[ad_1]

در زیر این خبر آمده است که گفته می شود بزرگترین موفقیت در ایمنی محصولات لبنی پس از پاستوریزاسیون است. این ماده به عنوان “درمان جایگزین برای پاستوریزاسیون شیر خام” توسط Dairy Food Safety Victoria (DFSV) با حمایت مالی از دولت كوئینزلند ، سرمایه گذاری 190،000 دلار و دولت فدرال استرالیا 761،700 دلار تأیید شده است.

ناتورو مستقر در استرالیا قصد دارد مارک Wholey Milk Co. خود را با استفاده از فناوری جدید Haelen ، از مارس و آوریل ، با خدمات خرده فروشی در کوئینزلند در سال 2021 و سپس در سال 2022 در سطح بین المللی گسترش دهد.

مدیر عامل Naturo ، جف هاستینگز می گوید Haelen یک “فناوری جایگزین ملایم” است که باعث می شود عوامل بیماری زا بدون حرارت از بین بروند ، در حالی که سطح بالاتری از ویتامین ها ، پروتئین ها و آنزیم های مفید را که توسط پاستوریزاسیون آسیب دیده یا از بین می روند ، حفظ می کند. گزارش احتباس آنزیم های کلیدی باید هضم شیر را نسبت به پاستوریزاسیون آسان کند.

و علاوه بر هضم راحت تر ، شیر تولید شده توسط فناوری جایگزین دارای ماندگاری چهار برابر بیشتر از شیر پاستوریزه است. هاستینگز می گوید که ماندگاری محصول جدید حداقل 60 روز در یخچال در مقایسه با شیر پاستوریزه 14 روز است.

هاستینگز می گوید این اجازه می دهد شیر تولید شده با استفاده از فن آوری Haelen به جای اینکه در سراسر دنیا با پرواز حمل شود ، از جمله مکانهایی که به شیر تازه دسترسی ندارند و در حالی که هنوز در یخچال نیستند ، 21 روز پس از ورود تازه باشد.

این فناوری جدید مانند عملیات فوق العاده گرما (UHT) نیست که مانند پاستوریزاسیون بر اساس عملیات حرارتی باشد ، بلکه بیشتر بر اساس فشار است. هاستینگز می گوید که این فشار منجر به تولید یک محصول برتر از نظر غذایی با ماندگاری طولانی می شود.

پاستوریزاسیون شامل حرارت دادن به 15 درجه سانتیگراد به مدت 15 ثانیه است. UHT فقط در دو ثانیه شامل گرمای بالاتر ، تا 140 درجه سانتیگراد است.

ادعاهای ایمنی غذایی وی شامل این است که این تنها روش برای از بین بردن باسیلوس سرئوس است ، یک پاتوژن رایج در شیر که باعث تشدید استفراغ و اسهال و سایر علائم می شود. هاستینگز می گوید فن آوری درمان فشار تولید شیر برتر ، مغذی ، با قفسه های طولانی و مغذی طولانی است

شرکت Naturo Group Inc. در ژانویه توسط ونکوور ، مستقر در بریتیش کلمبیا خریداری شد BevCanna Enterprises Inc. ، تولید کننده نوشیدنی های شاهدانه.

در این اطلاعیه آمده است: “گرد هم آوردن این دو رهبر صنعت ، یک شرکت نوشیدنی بهداشتی و سلامتی و محصولات طبیعی ایجاد می کند که ارزش قابل توجهی برای هر دو سازمان ایجاد می کند و دو تیم مدیریتی بسیار باتجربه و نوآور را گرد هم می آورد.”

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر