[ad_1]

در آستانه جلسات دادرسی عقب مانده آنها در سپاه حبیاس ، که برای آخرین هفته ماه مه در آلبانی ، جورجیا برگزار می شود ، برادران استوارت و مایکل پارنل همچنان در بازداشت فدرال هستند.

استوارت 66 ساله و مایکل 62 ساله در قانون “مرحله اول” ، قانون اصلاح زندان فدرال که قبل از بحران COVID-19 به قانون تبدیل شد ، در خواستهای “آزادی دلسوزانه” شکست خوردند.

اداره فدرال زندانها گزارش داد که استوارت پرنل همچنان در بازداشتگاه موسسه اصلاح و تربیت فدرال هازلتون (ویرجینیا غربی) و مایکل پرنل در فورت دیکس ، نیوجرسی بازداشت است. هر دو امکاناتی با امنیت پایین تا متوسط ​​هستند.

استوارت ، مدیرعامل سابق شرکت Peanut منقرض شده آمریکا و برادرش مایکل بادام زمینی مایکل در سال 2014 توسط هیئت منصفه محکوم شدند و به ترتیب به 28 و 20 سال زندان محکوم شدند. برادران پارنل در ارتباط با کیفرخواست از سال 2013 به بعد محکوم شدند 76 جنایت فدرال دولت کیفرخواست را به دنبال تحقیقات فدرال در مورد شیوع مرگبار سالمونلا در سال 2008 که در کارخانه Peanut Corporation of America (PCA) در بلاکلی ، جورجیا جستجو شد ، تشکیل داد.

محکومیت های کیفری برادران پارنل و محکومیت های بعدی جدی ترین اقداماتی است که برای مجازات تخلفات ایمنی غذا انجام شده است.

اپیدمی مرگبار چند مرحله ای سالمونلا در مرکز پردازش بادام زمینی PCA در بلاکلی ، جورجیا ردیابی شده است. پس از تحقیقات 4 ساله ، اتهامات جنایی پیگیری شد. جملات پارنلز برای واردات مواد غذایی تقلبی – کره بادام زمینی و پوره بادام زمینی – به تجارت بین ایالتی از طریق کلاهبرداری و توطئه بود.

احکام و محکومیت های پارنل در تاریخ 20 ژوئن 2018 توسط یازدهمین دادگاه تجدید نظر ایالات متحده در آتلانتا تأیید شد.

این بیماری همه گیر در زندانهای فدرال در تاریخ 13 مارس 2020 ، تاریخی که به آن بازدیدکنندگان در هیچ یک از 122 ندامتگاه فدرال در این کشور پذیرفته نشدند ، به واقعیت تبدیل شد.

و زندانیان شروع به استفاده از COVID-19 در خواسته های خود برای اولین قدم برای آزادی دلسوزانه کردند. تا سپتامبر 130 زندانی فدرال به دلیل بیماری تنفسی درگذشتند.

اعلامیه های متعدد معمول بود. به عنوان مثال مایکل پارنل ، درخواست اولیه خود را برای درخواست درجه یک برای آزادی دلسوزانه در 12 مه سال 2020 ارائه داد. وی شرایط پزشکی را که وی را مستعد ابتلا به COVID-19 کرد ، بیان کرد.

دومین درخواست وی در 2 جولای 2020 آزادی و حبس خانگی بود. در تقاضای وی دسته خاصی برای پیشنهاد وی مشخص نشده بود.

سومین درخواست پارنل در تاریخ 27 ژوئیه سال 2020 ، بسته شدن خانه به دلیل خطر ابتلا به COVID-19 است. فرماندار اورتیز آن را در 5 نوامبر سال 2020 انکار کرد.

قدرت زیادی بین شرایط اضطراری COVID-19 و BOP First Step Act وجود داشت ، اما تصمیمی برای باز کردن درهای زندان نداشت. این اقدام از اصرار بر ایمن نگه داشتن زندانیان از طریق اقداماتی که در نوامبر سال 2020 انجام می دهد به ارائه سوابق واکسیناسیون در حال حاضر منتقل شده است.

به عنوان مثال مایکل پارنل ، عکس های خود را در Pfizer-BioNTech خیلی زود دریافت کرد ، عکس اول در 21 ژانویه و عکس دوم در 10 فوریه. “مجموعه شرایط” باید BOP را در تهیه “آزادی دلسوزانه” راهنمایی کند. پاسخ.

اکنون به نظر می رسد واکسیناسیون COVId-19 دلیل اصلی رد درخواست هایی مانند مایکل پارنل باشد.

در اسناد دادگاه که توسط دولت تنظیم شده است ، آمده است: “BOP تلاش زیادی کرده است – از جمله واکسیناسیون علیه COVID-19 – برای محافظت و حفظ سلامت متهم و این کار را در طول بازداشت ادامه خواهد داد.”

“نه شرط متهم و نه تلاش وی برای تخفیف مجازات برای توجیه تخفیف مجازات که دادگاه در این مورد لازم دانسته کافی نبود.”

قاضی دادگاه آمریكا توماس ك. لنگستاف “2،255 درخواست” را برای استوارت پرنل در 24 مه و برای مایكل پرنل را در 27 مه خواهد شنید. جلسات دادرسی پشت سر هم “فرجام خواهی مستقیم” نیست بلکه “امنیت” Habeas Corpus است.

محل دادرسی دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای شهرستان میانه جورجیا در آلبانی است.

برادران پارنل به دنبال توصیه های بی اثر در مورد اشتباهات مربوط به انتخاب اعضای هیئت منصفه و محل برگزاری ، برادران پارنل به دنبال آزاد کردن مجازات و محکومیت خود هستند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)

[ad_2]

منبع: kafsh-news.ir

ایندکسر