار گرفتن در معرض لیستریا برای ایجاد علائم لیستریوز طول بکشد.

علائم عفونت لیستریا ممکن است شامل استفراغ ، حالت تهوع ، تب مداوم ، دردهای عضلانی ، سردرد شدید و سفتی گردن باشد. برای تشخیص عفونت های لیستریا که ممکن است بیماری های دیگر را تقلید کند ، آزمایشات آزمایشگاهی خاصی لازم است.

زنان باردار ، افراد مسن ، کودکان خردسال و افراد مبتلا به سرطان که دارای سیستم ایمنی ضعیفی هستند به ویژه در معرض خطر بیماری جدی ، عفونت های تهدید کننده زندگی و سایر عوارض هستند. اگرچه زنان باردار آلوده فقط می توانند علائم خفیف مانند آنفلوانزا داشته باشند ، اما عفونت های آنها می تواند منجر به تولد زودرس ، عفونت نوزاد یا حتی تولد مرده شود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر