بااینحال با خرید ردیاب کوچک جی آر 600 امکانات بسیاری در اختیار شما قرار میگیرد. ردیاب شخصی آی آر 160 یکی از بهترین مدل های ردیاب شخصی فروش جی پی اس شخصی است. IR160 علاوه بر ارائه بهترین کیفیت در آنتن های مکان یابی و مخابراتی دارای میانگین زمان شروع به کار بهینه ای است. مراقبت از لپ تاپ، گاو صندوق یا طلا و جواهرات نیز یکی دیگر از استفاده های ردیاب شخصی IR160 است.

بیشتر بخوانید : راهنمای خرید ردیاب شخصی کودکان که به آن باید توجه کرد؟ همچنین با توجه به کاربرد شخصی این ردیاب برای افراد، ابعاد و طراحی بسیار مناسبی برای محصول در نظر گرفتهشده است. وقتی اعضای خانواده تان تصمیم می گیرد به سفر یا گردش برود، شاید دانستن موقعیت آن برای شما بسیار مهم باشد. در این شرایط به کمک ردیاب شخصی می توان از آن ها مراقبت کرد. در حال حاضر ردیاب های شخصی از پرفروش ترین انواع جی پی اس به شمار می روند. بنابراین در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ردیاب شخصی IR160 دغدغه طیف وسیعی از مخاطبان را رفع می کند.

ردیاب شخصی آن قدر کوچک است که تقریبا هر جایی میتواند پنهان باشد. قرار داد. جی پی اس مخفی دارای سیم کارت است و تا 8 ساعت بطور مداوم میتواند اطلاعات را به لپتاپ، تبلت و یا هر دستگاهی که ردیاب را با آن کنترل و مدیریت میکنید، ارسال میکند.

این دستگاه ها چون سیار هستند و نیازی به نصب ندارد میشه در هر جایی ازشون استفاده کرد! آیا استفاده از دستگاه جی پی اس آسان است؟ لذا برای انجام این کار نیاز است تا بهصورت مداوم موقعیت مکانی شخص به سیگنالهای رادیویی ارسال شود. نظامی ها از جی پی اس برای تعیین دقیق موقعیت سربازان جنگی استفاده می کردند.

ایندکسر