هشدار FDA به شرکت در مورد ادعاهای نادرست در مورد “چای ناوشکن کرونا”


سازمان غذا و دارو به عنوان بخشی از فعالیت های اجرایی خود ، نامه های هشدار دهنده ای را به نهادهای تحت صلاحیت خود ارسال می کند. برخی از نامه ها فقط چند هفته یا چند ماه پس از ارسال برای مشاهده عمومی منتشر می شوند. صاحبان مشاغل 15 روز فرصت دارند تا به نامه های هشدار دهنده FDA پاسخ دهند. نامه های هشدار دهنده اغلب تا زمانی که ماه ها تا سال ها به شرکت فرصت داده نشود تا مشکلات را اصلاح کند ، صادر نمی شود. FDA اغلب بخشهایی از نامه های هشدار دهنده را که برای بازدید عموم منتشر می شود ویرایش می کند.


AusarHerbs
وود ، کالیفرنیا

به یک شرکت آنلاین که “مخلوط و چای” می فروشد ، ادعاهای مربوط به توانایی محصولات خود در کاهش ، جلوگیری ، معالجه ، تشخیص یا درمان COVID-19 توسط FDA مطلع شده است.

در یک نامه هشداردهنده به تاریخ 12 ژانویه ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده مروری بر وب سایت AusarHerbs در 17 دسامبر و 21 دسامبر 2020 در https://ausarherbs.com/.

FDA متذکر شد که وب سایت این شرکت “Crown Destroyer Tea ” برای فروش در ایالات متحده و این محصول به عنوان هدف برای تسکین ، پیشگیری ، درمان ، تشخیص یا درمان COVID-19 در انسان در بازار عرضه شده است.

بر اساس بررسی FDA ، چای و سایر محصولات داروهای جدید تأیید نشده ای هستند که بر خلاف ماده (50) (الف) قانون فدرال غذا ، دارو و مواد آرایشی فروخته می شوند. این محصول همچنین تحت ماده 502 قانون FD&C دارویی بدون مارک است. معرفی یا تحویل برای معرفی این محصولات در تجارت بین ایالتی ممنوع است.

موارد زیر نمونه ای از ادعاها در وب سایت شرکت است که هدف آنها از محصولات را مشخص می کند و گمراه کننده آنها را برای درمان یا پیشگیری از COVID-19 بی خطر و یا موثر معرفی می کند.

  • نام محصول ، “Corona Destroyer Tea” ، گزینه های فرمول پیشگیری و معکوس.
  • “بر اساس یادداشت ها و پرونده های به جا مانده از دکتر سبی ، همکاران وی و اعضای معتمد خانواده این فرمول را برای جلوگیری و از بین بردن آنچه ویروس کرونا / کوید 19 نامیده می شود ، توصیه می کنند.” این فرمول هر بار به مدت 7 روز Covid 19 را معکوس می کند. علائم در طی 3 روز ناپدید می شوند. ”
  • “بر اساس یادداشت ها و پرونده های باقی مانده از دکتر سبی ، همکاران وی و اعضای معتمد خانواده این فرمول را برای جلوگیری و از بین بردن ویروس کرونا توصیه می کنند.”

به این شرکت 48 ساعت فرصت داده شد تا نامه ای را برای کارگزاران CODA COVID-19 FDA در مورد اقدامات ویژه ای که برای رفع این تخلفات برداشته اند ، شرح دهد.

نامه هشدار دهنده كامل قابل مشاهده است اینجا.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، کلیک اینجا)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma