وب سایت جدید ایمنی محصول اطلاعاتی را برای بازرسی های قبل از بازرسی فراهم می کند


یک وب سایت جدید راه اندازی شده است از وزارت کشاورزی در نیوجرسی به اطلاعات مهم را در مورد بازرسی های مورد نیاز قانون فدرال به تولید کنندگان ارائه دهید.

این سایت اطلاعات و س questionsالات متداول درباره قانون مدرنیزاسیون ایمنی مواد غذایی (FSMA) ، قانون ایمنی و انطباق و اجرای تولید ، آموزش تولیدکنندگان و آموزش حسابرسی شخص ثالث را ارائه می دهد و شامل مطالعه قانون ایمنی محصول است.

همراه با مهلت انطباق با سازمان غذا و دارو و سایر اطلاعات در مورد FSMA و مقررات ایمنی تولید ، وب سایت همچنین حاوی پیوندهایی به آنچه می توان در هنگام بازرسی نظارتی انتظار داشت ، سوابق مورد نیاز توسط مقررات ایمنی محصول FSMA. ، لیست چک برای بازرسی ها ، دوره های تولید کننده و شخص ثالث برای حسابرسی و بررسی آمادگی در مزرعه. همچنین پیوندی به یک نظرسنجی برای کسانی که محصولات تولید می کنند ، جمع آوری ، ذخیره و بسته بندی می کنند نیز وجود دارد.

داگلاس فیشر ، وزیر کشاورزی نیوجرسی ، در بیانیه ای گفت: “این وب سایت به شما کمک می کند تا به س questionsالات پاسخ دهید و اطلاعات اساسی را در مورد بازرسی های مورد نیاز قانون فدرال به تولید کنندگان ارائه دهید.” “ما در بازرسی های ایمنی محصولات FSMA در کشور پیشرو بودیم ، و این به ما امکان همکاری با کشاورزان را می دهد تا به آنها کمک کند روند را بهتر درک کنند و به همه کسانی که در استان باغ میوه و سبزیجات می خرند اطمینان خاطر بدهیم.

یکی از جنبه های اصلی این برنامه ، قانون ایمنی تولید است که حداقل استانداردهای علمی سالم را برای کشت ، جمع آوری ، بسته بندی و ذخیره سازی میوه و سبزیجات برای مصرف انسان ایجاد می کند.

این وب سایت دارای تقویمی است که شامل تاریخ آموزش ، جلسات سازنده / صنعت و رویدادها می باشد. این سایت همچنین شامل صفحه ای برای هر خبری است که ممکن است برای صنعت مهم باشد.

FDA هفت قانون اساسی برای اجرای FSMA را نهایی کرده و تشخیص داده است که اطمینان از امنیت غذایی مسئولیت مشترک بین بسیاری از نقاط مختلف در زنجیره تأمین جهانی برای غذای انسان و حیوان است. قوانین FSMA که توسط کنگره مجاز است ، در نظر دارد اقدامات مشخصی را برای جلوگیری از آلودگی در هر یک از این نقاط انجام دهد.

می توانید وب سایت ایمنی تولید را پیدا کنید اینجا.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید