هشدار FDA به شرکت Mexi-Land Inc. برای بی نظمی در واردات بر اساس چک مجازی


سازمان غذا و دارو به عنوان بخشی از فعالیت های اجرایی خود ، نامه های هشدار دهنده ای را به نهادهای تحت صلاحیت خود ارسال می کند. برخی از نامه ها فقط چند هفته یا چند ماه پس از ارسال برای مشاهده عمومی منتشر می شوند. صاحبان مشاغل 15 روز فرصت دارند تا به نامه های هشدار دهنده FDA پاسخ دهند. نامه های هشدار دهنده اغلب تا زمانی که ماه ها تا سال ها به شرکت فرصت داده نشود تا مشکلات را اصلاح کند ، صادر نمی شود. FDA مرتباً بخشهایی از نامه های هشدار دهنده را که برای بازدید عموم منتشر می شود ویرایش می کند.


شرکت Mexi-Land
شهر صنعت ، کالیفرنیا

FDA به یک شرکت وارد کننده در کالیفرنیا اعلام کرده است که برای تعدادی از محصولات غذایی وارداتی FSVP ندارد. در نامه هشداردهنده مورخ 24 نوامبر ، FDA بازرسی از راه دور یک برنامه بازرسی تأمین کننده خارجی (FSVP) را از 20 تا 29 ژوئیه 2020 برای Mexi-Land Inc. توصیف کرد.

بازرسی FDA نشان داد که این شرکت از قوانین FSVP پیروی نکرده و منجر به صدور فرم FDA 483a شده است. تخلفات قابل توجه به شرح زیر است:

تخلفات قابل توجه شرکت FSVP به شرح زیر است:

  1. این شرکت باید تجزیه و تحلیل ریسک را برای هر نوع غذایی که وارد می کند انجام دهد تا خطراتی که نیاز به کنترل دارد وجود دارد. اگرچه آنها ممکن است با بررسی و ارزیابی تجزیه و تحلیل خطر انجام شده توسط یک نهاد دیگر با کمک یک فرد واجد شرایط ، این شرط را برآورده کنند ، اما آنها باید بررسی و ارزیابی خود را از این تجزیه و تحلیل خطر ، از جمله مستند کردن تجزیه و تحلیل خطر ، مستند کنند. توسط یک فرد واجد شرایط انجام شد. در طول بازرسی ، شرکت نسخه هایی از آنها را ارائه داد (ویرایش شده) طرح ایمنی غذا برای رایحه آب نبات نرم گل نارنگی ، (ویرایش شده) طرح HACCP برای آب نبات های پوشیده شده با شکلات و تأمین کنندگان خارجی آنها (ویرایش شده) طرح HACCP برای آب نبات های انبه نرم Enchilokas. با این حال ، برای هر یک از آنها اسنادی ارائه نکردند ، و آنها تجزیه و تحلیل خطر منبع خارجی را بررسی و ارزیابی کردند.
  2. این شرکت تأمین کنندگان خارجی آنها را بر اساس ارزیابی عملکرد تأمین کننده خارجی و خطر ناشی از مواد غذایی تأیید نکرده و تأیید آنها را مستند کرده است. به عنوان مثال ، برای تأمین کنندگان خارجی آنها (ویرایش شده) آنها عملکرد تأمین کننده خارجی و خطر مواد غذایی را ارزیابی نکرده اند ، تأمین کننده خارجی خود را بر اساس این ارزیابی تأیید کرده و تأیید آنها را مستند می کنند.
  3. این شرکت برای اطمینان از اینکه آنها فقط از تأمین کنندگان خارجی که بر اساس ارزیابی عملکرد تأمین کننده خارجی و ریسک ناشی از مواد غذایی تأیید کرده اند ، مواد غذایی را وارد می کنند و استفاده از این روش ها را مستند می کند ، مراحل کتبی را ایجاد و دنبال نکرده است.
  4. این شرکت قبل از واردات مواد غذایی از یک تامین کننده خارجی ، الزام را برای تعیین و مستند کردن فعالیت یا فعالیت های بازرسی و همچنین تعداد دفعات انجام فعالیت یا فعالیت ها ، برای اطمینان از اطمینان کافی از اطمینان از اینکه غذایی که از تأمین کننده خارجی دریافت می کنند مطابق مقررات تولید می شود.
  5. این شرکت الزامات انجام و مستند سازی (یا به دست آوردن اسناد و مدارک) یک یا چند فعالیت بازرسی تامین کننده برای هر تأمین کننده خارجی را قبل و به طور دوره ای پس از واردات مواد غذایی رعایت نکرده است. به عنوان مثال ، آنها یک یا چند مورد از این قبیل فعالیتهای تأمین کننده تأمین کننده را برای تأمین کننده خارجی خود انجام و مستند (یا اسنادی دریافت نکرده اند) (ویرایش شده) قبل از وارد کردن طعم آب نبات ملایم گل نارنگی و به طور دوره ای پس از آن یا برای تامین کننده خارجی آنها (ویرایش شده) قبل از وارد کردن آب نبات های مردابی با روکش شکلات و به طور دوره ای پس از آن. علاوه بر این ، در حالی که آنها یک گواهی برای تجزیه و تحلیل شیرینی های انبه نرم Enchilokas از وارد شده دریافت کردند (ویرایش شده)، که تجزیه و تحلیل فیزیکوشیمیایی و میکروبیولوژیکی را برای دسته 7213 گزارش کرده است ، آنها بررسی و ارزیابی خود را از این نتایج مستند نکردند.

نامه هشدار دهنده كامل قابل مشاهده است اینجا.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma