گوشت و الکل در رادار واحد غذای جنایتکار


اماکنی که به عنوان تاسیسات برش غیرقانونی ، مشروبات الکلی تقلبی ، اتهامات مربوط به تمدید و برچسب گذاری مجدد محصولات خارجی از جمله مواردی هستند که امسال توسط واحد جرایم غذایی رسیدگی شد.

بروزرسانی سالانه واحد ملی جرایم غذایی (NFCU) روز سه شنبه در یک نشست مجازی کمیته تجارت آژانس استاندارد مواد غذایی ارائه شد. NFCU در حال حاضر چهار تحقیق را رهبری می کند و در 33 مورد دیگر نیز درگیر است ، که منجر به حمایت ، یا هماهنگی برای توقف جرم مواد غذایی می شود.

کالین سالیوان ، مدیر عامل FSA ، به حاضران گفت که همکاران NFCU در پاسخ COVID-19 مشارکت داشته و برای پایان دوره انتقالی هنگام خروج انگلیس از اتحادیه اروپا آماده می شوند.

کالین سالیوان ، رئیس ارشد عملیاتی FSA

وی گفت: “این شامل افزایش درک ما از هرگونه تغییر در تهدید یا چشم انداز خطر برای جرایم غذایی است زیرا انگلیس روابط تجاری جدیدی خارج از اتحادیه اروپا ایجاد می کند.”

تحقیقات روشن
یکی از زمینه های درگیری NFCU فروش غیرقانونی 2،4 دینیتروفنول (DNP) است. دو مرگ مربوط به مسمومیت DNP پس از چهار مرگ در سال 2019 بین ژانویه و سپتامبر 2020 ثبت شد. تلاش های NFCU منجر به حذف یا تعلیق حداقل 95 وب سایت و 350 تبلیغ در بازار شد.

Operation Orchid به دنبال مشاغلی است که از چندین سایت در انگلیس فعالیت می کند و محصولات گوشتی را به خرده فروشان ملی عرضه می کند. گفته می شود این شرکت ماندگاری خود را افزایش داده و محصولات خارجی را با نام اصلی انگلستان برچسب زده و به قیمت بالاتری دست یافته و مردم را در مورد اصالت و ایمنی گمراه کرده است. اعتقاد بر این است که این یک کلاهبرداری چند میلیون پوندی است. با سیزده مظنون با احتیاط مصاحبه شد و 160 هزار ایمیل و 60 هزار سند بررسی شد.

عملیات توس در حال بررسی الکل تقلبی است که در بسیاری از مناطق انگلستان در بازار موجود است. NFCU دو محموله 32000 بطری شیشه ای را شناسایی کرد که متخلفان از یک تولید کننده قانونی سفارش داده اند. نمونه های تقلبی محصول تأیید کرد که آنها برای مصرف نامناسب هستند.

در عملیات اطلس ، NFCU اطلاعات مربوط به تحقیق توسط چندین آژانس را که به واحد جرایم سازمان یافته منطقه ای غرب میدلندز ، نیروی مرزی انگلیس و سازمان غذا و داروی ایالات متحده کمک کردند شخصی را که DNP را در شبکه تاریک می فروشد ، ارائه داد.

عملیات بانتام سایتی را کشف کرد که مشکوک به نصب غیرقانونی برش است. این امر منجر به توقیف 5 تن محصول جانبی حیوانی شد که به طور غیرقانونی فرآوری شده و برای فروش به عنوان مناسب برای مصرف انسان عرضه شده بود.

NFCU اقدامات علیه مکانهای تجاری غیر غذایی را که به عنوان یک شرکت غیرقانونی برش و توزیع گوشت فعالیت می کنند ، هماهنگ می کند. اجرای قانون توسط مقامات محلی منجر به توقیف 2.7 تن لاشه گوشت گاو و گوشت بره و اعلامیه ای شد که استفاده از سایت برای برش و توزیع گوشت را ممنوع کرد.

دارن دیویس ، رئیس NFCU

یافته های بررسی داخلی و ارائه اختیارات
یک بررسی داخلی 9 توصیه را ارائه داد ، اما دریافت که درک این بخش از جرایم غذایی به خوبی در حال توسعه است.

نياز به NFCU توسط قانون پليس و مدارك كيفري 1984 (PACE) واضح بود و اين امر بر روحيه و نگهداري كاركنان با يك بازپرس باتجربه تأثير منفي گذاشت و آژانس را به عنوان يك محدوديت جدي براي رضايت شغلي باقي گذاشت.

در طول بازبینی ، پرونده ها نشان داد که افسران پلیس قادر به در خواست دستورات از طرف واحد نبودند ، در دسترس نبودند و یا مایل نیستند. همچنین تأخیرهایی وجود داشت که NFCU باید منتظر دسترسی کارمندان باشد یا اینکه پلیس به دلیل اولویت های دیگر پشتیبانی خود را پس گرفت.

هدر هناکوک ، رئیس FSA ، گفت که هنوز نارضایتی در NFCU وجود دارد که هیچ قدرت PACE را ندارد.

“(ما به آنها احتیاج داریم) تا واحد بتواند به درستی ، مستقل کار کند و به مهربانی نیروهای دیگر برای تأمین اختیارات خود و در موارد مهم با ما کار نکند. این واقعاً ناامیدکننده است که ما هنوز نتوانسته ایم توافق نامه دولت را برای دادن این اختیارات تأمین کنیم. “

“دشوار است که درک کنیم چرا که نه ، زیرا خزانه داری و دولت از گسترش NFCU به عنوان بخشی مهم از برنامه آمادگی ما برای Brexit و همچنین تشخیص ضرورت ادامه درس های آموخته شده از حماسه گوشت اسب ، حمایت کرده اند.”

حدس و گمان اولیه این بود که 10 تحقیق در مقیاس بزرگ می تواند توسط NFCU در یک سال مدیریت شود. داده های سه ماهه اول سال 2020 ، علاوه بر 40 عملیات موجود ، بیش از 30 عملیات باز را نشان می دهد.

اقدامات مشترک اجرای قانون با مقامات محلی شامل توقیف سخت پوستان جمع شده از کارگرانی است که گفته می شود در سواحل اسکس قاچاق شده اند. بازیابی دو تن گوشت غیر قابل ردیابی در ویلتشایر ؛ و رهگیری لاشه های مرغ در حال خراب شدن در جنوب لندن. NFCU تا آوریل 2022 تحت بررسی خارجی خواهد بود.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes