وکلای کروز چالش هیئت منصفه اعظم را رد می کنند


وکلای مدافع رئیس سابق Blue Bell Creameries ، پل کروز ، نگرانی ها مبنی بر اینکه همه گیر ویروس کرونا باعث خدشه دار شدن هیئت منصفه اعظم شده است ، اتهاماتی را علیه مشتری آنها به وجود آورده است.

کریس فلود از هوستون و جان دی کلین از سانفرانسیسکو در 23 نوامبر درخواستی را برای انتشار مطالب انتخاب شده هیئت منصفه اعظم ارائه دادند “بر اساس نگرانی ها از اینکه ویروس کرونا ممکن است باعث انحراف از قانون انتخاب و هیئت منصفه شود.” از طرح هیئت منصفه که در روند انتخاب هیئت منصفه اعظم که آن را متهم کرده بود (Cruze) اصلاح شده است. “

در این پیشنهاد دفاعیه در 10 دسامبر آمده است: “اطلاعات ارائه شده توسط دولت این نگرانی را برطرف كرده است.” در فوریه سال 2020 تاسیس شده است قبل از اینکه همه گیر بر عملیات قضایی تأثیر بگذارد و پس از تشکیل هیئت منصفه اعظم در فوریه سال 2020 هیچ هیئت منصفه اعظمی جایگزین نشد. “

بر اساس این اطلاعات ، Flood و Cline از قاضی فدرال رابرت پیتمن درخواست كردند كه به آنها اجازه دهد یا از طرف كروسه درخواست 23 نوامبر خود را پس بگیرند ، یا در عوض ، درخواست را به عنوان بی چون و چرا رد كنند.

کروز ، 66 ساله ، متهم به توطئه جنایی و کلاهبرداری در “حساب واقعی” در 20 اکتبر ، صادر شده توسط هیئت منصفه بزرگ بود. دولت برای اولین بار در اول ماه مه به عنوان اطلاعات جنایی ، اتهامات مشابهی را مطرح كرد. این ادعاها در 15 ژوئیه منتفی شد ، زیرا کروز از حق خود در یک جلسه دادگاه بزرگ چشم پوشی نمی کرد.

سایر موارد پیش از محاکمه همچنان در دادگاه ناحیه ایالات متحده برای منطقه غرب تگزاس آستین باقی مانده است. مهمتر از همه ، درخواست دفاع برای رد کلیه اتهامات ، این بار به این دلیل که مهلت قانونی پنج ساله منقضی شده است.

بلو بل در یک پرونده مرتبط در ماه مه به دو عنوان توزیع غذای تقلبی بر خلاف قانون فدرال مواد غذایی ، دارو و مواد آرایشی ، به جرم خود اعتراف کرد. وی موافقت کرد تا جریمه هایی معادل 17.5 میلیون دلار و 2.1 میلیون دلار برای حل ادعاهای تحت عنوان قانون ادعاهای دروغین در مورد محصولات بستنی تولید شده در شرایط غیربهداشتی و فروش به تاسیسات فدرال از جمله نظامی بپردازد. .

در مجموع 19.35 میلیون دلار جریمه ، مصادره و پرداخت در قالب یک قرارداد مدنی ، دومین مبلغی است که تاکنون برای حل یک مسئله ایمنی مواد غذایی پرداخت شده است.

موضوع در تعقیب کیفری نقش کروسه در شیوع لیستریا در سال 2015 است که منابع تولیدات آن محصولات بل بل است. در مجموع 10 نفر مبتلا به لیستریوز مرتبط با شیوع از چهار ایالت گزارش شده اند: آریزونا 1 ، کانزاس 5 ، اوکلاهما 1 و تگزاس 3 دارد. همه افراد بیمار در بیمارستان بستری شده اند. سه مورد مرگ در کانزاس گزارش شده است.

در تاریخ 20 آوریل 2015 ، Blue Bell Creameries داوطلبانه تمام محصولات خود را که در آن زمان در کلیه امکانات آن از جمله بستنی ، ماست منجمد ، شربت و تنقلات منجمد در بازار تولید شده بود ، فراخواند. همچنین تأسیسات تولید در چهار کشور را تعطیل کرد.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده یافته های مهم مربوط به بازرسی های اخیر در تاسیسات تولید بلو بل را در 7 مه 2015 منتشر کرد.

لیستریوز یک عفونت تهدید کننده زندگی است که در اثر خوردن غذای آلوده به باکتری ایجاد می شود لیستریا مونوسیتوژنز. افراد در معرض خطر ابتلا به لیستریوز شامل زنان باردار و نوزادان آنها ، افراد 65 سال به بالا و افرادی با سیستم ایمنی ضعیف هستند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes