کارگردان T. West در مورد ساخت مروارید، پیش درآمد خود برای فیلم ترسناک X صحبت می کند.


کارگردانان زیادی به اندازه Ti West سال خوبی ندارند. فیلمنامه‌نویس و کارگردان در ماه مارس که منتشر شد، دست به کار شد ایکس ، نامه عاشقانه آماده A24 به اسلشرزهای دهه 1970. حالا او برگشته با مروارید . فیلم جدیدی که 60 سال قبل از اتفاقات پیش درآمد است ایکس قرار دادن او در مقابل میا گات که نقش خود را در فیلم اول بازی می کند و نقش قاتل را بازی می کند. مروارید افتخاری. این دو فیلم با هم، Goth و West را به یکی از هیجان‌انگیزترین جفت‌های کارگردان و بازیگر در حال حاضر در هالیوود تبدیل کردند.

با وجود شباهت های آشکار، آنها متفاوت هستند مروارید همچنین قابل توجه است ایکس. برخلاف تلاش‌های کارگردانی قبلی وست، اینها ویژگی‌هایی هستند مروارید با ظاهر روشن و رنگارنگش، همانطور که وست اخیراً در گفتگو با Digital Trends اشاره کرد، به نظر می رسد که “یک فیلم لایو اکشن دیزنی از دهه 40، 50 یا 60” است. زیبایی شناسی بازیگوش تکنی کالر همراه با داستان جنون و قتل به تقویت فیلم کمک می کند. مروارید به عنوان دومین فیلم ترسناک بزرگ وست در سال.

در زیر، وست در مورد اینکه چگونه قرنطینه جهانی به او ایده سورپرایز کردن را داد صحبت می کند ایکس پیش درآمد، و نشان می دهد که نوشتن فیلمنامه چگونه بوده است مروارید با Goth، به نام فیلم زیبای مایکل مان، که به نظر او بهترین قطره سوزن را دارد. تاریخ سینما.

میا گات تبر در لباس قرمز در مروارید A24 به دست دارد.
کریستوفر ماس / A 24

(توجه: این مصاحبه حاوی اسپویل های جزئی برای مرواریدی و اصلاح شده برای طول و شفافیت .)

گرایش های دیجیتال: شما به نوشتن اشاره کردید مروارید هنگام کارکردن ایکس اما این روند در واقع چگونه اتفاق افتاد؟ با چه سرعتی فیلمنامه یک فیلم را می نویسید؟

تی وست: بیشتر حدود دو هفته بود. این را می گویم زیرا دقیقاً برای انجام آن به نیوزیلند رفتیم ایکس چون اوج کووید بود و نیوزلند مکانی امن برای ساخت فیلم بود. بنابراین، بعد از اینکه ویزاهایمان را گرفتیم، مجوزهای کاری لازم را گرفتیم و تیم جمع شد، قرار بود برویم و همه این سایت ها را بسازیم. ایکس. برای من عجیب به نظر می رسید که همه چیز را پاره کنم و به خانه بروم، اگر دیگر فایده ای ندارد که دوباره فیلم بسازیم.

ما آنقدر خوش شانس بودیم که آنجا بودیم که به این فکر افتادم که چند فیلم بسازم و فقط در نیوزلند بمانم. من نمی دانستم چگونه A24 را متقاعد کنم که این کار را انجام دهد، اما فکر کردم، “ما نمی توانیم دنباله ای انجام دهیم. ایکس چون نمی خواهم افراد بیشتری در مزرعه حاضر شوند و کشته شوند. منطقی نیست.” بنابراین سوال این بود که “خب، چگونه از همه ترکیبات یکسان استفاده کنیم؟”

فکر کردم، باشه، می‌توانیم برگردیم و روی مروارید جوان‌تر تمرکز کنیم. در همان زمان، من قبلاً با میا درباره درام پرل صحبت کرده بودم، زیرا ما در اواخر زندگی پرل را در اواخر زندگی اش ملاقات کردیم. ایکس و این شد ایده فیلم دیگری که می خواستم بسازم. من آن را به A24 نشان دادم و آنها مجذوب شدند، اما آنها کاملاً آماده نبودند که فقط چند فیلم بسازند. اما بعد از آن مجبور شدیم قرنطینه اجباری را طی کنیم تا به نیوزلند برسیم، بنابراین همه ما مجبور شدیم دو هفته را در یک هتل بگذرانیم. من قبل از میا آنجا بودم، بنابراین بلافاصله شروع به ضبط کردم.

در نهایت به او گفتم بیا این کار را با هم انجام دهیم. سپس FaceTime را انجام دادیم، و در آن دو هفته، آنچه اساساً هسته بود را بیرون کشیدیم مروارید . وقتی از قرنطینه خارج شدیم این را به A24 فرستادیم. آنها بیشتر علاقه مند شدند و حدود یک ماه بعد گفتند: “باشه، ما این کار را انجام می دهیم” که باور نکردنی بود زیرا آنها فیلمی را که ما هنوز نساخته بودیم چراغ سبز نشان می دادند. اما از آنجایی که آن زمان این کار را انجام دادند، ما توانستیم گزارش دهیم ایکس چه خواهد بود مروارید . این یک موقعیت واقعا منحصر به فرد بود.

میا گوت در حال از دست دادن عقل خود است.

میا یک ضبط دارد مروارید . چطور باهاش ​​نوشتی؟

او آنجا نخواهد بود مروارید بدون میا به نظرم می رسید که او باید از زمان بارداری بخشی از او باشد. این تنها روشی بود که برای من منطقی بود و بسیار جالب بود. قبلاً با این بازیگر ننوشته بودم، اما او شخصیت را خیلی خوب می‌شناخت و ما از قبل با هم شروع به ساختن یک پس‌زمینه برای او کرده بودیم، بنابراین فیس‌تایم می‌کردیم و چیزهایی می‌نوشتیم یا به او چیزهایی می‌دادیم که درباره‌اش بنویسد.

سپس او چیزهایی را برای من می فرستاد و من صحنه های او را در قالب متنی تر قرار می دادم زیرا او قبلاً چنین کاری نکرده بود. چیزها را به این طرف و آن طرف می انداختیم یا می گفتم: “هی، چه صحنه ای می خواهی در فیلم بسازی؟” او گفت: “من آن را دوست دارم” و ما گفتیم: “خب، خوب، چگونه این کار را انجام دهیم؟” ما به صحنه های فیلم اینطور رسیدیم.

حس کردن مروارید مثل خرده ای در فلان فیلم که زیاد درباره آن صحبت نمی شود. هنگام فیلمبرداری از چه منابعی استفاده کردید؟

برای من انگیزه اصلی ساخت فیلم این بود که مروارید سرشار از شگفتی، امید و جاه طلبی است. به نظرم ساده لوحانه کودکانه بود و اینطور هم شد مروارید مثل یک فیلم دیزنی در ذهنم احساس می شود، مثل یک فیلم لایو اکشن دیزنی مربوط به دهه های 40، 50 یا 60. تضاد بین این و سفر روانشناختی پرل به طرز دیوانه کننده ای احساس طراوت می کرد. فکر می‌کردم این راهی است برای گرفتن چیزی نسبتاً قدیمی و به‌روزرسانی آن به روشی که قبلاً ندیده بودم.

میا گات یک حیوان عروسکی را در مروارید A24 فشار می دهد.
کریستوفر ماس / A 24

طراحی سایت فیلم واقعا شگفت انگیز است. همه چیز با رنگ های پاستلی روشن پوشیده شده است. آیا فکر می کنید این صرفا بازتاب خوش بینی و شگفتی پرل بود؟

به نوعی، اما وقتی شروع به دنبال کردن یک زیبایی شناسی کردید، باید آن را دنبال کنید، می دانید منظورم چیست؟ نمی توانید به عقب برگردید وگرنه یکسان به نظر نمی رسد. شگفت انگیز بود چون بیرون رفتیم ایکس ، که زیبایی شناسی کاملاً متفاوتی بود. بنابراین وقتی شروع به کار کردیم مروارید و ما شروع به طراحی مجدد دکورها کردیم و من قطعاً فکر کردم: “اوه… امیدوارم این کار کند.” [يضحك]. اینجا یک نوسان بزرگ وجود دارد.” اما، می دانید، اگر قرار است خیس شوید، ممکن است شنا کنید، و ما همین کار را انجام دادیم.

مروارید این هم در حال حاضر یک مطالعه شخصی است ایکس فیلم گروهی به نظر می رسد این موضوع تأثیر زیادی بر نحوه سازماندهی این دو فیلم داشته است. آیا تفاوت بین این دو به طور طبیعی برای شما ظاهر می شود؟

من واقعاً به شعرهایم فکر نمی کنم. من معمولاً حس داستان یا شخصیت ها را دارم و بعد شروع به نوشتن می کنم. من واقعاً طرح کلی نمی دهم. من فقط کاراکترها را وادار می‌کنم با هم صحبت کنند و شما صحنه‌ها را شروع می‌کنید و سپس روششان را تغییر می‌دهند.

من همیشه اصول اولیه را می دانم که هر فیلم به کجا می رود، اما با مروارید اینطور نبود که من لزوماً رویکردی متفاوت از خودم داشته باشم ایکس. فقط موضوع این بود که “خب، داستان پرل چیست؟” من و میا همین الان او را از آنجا بردیم. با این حال، از نقطه نظر تحریریه، این درست است مروارید او جانوری است که سرراست تر است، زیرا او به اندازه بسیاری از دیدگاه ها دست نمی کشد ایکس.

تی وست بین مارتین هندرسون و میا گات در گروه X قرار دارد.
24، 2022

خشونت در مروارید کاملا متفاوت از آنچه بود ایکس که بر اساس نسخه فیلم گوری دهه 70 ساخته شده بود. آیا این یک تصمیم آگاهانه از جانب شما بود؟

این فقط یک داستان کاملا متفاوت بود. هدف این فیلم همیشه رسیدگی به روان و احساسات پرل بود. این یک فیلم سنتی تر از آن است ایکس و احتمالاً به طور کلی یک فیلم با ساختار خوب است، زیرا درباره شخصی است که از چیزی عبور می کند و کمتر درباره گروهی از مردم است که به جایی می روند و حرف های بدی می زنند. بنابراین داستان سنتی تری را روایت می کند، اما تقریباً هر انتخابی در آن برای خدمت به احساسات پرل انجام شده است.

به اوج رسیدن مروارید همچنین با چیزی که اساساً یک مونولوگ بسیار طولانی است که فکر نمی کنم قبلاً در یک فیلم ترسناک ندیده باشم. چگونه شما و میا به عنوان نقطه اوج فیلم به آن دست یافتید؟

من همیشه احساس می‌کردم که نقطه اوج فیلمی که از نظر زیبایی‌شناختی بسیار دلنشین است، باید نمای نزدیک از میا باشد. نقطه اوج باید در مورد روان و احساسات پرل باشد. اوج باید دقیقاً اینگونه باشد. این در مورد چیزی انفجار یا کشتن مردم نبود. درباره احساسات پرل بود و همه راه ها به آن منتهی می شد.

نمی‌دانم چرا وارد مونولوگ شدی، اما فکر می‌کنم در یک نقطه ما فقط فکر کردیم، “شاید فقط احساست را بگویی.” از آنجا به آرامی دومینوها شروع به سقوط کردند و ما به یک مونولوگ در فیلم ختم شدیم و میا آن را کشت. همه به او احترام می گذارند.

میا گوت یک چنگال در بالای سر خود در مروارید A24 نگه می دارد.
کریستوفر ماس / A 24

پلان بعد از مونولوگ پرل یکی از لحظات مورد علاقه من در فیلم ترسناک است که مدتهاست دیده ام.

و من از آن قدردانی می کنم. خطرات بزرگی پشت این ضربه وجود داشت. من از همان ابتدای فیلم این شات را در سرم دیدم و واقعاً یک چیز فریبنده پیچیده بود. واقعا به لطف میا و [زميله في التمثيل] هر چه [جينكينز-بورو] و چگونه همه آن را اندازه گیری می کنند. آنقدر سخت بود که برنامه پشتیبان نداشتم [يضحك]. فکر کردم، “ما باید تمام روز این کار را انجام دهیم و نمی دانم اگر موفق نشدیم چه کار کنم.” اما این به افتخار همه دست اندرکاران است که ما واقعاً انجام دادیم.

فیلم نیز با یک نکته بسیار جالب به پایان می رسد. شما هرگز نمی توانید به آن مراجعه کنید ایکس یا دوباره مروارید قدیمی را نشان دهید. این برنامه همیشه برای فارغ التحصیلی بود مروارید کجا باید انجام داد؟

همیشه قرار بود به همان شکلی تمام شود که قرار بود تمام شود.

واقعا؟

بله، و پایان یک اعتبار بزرگ برای استعداد میا است. من از ابتدا این ایده را داشتم مروارید با یک قاب مات از تمساح باز می‌شود، که اتفاق افتاد و من فکر می‌کردم که تیتراژ پایانی مرواریدهایی بود که به طور گسترده لبخند می‌زدند و قاب را فریز می‌کردیم. اما پس از آن این ایده عجیب به ذهنم رسید که پرل در تلاش است تا فریم فریز ارگانیک را تا زمانی که ممکن است نگه دارد. درست قبل از اینکه صحنه را بگیریم به میا آمد و گفت: “باشه، سعی می کنم.”

ما فقط یک بار این کار را انجام دادیم و می دانستم که به آن رسیدیم زیرا می بینید که چه اتفاقی افتاده است. قبل از اینکه به او شلیک کنیم نمی دانستم قرار است چه اتفاقی بیفتد. من فقط به او گفتم: “آن را نگه دار تا صورت بیرون بیاید” و من فقط همانجا نشستم و این اتفاق را تماشا کردم. من آنچه را که دیگران هنگام تماشای فیلم می بینند، دیدم و فکر کردم، “این خلاصه ای کامل از چگونگی پایان این داستان و آینده است.”

https://www.youtube.com/watch?v=L5PW5r3pEOg

دو سوال دیگر از شما دارم. اول: فیلم مورد علاقه شما که امسال دیدید چیست؟

میدونی من امسال چیز زیادی ندیدم من دوست دارم ببینم فیلم فابلمن که برای اولین بار با فرمت TIFF نمایش داده شد. امسال چه دیدی [يضحك]? دیدم تاپ گان: ماوریک مثل بقیه و عالی بود اما من سعی می کنم به چیزهایی فکر کنم که دیده ام که خوب بوده اند. زیاد. من یک هفته دیگر فرصت دارم و بعد می توانم یک دقیقه بخوابم و امیدوارم یک سال کامل با هم فیلم ببینم.

سوال آخر: هر کدام را مشخص کنید ایکس من مروارید برخی از بهترین لحظات موسیقی سال، پس کدامیک مورد علاقه شماست؟

من عاشق ویرایش هستم برایم فرشته فرستادند هنر راد [يضحك] ، که یکی از فیلم های BMX است که در کودکی تماشا کردم. برای من فراموش نشدنی بود، اما مطمئنا [كوينتين] تارانتینو مثل بقیه این کار را می کند. من احساس می کنم هر فیلمی که او می سازد، همیشه یک سوزن واقعا باورنکردنی وجود دارد. اما من سعی می کنم به چیزی فکر کنم که اخیراً دیده ام که ایده بسیار خوبی داشته باشد …

اوه، بهترین در شکارچی مردم ! قطره سوزن قوی مثل من هنر شکارچی مردم وقتی تام نونان فکر می‌کند که جوآن آلن را در حال تماشای معاشقه با شخص دیگری است، او در واقع مژه دارد. نحوه نگه داشتن او روی داشبورد هنگام پخش این آهنگ بسیار جالب است.

مروارید بازی کن در حال حاضر تئاتر در سراسر کشور.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma