چالش های قوانین خوک با سرعت های مختلف به جلو حرکت می کنند


استدلال های شفاهی در مورد درخواست USDA برای رد دادخواست در دادگاهی فدرال در غرب نیویورک در مورد قانون جدید خوک ها در 17 مارس تعیین شد. در یک دادخواست جداگانه درباره همان موضوع ، یک قاضی فدرال از کالیفرنیای شمالی در تاریخ 5 فوریه تصمیم گرفت که رد دادخواست برای برکناری بدون درنگ برای شنیدن استدلال های شفاهی.

در مرکز ایمنی غذا و غیره ، علیه سونی پوردو ، قاضی فدرال ، جفری سی وایت ، درخواست پوردو را برای برکناری رد کرد.
قاضی وایت نوشت: “دادگاه اسناد طرفین ، مراجع قانونی مربوطه و سوابق این پرونده را مورد بررسی قرار داده و پیشنهاد را برای استدلال بدون استدلال شفاهی مناسب می داند.”

در کالیفرنیای شمالی شاکیان مرکز ایمنی غذا ، غذا و آب و انجمن کشاورزی انسانی هستند. دادخواست آنها در اوایل سال 2020 تشکیل شد و وزیر وقت کشاورزی سانی پوردو به عنوان خوانده معرفی شد.

سازمان های رفاهی مزرعه و حیوانات به رهبری Farm Sanctuary در اواخر سال 2019 علیه USDA و سرویس بازرسی و ایمنی مواد غذایی (FSIS) شکایت کردند. USDA برای انصراف پرونده ، عمدتاً به این دلیل که شاکیان تحت هدایت پناهگاه بودند ، تقاضای رد داد. زمینه کافی برای پیشبرد پرونده را ندارند.

فقط سه روز طول کشید تا شاکیان از نیویورک غربی وارد رای قاضی کالیفرنیا در پرونده خود شوند. آنها تصمیم قاضی وایت را با قاضی الیزابت آ. والفورد در ناحیه غربی نیویورک در میان می گذارند زیرا این امر دلیل اصلی استدلالهایی است که اکنون در 17 مارس شنیده خواهد شد.

در این دستورالعمل آمده است که وایت “ادعا می کند که حیوانات ، مصرف کنندگان و سازمان های محیط زیست شاکی دارای یک موقعیت سازمانی و مشارکتی برای به چالش کشیدن قانون مقررات زدایی هستند.”

FSIS ادامه می دهد که قوانین جدید مربوط به خوک ها ، که حدود 25 سال از ساخت آنها می گذرد ، تمام بازرسی های لازم توسط کارکنان FSIS را ادامه می دهد ، در حالی که کارمندان بازرسی USDA را از برخی تعهدات به اصطلاح لوازم آرایشی خلاص می کند. مانند طرحهای جدید بازرسی خوك و مرغ ، آنها باید برای كاركنان ارشد بازرسی وقت بیشتری برای اجرای برنامه های بهداشتی و HACCP بگذارند.

منتقدان ، مانند شاکیان در هر دو مورد ، معتقدند که سیستم های جدید بازرسی قدرت زیادی به تولیدکنندگان خوک می دهند.

این سازمان ها همچنین ادعا می کنند که قوانین جدید برای خوک ها می تواند با افزایش سرعت خط کشتار باعث آسیب شود. دادخواست کالیفرنیا یکی از سه پرونده ای است که در سراسر کشور با چالش قانونی بودن قوانین ذبح خوک تشکیل شده است.

با این حال ، سرعت خط می تواند به یک موضوع بحث برانگیز تبدیل شود. دولت ورودی بایدن مشکل سرعت خط را برطرف کرده است ، زیرا این امر در طیور اعمال می شود و می تواند به خوک ها نیز سرایت کند.

دادگاه حکم داد که “[a]پذیرش – پذیرفته شدن [their] ادعاها به عنوان درست ، دادگاه نتیجه گرفت که تهدید قابل اعتمادی وجود دارد که [they are] اعضا با مصرف گوشت خوک تقلبی با افزایش خطر بیماری روبرو می شوند [new rules]، ایجاد حسن نیت کافی بر اساس آسیب احتمالی آینده. “

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma