گوشت ، مرغ ، واکسن کارمندان متحد


کارکنان “اصلی” که گوشت و مرغ را در طی همه گیری در دسترس نگه داشته اند باید در قسمت جلوی واکسن Pfizer / BioNTech یا نزدیک آن باشند اوهn که توافق نادر در صنعت بالا و پایین وجود دارد.

به نظر می رسد که پس از ماه ها همه گیری طغیان ، توافق گسترده ای برای اولویت بندی کارگران گوشت و مرغ برای دریافت واکسن ، که هم اکنون در انگلیس ارائه می شود ، وجود دارد. انتظار می رود توزیع در ایالات متحده از اواخر این هفته آغاز شود.

ذینفعان صنعت گوشت و مرغ ، از اتحادیه شهروندان متحد آمریکای لاتین (LULAC) گرفته تا موسسه گوشت آمریکای شمالی (NAMI) و بسیاری دیگر ، خواستار اولویت دادن به واکسیناسیون کارمندان هستند.

کارگران گوشت و مرغ به وضوح در معرض خطر هستند ، به خصوص از قانون تولید دفاع (DPA) برای مجبور کردن مراکز تولید گوشت و مرغ برای ادامه بیماری همه گیر استفاده شده است.

اتحادیه بین المللی کارگران غذا و تجارت (UFCW) ، که نماینده کارگران کارخانه گوشت است ، 128 مورد مرگ کارگران کارخانه گوشت و 19800 کارگر آلوده یا در معرض ویروس را گزارش کرد.

UFCW در بیانیه ای گفت: “كارگران آمریكایی تولید غذا ، گوشت و فرآوری مواد غذایی از روز اول در صف اول این همه گیر كشنده بوده اند و در این بحران خطر تغذیه خانواده هایشان را دارند.” “با افزایش موارد COVID-19 ، صدها نفر از این کارگران اصلی قبلاً درگذشته و هزاران نفر دیگر روزانه هنگام خدمت به کشور ما ، با حفظ امنیت منابع غذایی ما ، آلوده شده اند.

“UFCW به عنوان بزرگترین اتحادیه کارگران بزرگ آمریکایی در صنایع غذایی ، بسته بندی گوشت و فرآوری مواد غذایی از CDC (مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها) می خواهد که این مردان و زنان شجاع را برای دسترسی سریع به واکسن COVID-19 در اولویت قرار دهد. بعد از کارمندان بهداشت حفاظت از کارگران مواد غذایی در کشور ما برای محافظت از جوامع ما و جلوگیری از شیوع آینده این مشاغل پرمخاطره ضروری است. مدیر CDC ، ردفیلد ، باید نقش حیاتی این کارگران اصلی را تشخیص دهد ، اطمینان حاصل کند که آنها از اولین کسانی هستند که به واکسن COVID-19 دسترسی پیدا می کنند. “

جولی آنا پاتس ، رئیس و مدیر عامل NAMI گفت: “زنان و مردان گوشت و مرغ به سالم نگه داشتن فروشگاه های مواد غذایی آمریکایی و ادامه اقتصاد مزارع ما کمک می کنند.” “آنها به دنبال کارکنان شجاع بهداشتی در کشور ما ، باید از اولویت بالایی برای واکسیناسیون علیه COVID-19 برخوردار باشند.”

NAMI گفت: تولید گوشت بیش از یک میلیارد دلار برای اجرای توصیه های مراکز کنترل بیماری (CDC) و پیشگیری و سازمان ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) هزینه کرده است – مانند سازگاری فیزیکی با امکانات ، تجهیزات محافظت شخصی ، بهداشت بهتر ، سیستم های تهویه پیشرفته ، آزمایشات گسترده و ردیابی تماس ، بهبود خدمات بهداشتی و موارد دیگر – با هدف محافظت و حمایت از کارگران در کارخانه پردازش گوشت.

پوتس گفت: “تولید گوشت طیور و مرغ از اولین بخش هایی بود که با چالش همه گیری روبرو شد و از ماه مارس این صنعت برنامه ها و کنترل های موثری را برای جلوگیری از گسترش COVID معرفی کرده است.” “تلاش های ما جواب می دهد ، اما دسترسی به واکسن ها همچنان مهمترین ابزار برای محافظت از این نیروی کار در برابر زیرساخت های مهم است.”

NAMI افزود که گنجاندن کارگران کارخانه های گوشت در مرحله اول واکسیناسیون:

  • عدالت سلامت را افزایش دهید ، زیرا نیروی کار بسیار متنوع است و شامل جمعیتی است که CDC تشخیص داده است به شدت تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند.
  • تقویت شیوع واکسن در جوامع روستایی با زیرساخت های بهداشتی محدود ، جایی که گوشت و مرغ کارفرمایان اصلی هستند. و
  • با استفاده از پروتکل ها و روش های موجود ، اتاق گوشت و مرغ را به مکان هایی ایده آل برای توزیع موثر واکسن ها ، به ویژه واکسن های دارای کادر پزشکی در محل ، به حداکثر رساندن بهره وری تبدیل کنید.

در اظهار نظر كتبی به كمیته مشورتی CDC در مورد روشهای ایمن سازی (ACIP) ، كتی رز روز ككالو ، مدیر امور نظارتی و علمی در NAMI ، گفت: “. . . موارد در بین کارمندان کارخانه های گوشت به طور قابل توجهی کاهش یافته است ، اما واکسیناسیون همچنان ابزاری مهم برای محافظت موثر از کارگران فرآوری گوشت است ، در حالی که مزارع آمریکایی را در فروشگاه ها و فروشگاه های مواد غذایی نگهداری می کند. “

LULAC ، مدافع اسپانیایی ها ، گفت كه پردازنده های گوشت در صف مقدم محصولات هستند و “مستحق محافظت در اسرع وقت” هستند.

واکسن COVID-19 ، ساخته شده توسط Pfizer و داروساز آلمانی BioNTech ، در دستور کار کمیته مشورتی واکسن و بیولوژیک مرتبط با FDA برای استفاده اضطراری است. تصویب می تواند در اوایل جمعه از طرف کمیسیون FDAc انجام شود

پیش از این ، کمیته مشورتی CDC توصیه کرده بود که اولویت اصلی 24 میلیون واکسن در ایالات متحده به متخصصان بهداشت و سالمندان در مراکز مراقبت طولانی مدت باشد.

پشت واکسن Pfizer / BioNTech دو واکسیناسیون اضافی علیه COVID-19 وجود دارد ، یکی از شرکت بیوتکنولوژی Moderna و دیگری از AstraZeneca ، یک شرکت دارویی.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes