نکاتی که به شما در انتخاب بهترین کیف های چرم اداری کمک میکند

برای خرید کی های رسمی و اداری به خصوص کیف های چرم باید به بررسی و نظرات کاربران بسیار توجه داشته باشید. ما در این مقاله به شما میگوییم چگونه یک کیف اداری چرم اصل را از غیر اصل تشخیص دهید و همینطور چگونه یک کیف مناسب را انتخاب کنید. کیف اداری

 

 

نوع چرم مورد استفاده در کیف 

 

مانند کفش و کاپشن چرمی، شما می خواهید کیفی را تهیه کنید که از چرم دانه ای کامل ساخته شده باشد. این چرم با کیفیت عالی است که بعد از سالهای طولانی استفاده از آن بسیار فوق العاده به نظر می رسد.

 

بهترین چرم ها دارای نمای بسیار خوبی هستند و ظاهری جذاب و براق مختص کیف های اداری چرم است. هرچه کیفیت بالاتر باشد، ماندگاری آن نیز طولانی تر است. اما چرم تقلبی به این صورت نیست.

برخی از چرم ها جنس بدی دارند و به شما پیشنهاد می شود تا از آن کیف ها دوری کنید زیرا کیفیت مطلوبی ندارند. این کیف ها در واقع از تکه های چرم استفاده می کنند که با استفاده از مواد شیمیایی و پلاستیک بازسازی شده اند و کارایی سابق را ندارند.

این نوع چرم ها بوی مناسبی ندارند و متاسفانه در بازار امروزی بسیار رواج یافته است و مردم نیز به دنبال چرم اصلی و با کیفیت برای خرید کیف های اداری خود هستند و با این کالاهای تقلبی و دست دوم روبرو می شوند.

 

روند برنزه کردن کیف های اداری چرم

 

چرم هایی که برای کیف های اداری و موارد دیگر استفاده می شوند به روش مشابه تهیه نمی شوند و دارای تفاوت هایی هستند. شما باید تفاوت های بین دو فرایند مهم برنزه کردن را بدانید: برنزه کردن کروم و برنزه کردن گیاهی که بر روی قیمت تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

در مورد چرم برنزه کروم، این فرایند شامل کروم و سایر مواد شیمیایی خشن است که چرم شما را برنزه می کند. این کار دو روز زمان لازم دارد و به همین دلیل چنین محصولاتی همیشه ارزان هستند. چرم برنزه شده Chrome حدود 90٪ بازار چرم را به خود اختصاص داده است.

در کنار برنزه کروم، برنزه گیاهی نیز داریم. این محصول بر خلاف چرم برنزه کرومی به شیوه ای سازگار با محیط زیست تولید می شود. اصطلاح “گیاهی” در مواد طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد.

ایندکسر