وقفه های سریع در دوره قبل از دادرسی موارد زیادی را در پرونده Kruse دنبال کرد


اوایل مرحله پیش از محاکمه برای دومین تلاش برای تعقیب رئیس سابق Blue Bell Creamries پاول کروز است ، اما سرعت آن مانند یک بازی سریع NBA است. وی بار دیگر به توطئه و کلاهبرداری متهم شد. یک پیشنهاد برکناری در حال حاضر معلق است و دیگری پیشنهاد مناسب هیئت منصفه که کروز را متهم کرده است را به چالش می کشد.

همانطور که انتظار می رفت ، وزارت دادگستری آمریکا (DOJ) با مخالفت با درخواست دفاع برای رد کیفرخواست ، استدلال های کتبی خود را ارائه داد ، زیرا این قانون با مهلت قانونی ممنوع است.

اولین بار دفاعیات اتهامات علیه Cruze را در تاریخ 15 ژوئیه سال 2020 رد کرد ، زیرا این ادعاها بیشتر از طریق کیفرخواست هیئت منصفه اعظم مطرح شده بود. دولت می گوید که در اولین پرونده در تاریخ 1 مه 2020 ، در محدوده قانونی بود.

اخراج ، طبق DOJ ، “باعث یک دوره شارژ قانونی شش ماهه شد. یک هیئت منصفه عالی کیفرخواست را برای همان هفت جنایت در تاریخ 20 اکتبر 2020 ، در این مدت شش ماه عوارض بازگرداند. بنابراین کیفرخواست باید به قوت خود باقی بماند و درخواست متهم برای برکناری رد شود.

متیو لش از DOJ نوشت: “واقعیت های مورد بحث پیچیده است ، اما تا حد زیادی بحث برانگیز نیست.” با توجه به فوریت همه گیری جهانی که مانع از تشکیل امن هیئت منصفه عالی می شود ، قاضی ارشد منطقه یک سری دستورات را برای ادامه دادرسی هیأت منصفه عالی و تعیین تاریخچه محدودیت در تمام موارد از 16 مارس 2020 تا 30 ژوئن صادر کرد ، 2020. متهم اختلاف نمی کند که در ابتدای این جاده منقضی شدن قانون برای اتهامات وی منقضی نشده است.

“در این مدت ، لش ادامه داد ، ایالات متحده اطلاعاتی را متهم كرد كه متهم را به یك فقره توطئه به جرم کلاهبرداری جسمی و شش فقره كلاهبرداری فیزیکی قابل توجه در ارتباط با طرحی برای پوشاندن آلودگی محصولات بستنی آبی تولید و فروخته شده متهم كرد. Bell Creameries ، LP – رئیس جمهور آن زمان Kruse – با یک باکتری بالقوه خطرناک به نام لیستریا مونوسیتوژنز. “

این مسئله لش را به سمت آنچه “دو اختلاف اصلی” خوانده است ، سوق می دهد

“اول ، او می نویسد ، این است که آیا دادگاه قدرت عادلانه ای برای پرداختن به مهلت قانونی در این پرونده دارد. دوم ، اینکه آیا دولت به درستی اطلاعاتی را در مورد جرم علیه متهم در تاریخ 1 مه 2020 وارد کرده است یا خیر. دولت با احترام استدلال کرد که (1) دادگاه دارای اختیارات عادلانه کافی برای پرداخت مهلت قانونی به دلیل شرایط خارق العاده مربوط به همه گیری در حال انجام است و (2) که در عمل تمام دادگاه های قضایی موجود از این موقعیت پشتیبانی می کنند که اطلاعات مربوط به جرم کیفری هنگام تشکیل پرونده به درستی وارد شده است. “

لش می گوید که حتی اگر “این دادگاه باید از به رسمیت شناختن قدرت خود برای پرداخت عادلانه اساسنامه امتناع کند” ، مهلت قانونی برای سه امتیاز از هفت امتیاز – 1،6 و 7 برای “شارژ اساسنامه” اجرا نخواهد شد ، اقدامی که انجام شده است به دلیل شیوع ویروس کرونا.

اما قبل از آنکه DOJ پاسخ خود را در مورد مهلت قانونی ثبت کند ، مدافع اصلی هوستون کریس فلود یک وقفه سریع قانونی دیگر انجام داد.

“با توجه به بیماری همه گیر ویروس کرونا ، رئیس دادگستری دستورات تعلیق اکثر – و شاید همه – دادرسی هیئت منصفه را از 16 مارس 2020 تا 30 ژوئن 2020 صادر کرد. در رابطه با تعلیق موازی دادگاه ها ، این دستورات Flood در پیشنهاد جدید خود ، که خواستار دستیابی به سوابق مربوط به انتخاب هیئت منصفه اعظم است که کیفرخواست کروز را بازگرداند ، به “توانایی کاهش یافته دادگاه در به دست آوردن طیف کافی از اعضای هیئت منصفه” اشاره کند.

مطالبی که Flood می خواهد شامل “چرخهای کاپیتان و هیئت منصفه واجد شرایط که اعضای هیأت منصفه اعظم از آنها انتخاب می شوند ، و همچنین اطلاعات مربوط به استثنائات و بهانه های کار هیئت منصفه” می باشد.

“به نمایندگی از آقای کروز ، ما در حال تهیه یک پیشنهاد عمدی برای به چالش کشیدن مراحل انتخاب هیئت منصفه برای هیئت منصفه عالی هستیم ، که کیفرخواست این پرونده را پس داد. گرچه دلایل موجهی برای نگرانی در مورد نمایندگی هیئت منصفه اعظم داریم ، اما نمی توانیم تعیین کنیم که آیا دلیل خوبی برای ارائه چنین پیشنهادی بدون دسترسی به مواد هیئت منصفه عالی داریم یا نه. “

وکلای مدافع و دولت با دستور برنامه اصلاح شده ، امضا شده توسط قاضی فدرال رابرت پیتمن موافقت می کنند. قاضی گفت: “دلیل خوبی برای این تمدید وجود دارد.” این فراخوان بارانداز را برای 10 ژوئن 2021 و آغاز دادگاه هیئت منصفه برای 26 ژوئیه 2021 مجدداً تنظیم می کند. این رویدادها قبلاً برای دسامبر و ژانویه آینده تنظیم شده بودند.

این پرونده به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در غرب تگزاس که در آستین است مستقر شده است. کروز ساکن شهر برنام ، تگزاس است که دفتر مرکزی آن کرم های بلو بل است. در حدود 90 مایلی شرق آستین واقع شده است.

بلو بل در ماه مه در دو مورد مرتبط با توزیع غذای تقلبی بر خلاف قانون فدرال غذا ، دارو و مواد آرایشی ، به جرم خود اعتراف کرد. وی برای حل و فصل ادعاهای قانون ادعاهای دروغین درباره محصولات بستنی که تحت شرایط نامساعد تولید شده و به تاسیسات فدرال از جمله ارتش فروخته شد ، موافقت كرد كه مبلغی معادل 17.5 میلیون دلار و 2.1 میلیون دلار جریمه بپردازد.

در مجموع 19.35 میلیون دلار جریمه ، مصادره و پرداخت در قالب یک قرارداد مدنی ، دومین مبلغی است که تاکنون برای حل یک مسئله ایمنی مواد غذایی پرداخت شده است.

موضوع در تعقیب کیفری نقش کروسه در شیوع لیستریا در سال 2015 است که منابع آن محصولات مارک آبی بل است. در مجموع 10 نفر مبتلا به لیستریوز مرتبط با شیوع از 4 ایالت گزارش شده است: آریزونا 1 ، کانزاس 5 ، اوکلاهما 1 و تگزاس 3 دارد. همه افراد بیمار در بیمارستان بستری شده اند. سه مورد مرگ در کانزاس گزارش شده است.

در تاریخ 20 آوریل 2015 ، Blue Bell Creameries داوطلبانه تمام محصولات خود را که در حال حاضر در بازار وجود دارد ، از جمله بستنی ، ماست منجمد ، شربت و تنقلات منجمد ، فراخوانده کرد. همچنین تأسیسات تولید در چهار کشور را تعطیل کرد.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده یافته های مهم مربوط به بازرسی های اخیر در تاسیسات تولید بلو بل را در 7 مه 2015 منتشر کرد.

لیستریوز یک عفونت تهدید کننده زندگی است که در اثر خوردن غذای آلوده به باکتری ایجاد می شود لیستریا مونوسیتوژنز. افراد در معرض خطر ابتلا به لیستریوز شامل زنان باردار و نوزادان آنها ، افراد 65 سال به بالا و افرادی با سیستم ایمنی ضعیف هستند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma