نکاتی درباره ایمنی غذا که صاحبان حیوانات اهلی باید در جشن های تعطیلات رعایت کنند


مشارکت

انجمن آمریکایی پیشگیری از ظلم به حیوانات

شکرگذاری زمانی برای دوستان ، خانواده و تعطیلات است ، اما همچنین زمانی برای ناراحتی های احتمالی برای همراهان حیوانات ما. حیوانات خانگی اگر به آنها بوقلمون خام یا ترکیبی از گل که برای حیوانات خانگی ناخوشایند است تغذیه کنند ، سپاسگزار نخواهند بود یا اگر بدون نظارت با یک نوشیدنی الکلی مواجه شوند.

برای یک شکرگذاری کامل که حیوانات خانگی شما نیز می توانند از آن لذت ببرند ، به نکات زیر مراجعه کنید:

  • ما به ترکیه صحبت می کنیم: اگر تصمیم دارید یک لقمه کوچک بوقلمون به حیوان خانگی خود بدهید ، مطمئن شوید که استخوان بندی شده و به خوبی پخته شده باشد. به او بوقلمون خام یا نیمه پخته ، که ممکن است حاوی باکتری سالمونلا باشد ، پیشنهاد نکنید. لاشه را به حیوان خانگی خود ندهید – استخوان ها می توانند مشکلات گوارشی ایجاد کنند.
  • بدون خمیر نان: با دسترسی به نان خمیر مایه خام ، تعطیلات حیوان خانگی خود را خراب نکنید. وقتی سگ یا گربه خمیر نان خام را می بلعد ، مخمر همچنان قندهای موجود در خمیر را به دی اکسید کربن و الکل تبدیل می کند. این می تواند منجر به نفخ حیوانات خانگی مست شود ، که می تواند به یک اورژانس تهدید کننده زندگی تبدیل شود و نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارد.
  • به آنها اجازه ندهید کیک بخورند: اگر قصد پختن دسرهای شکرگذاری را دارید ، اطمینان حاصل کنید که حیوانات خانگی شما بینی خود را از خمیر دور نگه دارند ، به خصوص اگر شامل تخم مرغ خام باشد – ممکن است در آنها باکتری سالمونلا وجود داشته باشد که منجر به مسمومیت غذایی شود.
  • جشن مناسب برای یک پادشاه: در حالی که خانواده شما از یک وعده غذایی خاص لذت می برند ، به گربه و سگ خود کمی ضیافت بدهید. استخوان های جویدنی ساخته شده برای حیوانات خانگی را به آنها پیشنهاد دهید. یا شام معمول آنها را – شاید با چند قطعه بوقلمون ، سبزیجات (سیب زمینی شیرین یا لوبیا سبز امتحان کنید) و قطره سس – در یک اسباب بازی پازل غذا قرار دهید. آنها مدتی با خوشحالی مشغول خواهند شد و سخت تلاش می کنند تا شام خود را از اسباب بازی خارج کنند.

چند قطعه کوچک بوقلمون بدون استخوان آب پز ، طعم پوره سیب زمینی یا حتی لیساندن پای کدو تنبل نباید مشکلی ایجاد کند. با این حال ، به حیوانات خانگی اجازه ندهید که در این کار زیاده روی کنند ، زیرا ممکن است در صورت ناراحتی معده ، اسهال یا حتی بدتر از آن – وضعیت التهابی لوزالمعده که به لوزالمعده معروف است. در حقیقت ، بهترین کار این است که حیوانات خانگی در تعطیلات از رژیم منظم خود استفاده کنند. برای جلوگیری از تغذیه حیوانات خانگی برای اطلاعات بیشتر لطفاً به صفحه People Foods مراجعه کنید.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes