ویس بعد از یافتن مواد فلزی خارجی توسط مصرف کننده ، بستنی را به یاد می آورد


Weis Markets بستنی نزدیک به 200 فروشگاه در هفت ایالت را به یاد می آورد زیرا یک مصرف کننده در ظرف آن قطعات فلزی پیدا کرده است.

این شرکت گفت که این توقیف شامل آن است بر اساس بیانیه ای که توسط سازمان غذا و دارو صادر شده ، 10 هزار و 869 ظرف بستنی بستنی ومی با کیفیت Weis و 502 ظرف مخصوص محصولات بستنی شیر وانیل کلین ،

طبق اعلامیه بارگیری ، کوکی ها و بستنی های Weis Quality در ظروف 48 اونسی از فروش خارج شده اند. این دارو در 197 فروشگاه در پنسیلوانیا ، مریلند ، ویرجینیا ، نیوجرسی ، نیویورک ، دلاور و ویرجینیای غربی موجود است.

این نگرانی وجود دارد که مصرف کنندگان و خرده فروشان به دلیل ماندگاری طولانی ، ممکن است بخشی از بستنی برداشت نشده را در دست داشته باشند.

مصرف کنندگان می توانند برای تعیین اینکه بستنی را بارگیری کرده اند ، از اطلاعات زیر روی برچسب استفاده کنند:

  • Weis Quality Cookies and Cream بستنی در ظروف دور 48 اونس با شماره UPC 041497-01253 و تاریخ فروش در 28.10.21 بسته بندی شده است. این بستنی در 28 اکتبر سال 2020 تولید شده و در تاریخ 29 اکتبر سال 2020 برای فروش عرضه شد. تاریخ فروش در پایین ظرف قرار دارد.
  • بستنی فله ای وانیلی Klein در ظروف 3 گالنی با کد تمبر 0302 بسته بندی شده است و برای فروش خرده فروشی نیست. این محصول به یک موسسه تجاری در نیویورک فروخته شد و از فروش خارج شد.

“این توقیف پس از آن صورت گرفت که مشتری تجهیزات فلزی دست نخورده را در کلوچه های کیفی و بستنی بستنی Weis – 48 اونس پیدا کرد. نگرانی در مورد تجهیزات اضافی موجود در بستنی وجود دارد که ممکن است خطر خفگی ایجاد کند. ”

FDA توصیه می کند مشتریانی که این محصول را خریداری می کنند ، آن را برای بازپرداخت کامل پس دهند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید