گزارش سه ماهه اجرای FSIS فعالیت های مجرمانه مربوط به ایمنی غذا را ذکر می کند


محکومیت ها آخرین گزارش سه ماهه مربوط به اجرای خدمات بازرسی ایمنی و غذایی (FSIS) برای سال 2020 را تشکیل می دهند.

Flavour Trade LLC و صاحب شانون کیمبال از کانزاس سیتی ، میسوری. و ، نیو انگلند میت بسته بندی LLC و مدیر HAACP دبی اسمیت و استفورد اسپرینگز ، رئیس تگزاس ، ممت بکی ، به جرم خود اعتراف کردند.

Flavour Trade و Kimball در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ایالت میسوری غربی به دلیل فروش گوشت تأیید نشده و سو device استفاده از دستگاه رسمی ، به دو عنوان متهم شدند. دادگاه سه سال دوره آزمایشی را با دستور بازپرداخت مبلغ 33.053 دلار به قربانیان محکوم کرد.

اسمیت و بکی پس از اعتراف به جرم به جرم یک جنایت ، به دلیل تدوین و استفاده از یک سند دروغ و کمک به آنها ، منتظر محکومیت دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای کانکتیکات هستند.

گزارش اجرای سه ماهه FSIS مربوط به دوره سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر ، آخرین تاریخ سال مالی فدرال (FY) است. در این گزارش ، FSIS کلیه فعالیت های اجرایی خود را در طول دوره ، از کمترین مورد عدم رعایت مستند در م establishسسات تحت نظارت گرفته تا جرایمی که در دادگاه های فدرال ثبت شده ، مستند می کند.

FSIS برای سه ماهه و سال مالی 2020 میزان مطابقت کلی 98.6 درصدی را کسب کرده است. در طول سه ماهه ، کارکنان بازرسی FSIS بیش از 1.8 میلیون رویه تأیید را انجام داده اند که منجر به 26005 پرونده عدم انطباق (NRs) شده است.

در سه ماهه چهارم ، م establishسسات نظارتی 422 تصمیم NR را فرجام خواهی کردند که 121 مورد تصویب و 123 رد شد. درخواست تجدیدنظر منجر به تغییر 102 HP شد که 76 مورد هنوز در پایان دوره در حالت تعلیق بودند.

گزارش عملکرد همچنین میزان فعالیت در طی سه ماهه را اندازه گیری می کند. گوشت و مرغ وارداتی به بالاترین سطح برای سال مالی در آخرین دوره رسیده است – 1.225 میلیارد پوند ، ارائه شده برای بازرسی مجدد معمول.

تولیدات دام و طیور داخلی نیز در این سال در سطح رکورد یا نزدیک به آن بود. کارکنان بازرسی FSIS با بررسی بیش از 42 میلیون لاشه گاو ، 62294 جسد را محکوم کردند. نزدیک به 2.5 میلیارد لاشه پرنده مورد بازرسی قرار گرفت و بیش از 2.7 میلیون نفر محکوم شدند.

FSIS “اطلاعیه های فعالیت ممنوع” را به Ke’Fruists LLC در کارولینای ، روابط عمومی ارسال کرد. Mequite Senior Meats در Mesquite، NV؛ و نوارها را در Monahans ، تگزاس. این گزارش ماهیت فعالیت ممنوع را فاش نمی کند.

FSIS همچنین در این مدت علیه 84 شرکت اقدامات اداری انجام داد و 49 مورد را حل و فصل کرد.

در مورد شرکت های بزرگ تنظیم شده توسط FSIS ، اقدامات اداری در سه ماهه آخر سال مالی 2020 در برابر 14 مورد انجام شد.

رفتار غیرانسانی در طی این کشتار اقداماتی را علیه Agri Star Meat and Poultry در Postville ، IA به وجود آورد. FPL غذا در Auqustaa، GA؛ بسته های ایندیانا در دلفی ، IN؛ Iowa Prestage Foods در ایگل گروو ، آی. ای. گوشت گاو Swift در گراند آیلند ، شمال شرقی: Swithpork در Marshalltown ، IA و Ottumwa ، IA. و Triumph Foods در سنت جوزف ، میسوری.

FSIS معمولاً شامل توقف کوتاه مدت یا خاموش شدن یک روزه است. در طول سه ماهه دیگر کارخانه های اصلی دیگر برای مراحل استاندارد بهداشتی ، HAACP یا استانداردهای بهداشتی ذکر شده اند. هیچ گزارشی از تداخل یا حمله در میان گیاهان بزرگ گزارش نشده است. سه نقل قول در مورد اقدامات کنترل نظارتی بود.

FSIS حدود 9500 نفر را برای بازرسی از حدود 6500 كارخانه گوشت ، مرغ ، تخم مرغ و تخم مرغ در ایالات متحده استخدام می كند. تعداد زیادی از کارکنان بازرسی FSIS در چندین کارخانه مسئولیت دارند و به طور روزانه بر روی وظایف “گشت / پشتیبانی” کار می کنند و از یک گیاه به گیاه دیگر سفر می کنند. دفتر مرکزی این آژانس با بودجه سالانه حدود یک میلیارد دلار در واشنگتن دی سی واقع شده است.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes