گمرک و مرزبانان آمریکایی مقداری روغن نخل مالزی را نگه می دارند


سال جدید با پرسنل گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP) در تمام بنادر ورودی ایالات متحده که دارای روغن نخل و محصولات حاوی روغن نخل تولید شده توسط Sime Darby Plantation Berhad و شرکت های تابعه ، سرمایه گذاری های مشترک و شرکت های وابسته در آن است ، آغاز شد. مالزی

صدور حکم معافیت در برابر روغن پالم از مزارع Sime Darby براساس اطلاعاتی است که منطقی وجود همه 11 شاخص کار اجباری سازمان بین المللی کار در روند تولید مزارع Sime Darby را نشان می دهد.

اساسنامه 19 USC 1307 واردات کالاهایی را که به طور کامل یا جزئی از کار محکوم شده ، کار اجباری و / یا کار در محل کار ، از جمله کار اجباری یا بازداشت شده کودکان ، حفر ، تولید یا تولید می شود ، منع می کند. این دستور آزادسازی نیاز به بازداشت در تمام بنادر ورودی روغن نخل خام و فرآورده های روغن نخل فرآوری شده تولید شده توسط مزارع Sime Darby دارد. CBP به واردکنندگان محموله های بازداشت شده این فرصت را می دهد تا محموله های خود را صادر کنند یا اثبات کنند که کالا توسط کار اجباری تولید نشده است.

روغن پالم ماده رایج در محصولاتی است که مصرف کنندگان آمریکایی هر روز در فروشگاه های مواد غذایی با آن روبرو می شوند. بر اساس گزارش های وزارت کشاورزی ایالات متحده ، روغن پالم به طور فزاینده ای در غذاهای فرآوری شده ، مواد آرایشی ، دارویی ، صابون و بیودیزل یافت می شود.

وی گفت: “این دستور رهاسازی نشان می دهد كه چقدر برای آمریكایی ها مطالعه ریشه محصولات روزمره خریداری شده بسیار مهم است.” کمیساریای CBP مارک A. مورگان. “مصرف کنندگان آمریکایی می توانند با انتخاب خرید محصولاتی که می دانند از نظر اخلاقی و انسانی تولید می شوند ، به پایان بردگی مدرن کمک کنند.”

CBP از مصرف کنندگان می خواهد وب سایت های خرده فروشان مورد علاقه خود را بررسی کنند تا از سیاست های تجارت منصفانه و برنامه های مسئولیت اجتماعی شرکت ها مطمئن شوند. مصرف کنندگان می توانند با مرور منابع زیر درباره مناطق و صنایعی که در معرض خطر بالای کار اجباری هستند بیشتر بدانند:

در سپتامبر 2020 ، CBP دستور تخلیه جداگانه ای علیه دیگر تولید کننده روغن نخل مالزیایی ، FGV Holdings Berhad صادر کرد. این دستور آزاد سازی یکی از 13 حکم صادر شده توسط CBP در سال مالی 2020 فدرال ایالات متحده است. کلیه احکام اخراج به صورت عمومی در دسترس است و بر اساس کشور در صفحه دستورات و اجراهای اخراج اجباری CBP ذکر شده است.

CBP اتهامات مربوط به کار اجباری را از منابع مختلف ، از جمله عموم مردم دریافت می کند. هر شخص یا سازمانی که دلیلی بر این باور داشته باشد که کالاهایی که با استفاده از کار اجباری تولید شده اند یا احتمالاً به ایالات متحده وارد می شوند ، می توانند با تماس با CBP از طریق سیستم گزارش تخلفات الکترونیکی ، ادعاهای دقیق را گزارش دهند. تجارت آنلاین یا با شماره گیری 1 -800-BE-ALERT.

دفتر تجارت CBP را در توییتر @ CBPTradeGov دنبال کنید.

گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده تنها سازمان مرزی در وزارت امنیت داخلی برای مدیریت ، کنترل و محافظت از مرزهای کشورمان در داخل و بین بندرهای ورودی رسمی است. CBP متهم به توقیف تروریست ها و سلاح های تروریستی در خارج از کشور شده است ، در حالی که صدها قانون دیگر ایالات متحده را اجرا می کند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma