وکلا هم اکنون در حال مبارزه برای قوانین دادرسی در پارنل در 24 فوریه هستند


بیش از دو ماه قبل از استماع شواهد به درخواست استوارت پارنل برای لغو حکم و حکم وی ، وکلای وی و دولت قوانین اساسی را به چالش کشیدند.

در تاریخ 7 دسامبر ، دولت از دادگاه خواست “یک مهلت معقول برای طرفین برای مبادله لیست شواهد و شاهدان تعیین کند. . . یا به صورت دیگر ، یک کنفرانس برنامه ریزی را برنامه ریزی کنید برای راحتی این کشتی “

در تاریخ 9 اکتبر سال 2020 ، قاضی قاضی دادگاه ایالات متحده توماس ک. لنگستاف به دولت دستور داد تا پرنل در آن شرکت کند دادگاه فدرال CB King در آلبانی ، جورجیا ، در تاریخ 24 فوریه 2021 ، جلسه اثبات رسیدگی به درخواست لغو حکم و حکم وی به دلیل “دادرسی غیرموثر”.

پیش از سال 2010 ، پرنل 66 ساله مدیر عامل شرکت Peanut در حال حاضر منقرض شده آمریکا بود. در صورت عدم موفقیت در دادرسی آینده ، پارنل 18 سال دیگر فرصت دارد 28 سال محکومیت خود را به خاطر احکام کره بادام زمینی و خمیر بادام زمینی که در اواخر سال 2008 باعث شیوع بیماری همه گیر در بسیاری از کشورهای سالمونلا شده است ، تحمل کند. و ابتدای سال 2009 پارنل در بازداشت در یک زندان فدرال در کارولینای جنوبی است.

وکلای تجدید نظر ، ایمی لی کوپلند از ساوانا و ایمی لوین وال از آتلانتا ، به عنوان نماینده پارنل در جلسه دادرسی حضور داشتند. پیش از این ، هر دو كوپلند و ویل وكیل تجدیدنظر در دادگستری بودند. آنها به درخواست دولت برای لیست های شاهد و نمایشگاه های پارنل اعتراض کردند.

آنها در پاسخ در 14 دسامبر نوشتند: “هرگونه چنین حکمی منافع یک جانبه ای را برای دولت فراهم می کند ، خواستار طرح دعوی بیشتر برای” دلیل خوب “است و ادعایی نیست که توسط قوانین فدرال ، قوانین محلی یا دادرسی قضایی پشتیبانی می شود.”

به گفته Speare I. Hodges و Leach E. McEwen ، هر دو شاخه حمایت از حقوق مصرف کنندگان DOJ ، وکلای تجدیدنظر پارنل به دادگاه گفته اند که حداقل دو روز برای ارائه شاهدان و مدارک کافی نیاز دارند. آنها می نویسند: “تا امروز ، دولت انتظار دارد كه خواهان ، در میان سایر شاهدان بالقوه ، با چهار وكیل سابق تماس بگیرد. دولت همچنین انتظار داشت كه خواهان حجم قابل توجهی از نمایشگاه را در جلسه دادرسی ارائه دهد و وی قبلاً در دادگاه استناد كرده است كه مدارك مستند كافی را كه به نظر وی از موضع وی در مورد تبلیغات دادرسی پیش از محاكمه و سوگیری ادعایی اعضای هیئت منصفه حمایت می كند ، ارائه كرده است. “

هاجز و مک ایون گفتند که انتظار صدها صفحه گواهی ، بسیاری از مقالات خبری ، منابع آنلاین مانند ویکی پدیا و سوابق سرشماری را دارند. آنها می گویند: “مانند تقریباً هر رویه ای ، مبادله نیز انجام شود لیستی خاص از شاهدان و شواهد بین طرفین به اطمینان از رسیدگی منظم ، م effectiveثر و منصفانه کمک می کند که از طریق آن دادگاه می تواند به بهترین شکل یک تصمیم منصفانه را تعیین کند.

دادستان های دولت همچنین می گویند که با “همه گیری مداوم” که مانع مسافرت و سایر تدارکات می شود ، “اقدامات معقول” برای اجازه دادن به همه طرفها برای آماده سازی ، از غافلگیری جلوگیری خواهد کرد. آنها همچنین به یک قانون محلی در شهرستان میانه جورجیا استناد می کنند که خواستار شنیدن نمایشگاه از قبل است. آنها همچنین خاطر نشان می كنند كه دادگاه می تواند یك كنفرانس زمان بندی برای تهیه جزئیات برگزار كند.

پارنل آنچه را که تحت عنوان “دادرسی 2255” برای قانون فدرال شناخته می شود ، به دست آورد ، که به شخص بازداشت شده اجازه می دهد تا در صورت اثبات تحمیل مجازات خود بر خلاف قانون اساسی ایالات متحده یا قانون ایالات متحده ، به اعتراض بپردازد. .

به گفته وکلای وی ، پرنل دو ادعا برای کمک عفونی به شورا خواهد کرد ، هر دو “متمرکز بر حق اساسی او برای داشتن هیئت منصفه عادلانه و بی طرف” هستند. اولین مورد این است که وکیل دادگستری وی اعتصابی برای اعضای هیئت منصفه ای که شنیده اند افراد در اثر شیوع سالمونلا مرتبط با شرکت آمریکایی بادام زمینی کشته شده اند ، و دوم اینکه وکیل دادگستری درخواست تغییر ابتکار عمل را بر اساس از تبلیغات گسترده و جانبداری اعضای هیئت منصفه پیرامون پرونده

در مورد رد و بدل کردن اطلاعات بیشتر قبل از دادرسی 24 فوریه ، وکلای پرنل می گویند که دولت اطلاعات کافی دارد ، از جمله نام چهار شاهد اصلی – چهار وکیل نماینده پارنل در دادگاه – استراتژی کلی و پرونده های رسانه ای آنها.

آنها خاطرنشان كردند كه پارنل “در اثبات اتهامات” در جلسه 2255 م. وکلای دادخواست تجدیدنظر نوشتند: “اگر دادگاه پیشنهاد دولت را تأیید کند ، آقای پارنل مجبور است سه هفته قبل از دادرسی کل پرونده خود را فاش کند.” “دولت احتمالاً – حتی احتمالاً – چیزی برای آشکار کردن نخواهد داشت. افشای آقای پرنل به دولت سه هفته فرصت می دهد تا شاهدان رد و نمایشگاه ها را پیدا کند و آنها را بیابد ، و سپس آنها به دنبال نشان دادن آنها به لیست خود هستند. این باعث چرخش ساعت می شود ، به این معنی که اگر آقای پرنل سعی می کرد شاهدان رد شده برای حمله به شاهدان رد دولت را پیدا کند ، احتمالاً وقت او تمام می شود. “

آنها اصرار دارند كه هيچ چيز در هيچ يك از قوانين نياز به چنين افشاگري قبل از جلسه استماع ندارد و دولت در مورد چيزي كه در كنفرانس زمانبندي به دست خواهد آمد نگفته است.

در پاسخ به وکلای پرنل ، دولت استدلال کرد که لیست های شاهدین تجاری و نمایشگاه ها به آن هیچ مزیتی نمی دهد و نه “یک مسابقه تسلیحاتی را تحریک می کند”. و وزارت دفاع گفت پیش بینی اینکه هیچ چیزی برای فاش شدن وجود ندارد کاملاً حدسی است.

همچنین در جلسه دادرسی پیش از محاکمه ، وکلای پارنل از قاضی دادگاه خواستند که به کارمند دادگاه منطقه دستور دهد نسخه هایی از پرسشنامه های هیئت منصفه را که برای جلب نظر هیئت منصفه در سال 2014 استفاده شده بود ، در اختیار آنها بگذارد.

استوارت پرنل و برادر بادام زمینی او ، مایکل پرنل ، تنها دادستان های PCA هستند که در بازداشت فدرال باقی مانده اند. مایکل پرنل 61 ساله 11 ساله است و 20 سال حبس دارد. وی در زندان فدرال در فورت دیکس ، نیوجرسی نگهداری می شود. او بخشی از ادعای 2255 نیست که برادرش از سال 2019 به دنبال آن بوده است.

سه مدیر سابق PCA پس از گذراندن مجازات سه تا شش سال از بازداشت فدرال آزاد شدند.

اپیدمی مربوط به محکومیت های PCA منجر به هزاران بیماری و حداقل نه مرگ شده است. با این حال ، هیچ کس مقصر این مرگ ها نبوده است. کیفرخواست 76 ماده ای که در اوایل سال 2013 تشکیل شد ، منجر به محکومیت برادران پارنل به جرایم متعدد فدرال در زمینه کلاهبرداری ، توطئه و قرار دادن مواد غذایی تقلبی در بازار شد.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma