زمانی که گوشی موبایل زنگ می خورد ، اختلاف پتانسیلی در دو سر کریستال اعمال می شود و همین موضوع باعث لرزش گوشی موبایل سامسونگ شما می شود. بنابراین خیلی نگران قیمت ال سی دی سامسونگ c9 pro نباشید و از سرویس موبایل کمک برای انجام این تعمیر استفاده کنید. جایگزین شدن تعویض گلس به جای تعویض کامل تاچ ال سی دی مزیت هایی از جمله کاهش هزینه تعمیرات، از بین بردن نگرانی مبنی بر اورجینال بودن و کیفیت ال سی دی و غیره را به همراه دارد. در این مقاله ما قصد داریم لیستی از بهترین برنامه های تغییر فونت اندروید را خدمتتان ارائه و لینک دانلود هر یک را هم در اختیارتان قرار دهیم. این نکته مربوط به اورجینال بودن و کیفیت تاچ ال سی دی تعویضی میشود که قرار است در موبایل نصب گردد. البته تحت هر شرایط شما میتوانید با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعمیر ال سی دی گلکسی C9 Pro را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید.

گارانتی گوشی آیفون فونات
اگر میخواهید بعد از تعمیر گوشی خود بهترین بازده را از آن دریافت کنید و مثل روز اول از ال سی دی آن استفاده کنید بهتر است فقط از ال سی دی اورجینال در تعمیرات گوشی استفاده نمایید. بهتر است سعی کنید برنامه های سنگین را از روی تبلت سامسونگ حذف نمایید. شما ابتدا باید لیستی از اپلیکیشن های اخیری که در گوشی نصب کردید و فکر میکنید که احتمال دارد در بروز مشکل سیاه شدن صفحه نمایش دستگاه موثر باشند را ایجاد نمایید و حتی اگر شده راضی به حذف کل اپلیکیشن های دستگاه برای یافتن منشا مشکل و برطرف کردن آن باشید. اما در حالت دوم میتوان از تعویض تاچ و ال سی دی صرف نظر کرده و به جای آن گلس شکسته روی صفحه نمایش را تعویض کرد.

اما چطور میتوان ال سی دی شکسته گوشی سامسونگ Galaxy C9 Pro را تعمیر کرد؟ شرکت سامسونگ با ایجاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران و آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری به نمایندگان خود توانسته به شکل مطلوبی هدمات پس از فروش خود را به مشتریان بعد از خرید ارائه نماید. از این گذشته نمایندگی فروش و تعمیرات موبایل سامسونگ برای حفظ اعتبار خود نیز به دنبال تعمیرات همه برندهای موبایل بدون داشتن تیم لازم نخواهد رفت. حالت دوم: این حالت مربوط به شرایطی میشود که علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش گوشی، ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار کنند! به عنوان مثال تاچ گوشی کار نکند یا بخشی از ال سی دی سامسونگ سیاه شود یا ال سی دی روشن نشود. دقت داشته باشید که تعویض مستقل تاچ یا ال سی دی سال هاست که امکانپذیر نیست و شرایط مشابه برای گلکسی C9 Pro هم صادق خواهد بود.

گارانتی گوشی اپل فونات
اما LCD غیر اورجینال یا کپی نسخهای از ال سی دی گوشی هاست که کیفیت آن نسبت به LCD فابریک یا اورجینال کمتر بوده و قیمت کمتری هم نسبت به آن ها دارد. تعمیر ال سی دی و تاچ سری گوشی های گلکسی سی سامسونگ (Samsung Galaxy C) از رایج ترین تعمیرات آن هاست و کاربران زیاد برای انجام این تعمیر به مرکز موبایل کمک مراجعه میکنند. تقریبا در 50 درصد مواقعی که ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی سی 9 پرو کاربران دچار مشکل میشود و آن را برای تعمیر به مرکز موبایل کمک منتقل میکنند، در اثر ضربه یا فشار وارد بر گوشی ال سی دی آن شکسته یا ترک برداشته است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با خدمات گارانتی آیفون فونات وب سایت خود باشید.