نزدیک به 40 مردم در حال حاضر بیمار با شیوع یک بیماری اسرارآمیز از E. coli؛ تحقیقات ادامه دارد


در حال حاضر 39 نفر در یکی از سه شیوع مرموز E. coli O157: H7 که بیماری آنها در حال بررسی توسط آژانس های فدرال است ، تایید شده است که بیمار هستند. سبزی های برگ دار از نگرانی خاص می باشد.

به دنبال آخرین به روزرسانی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در تاریخ 28 اکتبر ، 16 نفر به محاسبات بیماران اضافه شدند. افراد بیمار 18 کشور را تحت پوشش قرار می دهند. هیچ کشوری مرگ و میر ناشی از این شیوع را تأیید نکرده است. مطابق با به روزرسانی CDC 23 نوامبر ، شماره های جدید از 19 نوامبر در حال حاضر است.

“مقامات بهداشت عمومی ایالتی و محلی با افراد بیمار مصاحبه می کنند تا مشخص کنند که در طول هفته قبل از بیمار شدن ، چه قرار گرفتن در معرض دیگری را انجام داده اند. از 22 بیمار مصاحبه شده تاکنون ، همه گزارش کرده اند که از مصرف انواع سبزیجات برگ مانند اسفناج با 16 ، کاهو با چاودار با 15 ، کاهو با کوه یخ با 12 و کاهو با کیسه های مخلوط با 8 استفاده می کنند. نوع یا مارک سبزیجات برگ یا سایر محصول غذایی منبع این شیوع شناخته شده است. CDC به مردم توصیه نمی کند که در این زمان از هر نوع غذای خاص خودداری کنند “، طبق به روزرسانی شیوع.

این بیماری ها از تاریخ 10 آگوست تا 23 اکتبر آغاز شد. افراد بیمار بین 1 تا 85 سال سن دارند و میانگین سنی آنها 38 سال است و 62 درصد آنها زن هستند. از 30 بیمار با اطلاعات موجود ، 19 نفر در بیمارستان بستری شدند و چهار نفر دچار سندرم همولیتیک اورمیک (HUS) شدند ، نوعی نارسایی کلیه که می تواند کشنده باشد.

به دلیل مدت زمانی که بین بیمار مریض می شود و بیماری گزارش می شود ، ممکن است بیماری هنوز گزارش نشود. این مدت تا چهار هفته طول می کشد. لطفا برای اطلاعات بیشتر به جدول زمانی گزارش موارد آلودگی با E. coli O157 مراجعه کنید.

محققان برای شناسایی منبع این شیوع ، همچنان انواع مختلفی از داده ها را جمع آوری می کنند.

در مورد عفونت های E. coli
هر کسی که علائم عفونت E. coli را در خود ایجاد کرده است باید به دنبال مراقبت پزشکی باشد و درمورد قرار گرفتن در معرض این باکتری به پزشک خود اطلاع دهد. برای تشخیص عفونتهایی که ممکن است بیماریهای دیگر را تقلید کنند ، آزمایشات خاصی لازم است.

علائم عفونت E. coli در افراد مختلف متفاوت است ، اما اغلب شامل گرفتگی شدید معده و اسهال است که اغلب خونین است. بعضی از بیماران ممکن است تب بالا نیز داشته باشند. بیشتر بیماران در طی پنج تا هفت روز بهبود می یابند. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ، دیگران ممکن است علائم و عوارض شدید یا تهدید کننده زندگی داشته باشند.

حدود 5 تا 10 درصد از عفونت هایی که با E. coli تشخیص داده می شوند ، یک عارضه بالقوه تهدید کننده زندگی برای نارسایی کلیه ایجاد می کنند که به عنوان سندرم اورمیک همولیتیک (HUS) شناخته می شود. علائم HUS شامل تب ، درد شکم ، احساس خستگی بسیار زیاد ، کاهش دفعات ادرار ، کبودی یا خونریزی و رنگ پریدگی غیر قابل توضیح است.

بسیاری از افراد مبتلا به HUS طی چند هفته بهبود می یابند ، اما برخی از آنها دچار آسیب دیدگی دائمی یا مرگ می شوند. این وضعیت در افراد در هر سنی ممکن است رخ دهد ، اما بیشتر در کودکان زیر پنج سال به دلیل سیستم ایمنی نابالغ ، افراد مسن به دلیل ضعف سیستم ایمنی بدن و افراد دارای نقص سیستم ایمنی مانند بیماران سرطانی شایع است.

افرادی که علائم HUS را تجربه می کنند باید سریعاً به فوریت های پزشکی مراجعه کنند. افراد مبتلا به HUS احتمالاً در بیمارستان بستری می شوند ، زیرا این بیماری می تواند سایر مشکلات جدی و مداوم مانند فشار خون بالا ، بیماری مزمن کلیه ، آسیب مغزی و مشکلات عصبی را ایجاد کند.

(برای ثبت نام در اشتراک رایگان اخبار ایمنی مواد غذایی ، اینجا را فشار دهید.)


منبع: kafsh-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes