استفاده از لوسیونها گزینهای مناسب برای جلوگیری از خشکی پوست بدن و مرطوبکردن سطح پوست میباشد. مزایای کرم روز کیوتن فابریگاس: کوآنزیم Q10 یک ماده مغذیه که به طور طبیعی در بدن تولید میشه و به تولید انرژی در سلول های پوست کمک میکنه، معمولاً بعد از سن بلوغ تولید Q10 در بدن سیر نزولی پیدا میکنه بهمین دلیل پوست بتدریج تحلیل رفته و نشانه های پیری نمایانگر میشه. این عمل سبب میشود که رطوبت پوست حفظ شده، و بازسازی طبیعی پوست به طور منظم انجام شود. بوی طبیعی روغن شترمرغ چندان مطبوع نیست که در این محصول با افزودن اسانس لیمو سعی در بهبود بوی آن شده است .

یکی دیگر از ویژگیهای اصلی این کرم خاصیت ضد چروک آن میباشد که در استفاده دراز مدت باعث کاهش خطوط و چین و چروکهای سطحی پوست میشود. ویژگیهای این فرمول، ظاهر چین و چروک را کاهش میدهد و از بروز علائم پیری زودرس جلوگیری میکند. با افزایش سن، اینکه در چشم دیگران تا چه اندازه جوان و با طراوت به نظر میرسیم، بیشتر از قبل برای افراد اهمیت پیدا میکند؛ اما واقعیت این است که با مراقب صحیح و بهموقع از پوست و بدن میتوان پیری را تا حد زیادی به تعویق انداخت و تا سالها بعد از میانسالی هم همچنان جوان و شاداب ماند.

روغن شترمرغ به علت دارا بودن اسیدهای چرب ضروری که بدن قادر به ساخت و تولیدش نیست باعث بهبود و رشد سلولی ، زیبا سازی و جوان سازی پوست ، رفع چین و چروک و کاهش درد مفصلی می شود . کمک به بهبود زخم های پوستی و سوختگی ها ، خشکی لب ، کبودی ، پف زیر چشم و جای جوش ، بهبود ترک های پاشنه پا و ترک های بعد از زایمان ، کاهش ضایعات پوستی نظیر کک و مک و جوشهای سرسیاه ، دیگر موارد استفاده از روغن شترمرغ است . مصرف روزانهی روغن شترمرغ به همراه ویتامین A ، به جوان ماندن پوست کمک می کند کرم ضد چروک سینره 40 میل .

استفاده مداوم از این کرم کلاژن ساز می تواند پوست را سفت و درخشان کند و چروک های پوستی را به طور قابل مشاهده ای کاهش دهد. این روغن جهت زیبا سازی پوست ، التیام و کاهش درد مفاصل بسیار مفید است . به هر حال این تحولات ضمنی همزاد سلامتی ما هستند و ظهور آنها غیرقابل انکار است. هر روز نیم ساعت قبل از آرایش و شروع فعالیت روزانه روی پوست کاملاً تمیز به روش ذیل استفاده شود.

ایندکسر