گرین یارد موافقت می کند که در رابطه با شیوع لیستریا در بسیاری از کشورها حل و فصل شود


گرین یارد نیم میلیون یورو برای تسویه ادعاهای عدم موفقیت در ارتباطات ناشی از آلودگی لیستریا در گیاهان منجمد سبزیجات در سال 2018 پرداخت خواهد کرد.

شیوع مرتبط شامل 54 مورد لیستریوز در استرالیا ، فنلاند ، سوئد ، دانمارک ، اتریش و انگلستان با 10 مرگ از 2015 تا 2018 بود. محققان در انگلیس دریافتند که این بیماری در زنجیره غذایی سبزیجات منجمد به انگلستان باقی مانده است آوریل 2019 و در فوریه سال جاری باعث یک مورد مننژیت لیستریا در انگلیس شد.

گرین یارد با سازمان خدمات مالی و بازارها (FSMA) در بلژیک قرارداد 500000 یورویی (605،000 دلار) بدون خطا را امضا کرده است. اگر طرف تحقیق شده در تحقیق همکاری کرده باشد ، FSMA ممکن است توافقنامه ای را بپذیرد.

یافته های مأموران امنیتی
این توافق نامه مربوط به افشای دیرهنگام اطلاعات و انتشار جزییات دروغ و گمراه کننده در مورد آلودگی لیستریا توسط گرین یارد است ، طبق FSMA.

FSMA در حال بررسی ارتباطات Greenyard پس از اقدام سازمان ایمنی زنجیره غذایی مجارستان (NEBIH) در ژوئن 2018 مربوط به حادثه لیستریا است.

در پایان ژوئن 2018 ، NEBIH قرار دادن برخی از محصولات منجمد از کارخانه را در بازار بین 13 اوت 2016 و 20 ژوئن 2018 ممنوع کرد و دستور برداشت و توقیف محصولات را صادر کرد. محصولات منجمد ضمنی در بیش از 110 کشور جهان توزیع شده است.

در پشت این تصمیم آزمایشگاه مرجع لیستریا اتحادیه اروپا قرار دارد ، که سویه لیستریا را که انسان را آلوده می کند با ماده غذایی موجود در غذاهای منجمد تولید شده و تولید شده توسط Greenyard Frozen مجارستان مرتبط می کند.

این نتایج در گزارشی ناشناس که در اوایل ماه ژوئیه توسط مقامات اروپایی منتشر شد ، فاش شد و Greenyard از یافته ها در همان روز انتشار منتشر شد.

با این حال ، تحقیقات FSMA نشان داد که Greenyard 10 روز دیگر این اطلاعات را فاش نکرد. مرجع اظهار داشت که این بدان معناست که شرکت به تعهد خود مبنی بر انتشار چنین اطلاعاتی در اسرع وقت عمل نکرده است.

“سر بسته”
بنا به گفته FSMA ، گرین یارد در یک خبر خبری یک روز پس از دریافت گزارش ، “به شیوه ای کاذب و گمراه کننده” تعدادی از عناصر را درباره جدی بودن وضعیت ارائه داد.

آژانس گفت: این شرکت اطلاعاتی را منتشر می کند که در مورد قیمت سهام نشانه های نادرست یا گمراه کننده ای ارائه می دهد یا احتمالاً وجود دارد. FSMA اضافه کرد که Greenyard می دانست و یا می دانست که این اطلاعات نادرست و گمراه کننده است و بنابراین این شرکت قوانین را نقض کرده است.

گرین یارد تحقیقاتی را با مقامات ایمنی غذایی مجارستان و اروپا و کارشناسان مستقل انجام داد. این کار به پایان رسید و تولید در کارخانه مجارستان در سپتامبر 2018 مجدداً آغاز شد. در ژوئن 2019 ، سایت به Roger & Roger ، سازنده اسنک های سیب زمینی و ذرت فروخته شد.

مقامات گرین حیارد گفتند که این توافق نامه به شرکت اجازه می دهد تا سر خود را در این حادثه ببندد و پس از تحولات شرکت ، به کار اصلی خود بپردازد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes