همه چیز درباره کامپوزیت دندان

کج بودن دندان ها دلایل مختلفی دارند که برخی از این دلایل مادرزادی و برخی به دلایل متعدد دیگر به وجود آمده اند. ونیر کامپوزیت دندان های کج یکی از بهترین روش ها برای دستیابی به دندان های صاف و بدون عیب به شمار می رود که به همین دلیل محبوبیت بسیاری در میان مردم پیدا کرده است. حتما تا حالا لبخند بسیاری از دوستان و آشنایان خود را دیده اید و طبیعتا در صورتی که فرد دندان هایی صاف و سفید داشته باشد زیبایی خاص تری خواهد داشت. رفع کج بودن دندان ها طبیعتا زیبایی لبخند شما را تضمین خواهد کرد و دندان های صاف بهترین جلوه را داشته و چهره شما را به کل تغییر خواهند داد.

دندان های کج زیبایی چهره شما را تهدید می کند و برای رفع این مشکل راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که می توانید بهترین روش را برای رفع کجی دندان های خود انتخاب کنید. از مواد بر پایه یونومر شیشه یا همان هیدروکسید کلسیم استفاده میکند که به راحتی قابلیت فرمدهی روی دندانها را دارند.

اما در ایمپلنت، یک یا چند دندان را از دست دادهاید و حالا با یک جراحی ساده ابتدا پایه تیتانیومی در لثه گذاشته میشود. فشار های بسیاری را متحمل می شود. آمالگام برعکس کامپوزیت هم رنگ دندان نیست و رنگ تیره ی نقره ای آن ظاهری ناخوشایند را در دهان بیماران ایجاد می کند و بنابراین برای ترمیم دندان های قدامی و دندان هایی که در لبخند بیمار مشخص می شوند مناسب نیست. می توان پس از استفاده آن را ترمیم کرد.

اگر دندان های دیگر فرد نیازمند ترمیم و یا درمان هستند بهتر است قبل از شروع کامپوزیت، ترمیم شوند. کسانی که با سیگار دندان هایشان تغییر رنگ داده است، یا دندان های پر شده ای دارند که رنگ شان با دیگر دندان ها متفاوت است، میتوانند با کامپوزیت، لبخندی زیبا داشته باشند. البته روش کامپوزیت دندان ونیر، روشی فوق العاده مطمئن و سریع است که از نظر هزینه، قیمت کامپوزیت دندان نسبت به دیگر درمان ها کمتر است.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کامپوزیت دندان در رشت.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes