هشدار بهداشت عمومی برای مارک اشتباه snafu


ایمنی وزارت کشاورزی ایالات متحده غذا و خدمات بازرسی (FSIS) در روز شنبه منتشر شد هشدار بهداشت عمومی برای مرغ و سمبوسه گوشت گاو محصولات حاوی رول قنادی که از تولید کننده، سه راهی YIH جیا (TYJ) خارج شدند. به دلیل برچسب گذاری نادرست و ماده حساسیت زای اعلام نشده.

محصولات مرغ و گوشت گاو ممکن است حاوی شیر ، ماده حساسیت زای شناخته شده باشد ، که روی برچسب های محصول قید نشده است. FSIS این هشدار بهداشت عمومی را با حداکثر احتیاط صادر می کند تا اطمینان حاصل کند که مصرف کنندگان از عدم مصرف این محصولات آگاه هستند.

هیچ تشنجی از FSIS درخواست نشده است ، زیرا تحقیقات سازمان غذا و دارو (FDA) در مورد تشنج کیک های بهاره ادامه دارد. هنگامی که اطلاعات بیشتری در دسترس قرار می گیرد ، FSIS این هشدار بهداشت عمومی را به روز می کند.

اقلام مرغ و گوشت گاو از 11 نوامبر 2019 تا 11 نوامبر 2020 تولید شده است. محصولات زیر در معرض هشدار بهداشت عمومی قرار دارند:

  • 12 اونس بسته های حاوی 12 قطعه “STUFFED STEEL SUCKS” کیک های پر شده با مرغ فصلی “با بهترین تاریخ از 11 نوامبر 2020 تا 11 نوامبر 2021.
  • 12 اونس بسته های حاوی 12 قطعه “کیک های پخته شده از TAZA BEEF SAMOSAS” با بهترین تاریخ از 11 نوامبر 2020 تا 11 نوامبر 2021.
  • 12 اونس بسته های حاوی 12 قطعه “SOUTH ASIAN FOOD Beef SAMOSAS کیک های پر از گوشت گاو” با بهترین تاریخ ها قبل از 11 نوامبر 2020 ، تا 11 نوامبر 2021.
  • 12 اونس بسته های حاوی 12 قطعه “SOUTH ASIAN FOOD Chicken SAMOSAS کیک های پر شده با مرغ فصلی” با بهترین قبل از تاریخ 11 نوامبر 2020 تا 11 نوامبر 2021

محصولات دارای شماره تعیین شده ‘EST هستند. 44163 “یا” P-44163 “در داخل علامت بازرسی USDA. این اقلام به توزیع کنندگان در کالیفرنیا ، نیویورک و تگزاس ارسال شد.

خطاهایی در طی فعالیتهای راستی آزمایی FSIS کشف شدند. هیچ گزارش تأیید شده ای در مورد عوارض جانبی ناشی از مصرف این محصولات وجود ندارد. هرکسی که نگران بیماری است باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرد.

FSIS نگران است که ممکن است برخی از محصولات در فریزرهای مصرف کنندگان باشد. به مصرف کنندگانی که این محصولات را خریداری کرده اند توصیه می شود آنها را مصرف نکنند. این محصولات باید دور ریخته یا به محل خرید بازگردانده شوند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes