پیشرانه استاندارد پراید مدل B3 از خانواده سری B مزدا است. نوار نسوز تفلونی از تترا فلئور اتیلن ساخته شده است و کاربرد های فراوانی دارد. در تنظیمات نرم افزاری ایسیو لازم است به بعضی از نکات توجه شود. از آنجایی که مالک تصمیم به شیطنت بیشتری داشت ، میل سوپاپ 2500 نصب گردید. کیت استروکر به کیتی گفته می شود که میل لنگ ، پیستون ها و شاتون ها فورج کاری می شود و حجم آن ارتقا پیدا می کند که از یک موتور 5700 به 6350 سی سی ارتقا پیدا می کند. سازنده در اینجا با دانش مکانیک خود ورق را برمی گرداند و از شاتون بلند 6.5 اینچی مارک اسکات با آلیاژ تیتانیوم استفاده کرد و تراکم به یک به یازده برگردانده شد که باعث افزایش مقدار زیادی تورک شد. سلام پاسخ (3 سال پیش) نقل قول از بابک : پارس u5 قمقمه اب نداره؟

هدرز انجین ارت ۲۰۶ تقویت موتور پژو 405 و سمند و پژو پارس با هدرز xu7 ساخت EngineArts … با کیان باتری همراه باشید تا بدانید هدرز چیست چه مزایا و معایبی دارد و چگونه بر روی خودرو نصب می شود. حال اگر شیطنت با این ماشین کمی به درازا بکشد ممکن است پیستون پاسخگو این فشار نباشد و آسیب ببیند. به میل گاردان می رسیم که از یک مدل استاندارد استفاده شد. این موتور از سال 1390 مورد استفاده قرار گرفته است و به دلیل نوع ایسیوهایی که روی آن بسته شده است، قابلیت تقویت و ارتقای بسیار زیادی دارد. بنابراین از یک هدرز بسیار بلند استفاده شد که 8 لوله منیفولد دود دارد و تقریبا در قسمت زیر پای راننده به هم جوش می خورد و در ادامه به سمت مرحله بعد می رفت . پس از تجهیز به هدرز های کاملا حرفه ای ، کارخانه را ترک می کنند.به هر صورت باید گفت هدرزهای دست سازی که اغلب به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند به هیچ عنوان کارایی هدرزهای حرفه ای را که بر اساس اصول علمی شکل می گیرند را ندارند و استفاده از آن ها در بسیاری موارد،به افزایش مصرف سوخت منجر میشوند.یکی دیگر از مزایایی استفاده از هدرز ،تاثیر ناچیز آن بر صدای تولیدی پیشرانه و سیستم اگزوز است.به عبارت دیگر چنانچه خواستار تقویت پیشرانه خودروی خود و کاستن از میزان مصرف سوخت بدون ایجاد سر و صدای بیشتر هستید ، نصب هدرز یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.در واقع بخش بسیار زیادی از صدای تولیدی پیشرانه توسط مجموعه اگزوز (لوله ها و منبع های اگزوز) منتشر میشود.

هدرز خودرو اسپرت در نهایت باید بگویم مجموعهای که امروز روی این مدل ست آپ شده از اولینهای دنیاست .در نهایت با احتساب هزینه خرید خودرو و تبدیل همه هزینهها به دلار چیزی بیش از 135 هزار دلار برای این خودرو هزینه شده است، که 14 هزار دلار آن فقط مربوط به مجموعه ديفرانسيل است. بررسی پژو 206 تیپ 5 پژو 206 زمانی که در سال 1380 توسط ایران خودرو وارد بازار شد از خودروهای روز دنیا بود و توانست به چنان محبوبیتی در بازار کشور دست پیدا کند که تا امروز نیز کمتر خودرویی به آن جایگاه رسیده است. سابقه 2 بار فرار از دست پليس بزرگراه تو كارنامم هست . وقتی شما می توانید به یک شتاب معقول دست پیدا کنید که موتور ، گیربکس و دفرانسیل با هم هماهنگ باشند.

با عرض سلام خدمت شما آقا ایوب. نکته قابل توجه این است که هر کدام از این قطعاتی که نام بردیم جز قطعات حیاتی موتور هستند نیاز است که یک فرد متخصص روی آنها کار کند زیرا ممکن است که شما با دست بردن به میل سوپاپ مشخصات اشتباه به موتور ماشین به شدت آسیب برسانید. برای عدم وقوع این اتفاق برای سیستم کمک های این نوا از از سیستمی با مارک دلو استفاده شد که وقتی خودرو شروع به حرکت می کند و می نشیند ، حرکت برگشت به بالای این کمک آرام تر صورت بپذیرد. یکی از موارد مهم در انجام ریمپ ایسیو توسط مرکز تاپ تیونینگ سازگار نمودن نرم اافزار ایسیو با بنزینهای موجود می باشد که تاثیر بسزایی در عدم هدر رفت قدرت موتور و بهینه سازی مصرف سوخت دارد . اگر ضریب گیربکس خوب باشد ، ضریب دفرانسیل بلند باشد اتلاف نیرو ایجاد شده اما باعث تاپ اسپید نیز می گردد .شتاب پایین و حداکثر سرعت افزایش می یابد بنابراین از یک گیربکس تنه آلمینیومی هرتز 5 دنده استفاده گردید که 4 دنده رو به جلو و یک دنده رو به عقب را شامل می شد.

میشه راهنماییم کنید. همچنین چطور میتونم مصرع سوخت بنزین رو پایین بیارم.با تست انژکتور میشه انجامش داد؟ و میتوان دمای موتور را در حالت های ترافیکی و شهری با کاهش دمای فن در حد پایینتری کنترل نمود .و در صورت درخواست مالک به میزان دلخواه کاتاف یا همان دورنهایی موتور را تغییر داد . بهترین ضریب دفرانسیل موجود در کشور برای یک خودرو آمریکایی 13 به 40 است که این خودرو را از دیگر نمونه های قوی متمایز می کند. از همان ابتدا برنامه ریزی ریمپ ایسیو بر روی حالت بهینه(ریمپ شده )کالیبره می شود. بررسی میکند. بعد از نصب قطعات، نیاز است با یک پلنینگ دقیق، قطعات جدید را با برنامه همگامسازی کنیم تا بهترین نتیجه را ببینیم.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با هدرز پراید وب سایت خود باشید.

ایندکسر