[ad_1]

کمک کرد

اجلاس مجازی ایمنی غذا در سال 2021 سه جلسه آموزش تمام روز را ارائه می دهد ، دسترسی به ارائه دهندگانی که جدیدترین و ابتکاری ترین راه حل های ایمنی غذا و چندین فرصت شبکه آنلاین را ارائه می دهند.

این رویداد آنلاین از سه شنبه 11 مه تا پنجشنبه 13 مه برگزار می شود و شامل یک سخنرانی مقدماتی توسط کریگ ویلسون ، معاون رئیس جمهور و GMM برای Costco است، چه کسی در مورد نقش و مسئولیت های جدید متخصص ایمنی مواد غذایی COVID-19 در جهان صحبت خواهد کرد. اجلاس سالانه تالار شهر با حضور رهبران FDA ، USDA ، CDC و AFDO با اضافه شدن ساندرا اسکین ، معاون جدید وزیر ایمنی غذا ، در USDA و شری مک گاری ، رابط COVID با FDA و CDC. و یک جلسه اختتامیه تعاملی فراتر از COVID: کار با افراد مشکل دار – راهنمای برنامه ریزی بحران انعطاف پذیر. روز دوشنبه ، 10 مه ، اجلاس با جعل عمدی آغاز خواهد شد: انجام یک دوره ارزیابی آسیب پذیری. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

“ما یک برنامه آموزشی عالی ارائه داده ایم که بسیاری از سخنرانان مک دونالد ، موسسه آب و هوایی راتگرز ، هوگان لاولز ، کارگیل ، یونایتد تازه ، وزارت کشاورزی نیویورک ، گوشت های ویژه سیسکو ، سوپرمارکت عمومی و بسیاری از سخنرانان را ارائه می دهد برای امروز حاضر است و برای فردا برنامه دارد. “اسکات والترز ، مدیر ارشد رویداد ، BNP Media ، تهیه کنندگان در اجلاس گفت. “ما از هیئت مشاوره آموزشی و همه غرفه داران خود برای پشتیبانی مداوم از قالب مجازی ما تشکر می کنیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم جامعه خود را گرد هم بیاوریم تا به جلسات سه روزه زنده و درخواستی ، محتوای پایدار ، فرصت های شبکه همسالان و نمایشگاه تعاملی دسترسی پیدا کنیم. “

هر روز صبح این اجلاس با یک جلسه کاری دو ساعته از ساعت 8:00 تا 10:00 آغاز می شود وضعیت صنعت »- تأثیرات COVID-19 بر رویه های مدیریت فعلی و آینده سه شنبه ، 11 مه ؛ نقشه راه فرهنگ ایمنی غذا در چهارشنبه ، 12 مه ؛ و قابلیت ردیابی برای من و تجارت من به چه معناست؟ روز پنجشنبه ، 13 مه. این اجلاس همچنین با FSPCA برای پیشنهاد یک دوره عمدی جعل همکاری می کند: انجام یک گواهی ارزیابی آسیب پذیری که در روز دوشنبه ، 10 مه برگزار می شود.

هجده جلسه یک ساعته دیدگاه متخصصان مباحث را در مورد موضوعات داغ ارائه می دهد از جمله اینکه تهویه چگونه می تواند انتقال بیماری را کاهش دهد ، حسابرسی مجازی ، مقررات جدید OSHA ، راهنمای ایمنی غذا ، اعتماد متقابل ، چالش های ایمنی مواد غذایی گیاهان ، کار با کارمندان محلی در بهداشت عمومی ، خرده فروشی و تجارت جدید ، چگونگی تأثیر آب و هوا بر زنجیره تامین مواد غذایی ، مدیریت حوادث غیرمترقبه و تأثیر بین المللی بر واردات مواد غذایی ، به ذکر چند مورد. برای جلسات و سخنرانان به https://www.food-safety.com/food-safety-summit/agenda مراجعه کنید.

از ظهر تا 2.30 بعد از ظهر به وقت مرکزی ، هر روز از این رویداد ، نمایشگاه مجازی باز خواهد شد و شامل یک حامی طلا Purell خواهد بود. حامیان نقره تشخیص تغذیه ای کاربردی و Millipore Sigma؛ و اسپانسر برنز Elisa Technologies. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که از شرکتهای فن آوری در چادر فنی بشنوند و در جلسات آموزشی زنده حمایت شده در مرحله راه حل با ارائه سخنرانیهای آموزنده از Millipore Sigma ، Orkin ، Hexagon ، Intertek Alchemy ، FoodLogiQ ، Mettler Toledo ، Controlant ، Perkin Elmer ، Inficon ، زنبوردار ، فناوری های یک رویداد ، ایمنی WeRFood ، زنجیره ایمنی ، AFCO ، IFS و دیگران.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمایت مالی یا فرصت های نمایشگاه ، با کیم هانسن به آدرس hansenk@bnpmedia.com تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزرسانی در مورد رویداد 2021 ، به www.foodsafetysummit.com مراجعه کنید یا در توییتر ، LinkedIn و Facebook دنبال کنید.

اجلاس مجازی 399 دلار برای شرکت در کنفرانس کامل است که شامل دسترسی به کل بسترهای نرم افزاری ، شامل غرفه های نمایشگاه های مجازی ، تمام جلسات آموزشی زنده و درخواستی ، فرصت شرکت در بحث های گروهی و رویدادهای شبکه ای با همکاران و سخنرانان و و غیره. !! همچنین فرصتی رایگان برای حضور در این اجلاس برای کسانی که مایل به بازدید از سالن نمایشگاه هستند و فقط در جلسات عمومی هر روز حضور دارند (در کل سه جلسه) وجود دارد. اکنون ثبت نام در https://www.food-safety.com/food-safety-summit باز است.

اجلاس ایمنی مواد غذایی متعلق و تولید شده توسط مجله ایمنی مواد غذایی (www.food-safety.com) و BNP Media (www.bnpmedia.com) ، یکی از شرکت های رسانه ای پیشرو در رسانه های تجاری است که در 60 صنعت از طریق مجلات به متخصصان خدمات در صنعت خدمات ارائه می دهد ، رسانه های مصرف کننده ، خبرنامه های الکترونیکی ، وبینارها ، رویدادها و تحقیقات بازار.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر